PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yedek anahtar taşıyormusunuz, nerede?

farcob
18 Ağustos 2011, 13:17
dağda bayırda kontak anahtarınızı kaybettiğinizi düşünün,ne yapardınız?
ben düşünemediğim için; bir tane yedek anahtarlığımda,bir tane montumun
cebinde,bir tanede motorun gizli bir yerinde yedek anahtar taşıyorum...

cbr1100 xx
18 Ağustos 2011, 13:42
dağda bayırda kontak anahtarınızı kaybettiğinizi düşünün,ne yapardınız?
ben düşünemediğim için; bir tane yedek anahtarlığımda,bir tane montumun
cebinde,bir tanede motorun gizli bir yerinde yedek anahtar taşıyorum...

Valla abi en iyisini yapmışsın aslında benimde bir tane bir yere sotelemem lazım....bu arada pilav ne alemde abi...

motorcu48
18 Ağustos 2011, 13:44
gecen benzin alırken benim basımada bu durum geldi salaklıkya anahtarı koltuk altına koy sen bide tam kapatırken aklına gel :D motor elimde götürdüm ilk basta kolaydı sonra bebek ölüsü gİbixD

Ramazan Can
18 Ağustos 2011, 13:47
motosiklette değil ama cüzdanda çantada yada montta bir yerde taşımak mantıklı...

farcob
18 Ağustos 2011, 14:11
Valla abi en iyisini yapmışsın aslında benimde bir tane bir yere sotelemem lazım....bu arada pilav ne alemde abi...
cuma günü yapacambulgur pilavını, bol malzemeli;soğan yeşil biber, salçalık kırmızı biber,tereyağlı. migrosun karşısında oturacak yer yok.kartal yönüne 200m yürürseniz sağda ağaçların altında yerler var boş olursa orada oturmak iyi olacak

kurubuz
18 Ağustos 2011, 14:48
Şehir içinde veya komşu illerde isem taşımıyorum ama uzun yolculuğa çıkacaksam yedek anahtarı, yedek debriyaj, yedek far ampulünü telini yanıma alıyorum. Alet çantamda her zaman yedek buji, lastik spreyi, yedek stop lambası bulunur.

Uğur Bilgili
18 Ağustos 2011, 18:03
Tanıdık bir abi, gidonun grenajın altında kalan tarafına elektik bandı ile kamufule ederek saklamıştı bir tane yedek anahtar, sonra bende yapıcam demiştim, hala yedek anahtar bulunduracağım motosikletin üstünde :) Sanırım bin nasihatın yerini bir musibet alacak.

Acil112
18 Ağustos 2011, 19:07
Top Case...........

safakk
18 Ağustos 2011, 19:12
hocam bu konu çok tehlikeli olmuş ya hırsızlar görse motosiklette direk nereyi yoklayacağını anlatıyor resmen :P

Acil112
18 Ağustos 2011, 19:21
hocam bu konu çok tehlikeli olmuş ya hırsızlar görse motosiklette direk nereyi yoklayacağını anlatıyor resmen :P
Motor garajda duruyor, ev dışında da kısa süreli(göz önünde) park etmemişsem arka çantayı çıkarıyorum.
Aslında motoru çalabiliyorsa çalsınlar; ben kaskımı yanıma alayım da:)))

safakk
18 Ağustos 2011, 19:25
kask motosikletten pahalı anladığım kadarıyla :P

Samet Ağır
18 Ağustos 2011, 19:33
yok yaa..pışşşııııııkkkkkkk..söyleyeyimde motor gitsin demi???:queen::queen::queen::pl:

inzell
18 Ağustos 2011, 19:43
Ayakkabımın içinde. :cherry:

Acil112
18 Ağustos 2011, 19:45
kask motosikletten pahalı anladığım kadarıyla :P
604 Öro:pale:

safakk
18 Ağustos 2011, 20:14
maşallah olsun canım ekipman bir kere alınır zaten en iyisini yapmışsınız allah daha iyilerini nasip etsin :)

my91
18 Ağustos 2011, 20:16
604 Öro:pale:
Az önce 550 değilmiydi yahu zam mı geldi :P

canerol
18 Ağustos 2011, 20:24
Tanıdık bir abi, gidonun grenajın altında kalan tarafına elektik bandı ile kamufule ederek saklamıştı bir tane yedek anahtar, sonra bende yapıcam demiştim, hala yedek anahtar bulunduracağım motosikletin üstünde :) Sanırım bin nasihatın yerini bir musibet alacak.

güzel fikir elektrik bandıyla kamuflaj

otopsici
18 Ağustos 2011, 20:25
arkadaş yaz kış bot (ayakkabı yani) giyerim o yüzden sürekli botumun içinde bulunur yedek anahtarım
tam olarak nerede olduğunu söylemem malum güvenlik ihlali söz konusu olabilir

McWarnaly
18 Ağustos 2011, 20:28
Sametagir kardesim bizden laf cikmaz :wiinkk:

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

Ben yaz olsun kis olsun motota ekipsiz binmem o yuzden ekibin ic tarafinda kucuk bi cep var oraya koymayi planliyordum hep.Ahanda simdi kalkip sakliyorum bi tane...

Acil112
18 Ağustos 2011, 20:53
Az önce 550 değilmiydi yahu zam mı geldi :P

son aldigim aksesuari da ekledim:)

farcob
18 Ağustos 2011, 21:02
Top Case...........
top case nin anahtarıda kaybolursa napcan? motorun kasasında biyerler bul

piyanist_irf
18 Ağustos 2011, 21:03
yok yaa..pışşşııııııkkkkkkk..söyleyeyimde motor gitsin demi???:queen::queen::queen::pl:

nerde nerde sölesene kulağıma fısılda :)

patron_58
18 Ağustos 2011, 21:11
Arkadaşlar varmısınız bişey yapalım,yeni arabalarda varya kart hep cebinde kalıyor direk arabaya binip düğmeye basıp çalıştırıyorsun ondan yapalım. ;D

cbr1100 xx
18 Ağustos 2011, 21:50
Arkadaşlar varmısınız bişey yapalım,yeni arabalarda varya kart hep cebinde kalıyor direk arabaya binip düğmeye basıp çalıştırıyorsun ondan yapalım. ;D

yapabiliyorsak ne ala...

canerol
18 Ağustos 2011, 22:02

bu seferde kart kaybolursa :queen::queen::queen::P

patron_58
18 Ağustos 2011, 22:04
Ohooo bu kadarda negatif olmayın düz kontak yaparız öyle bişey olursada. ;D;D

151rsfa
18 Ağustos 2011, 22:09
montuman sol cebinde motorun ve topcase'in birer
tane anahtarı bulunur her zaman

safakk
18 Ağustos 2011, 22:09
akü biterse :P

suatsm
18 Ağustos 2011, 22:38
yedek anahtar ??? suya düştü inek içti dağa kactı yandı bitti kül olduuuu ..... (:

syn022
18 Ağustos 2011, 22:43

Kartlı arabada da amma düz kontak yapılır ya :) Abim o arabaları bayır aşağı bile vurduramıyorsun :)

Benim yedek anahtarım bile yok. Yaptırmam lazım :) Ama eğer yaptırırsam dedemin sitemini uygularım heralde bütün anahtarlar bir anahtarlıkta takılı. Kaybolursa hepsi beraber kaybolsun evde anahtar aramayalım :)

Volkan Serezli
18 Ağustos 2011, 23:20
eski motorda farın içindeydi arkadaki plastiği çıkardığınızda altında ufak bir kısım kalıyordu içine atmıştım ama motorun diğil evin anahtarıydı :cherry:

Samet Ağır
19 Ağustos 2011, 00:15
bu seferde kart kaybolursa :queen::queen::queen::P

akü biterse :P

yedek anahtar ??? suya düştü inek içti dağa kactı yandı bitti kül olduuuu ..... (:

derdiniz nedir sizin?? ne olmasını istiyorsunuz?????:queen::queen::queen:

(çok film hareketler bunlar...uçak sahnesi...:queen:)

Acil112
19 Ağustos 2011, 00:40
top case nin anahtarıda kaybolursa napcan? motorun kasasında biyerler bul

benim Topcase tornavida yada başka anahtar gibi herhangi birşey ile rahatça açılabiliyor:) no problem yani...

Raphae1
19 Ağustos 2011, 01:26
En güzeli parmak izi. Kopmadığı sürece sıkıntı yok. yedek olarakta diğer elınızdekı parmagı okutursunuzç :)