PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250cc-750cc arası ötv indirimi beklentisi. . .

n_y_c_b
16 Ağustos 2011, 18:07
iyi günler arkadaşlar . . . şu sıralar raptor spyder almayı kafama koymuştum ki bayii fiyatları uçmaya başlamış vazgeçtim. . .
tv.de orda burda bu ötv indirimi de konusulmaya başlanınca acaba beklesemde daha yüksek cc'li bi makine mi alsam dedim. . .
sizce bu indirim gelir mi? gelirse ikinci el fiyatlarında belirgin bi düşme olur mu ? toplamda 6.000 lirayı geçen fiyatlara 250cc spyder almaktansa indirim gerçekleşirse zaten daytonalar o fiyatlara gelicek nerdeyse. . .
yorum ve görüşlerinizi bekliyorum. . . saygılar. . .

Tolme
16 Ağustos 2011, 18:11
bundan 1 sene önce aynı bu şekilde açılan başlığa tövbe ötv indirimi filan olmaz diye yazmıştım ,1 ay sonra indirim olmuştu ,tekrar ben indirim filan olmaz diye yazıyım :)

cbr125races
16 Ağustos 2011, 18:21
vergi indirimi olursa da motosiklet fuarı tarihleri civarında olur bence geçen sene öle olmuştu beklemeyi göze alıosan onu beklemeni öneririm

n_y_c_b
16 Ağustos 2011, 19:31
bundan 1 sene önce aynı bu şekilde açılan başlığa tövbe ötv indirimi filan olmaz diye yazmıştım ,1 ay sonra indirim olmuştu ,tekrar ben indirim filan olmaz diye yazıyım :)

:) inş yine öyle bi olayla karşılaşırız . . .

vergi indirimi olursa da motosiklet fuarı tarihleri civarında olur bence geçen sene öle olmuştu beklemeyi göze alıosan onu beklemeni öneririm

fuar'a bayaaaaaa bi var ama ? kafayı yedirtir insana bu devlet ya . . . ötv'yi ''0'' a indirme yetkileri varken hala bize bu kadar işkenceyi çektiriyolar ya . . . yazık. . .
fiyatlar %15 düşcek die ( o bile belli değil ) bekliyoruz umutla. . . eee umut fakirin ekmeği :)

Blackeagletr
16 Ağustos 2011, 20:03
Ötv indirimi yapılırsa 250-650 cc arası yapılır diye düşünüyorum yapılması lazım da.

n_y_c_b
16 Ağustos 2011, 23:21
Ötv indirimi yapılırsa 250-650 cc arası yapılır diye düşünüyorum yapılması lazım da.

Motosiklet Endüstrisi Derneği Başkanı Ali Erokan Karakoç, “250cc ile 750cc arasındaki motosikletler için de kademeli ÖTV indirimi yapılmalı” dedi
yukarıdaki açıklamaya dayanarak öyle dedim. . . inşallah olur ne diyelim. . . gerçekten çok gerekli. . . taşıtlarda %84lere çıkan ötv ler varken bizim gerçekten koyunluktan öteye geçtiğimizi düşünüyorum. . .

ToLGa_09
16 Ağustos 2011, 23:40
Dünyada kaç ülkede bu kadar FAİŞ ötv var???

mehmet tufan
16 Ağustos 2011, 23:54
olacaksa 3 ay sonra falan olsun bari, kredi çeker 0 bi makine alırım :)

n_y_c_b
17 Ağustos 2011, 02:06
olacaksa 3 ay sonra falan olsun bari, kredi çeker 0 bi makine alırım :)

yok yok hemen olsun . . . yarın indirsinler ötv'yi :) hatta kaldırsınlar... rüyalarda yaşıyorum. . .

Dünyada kaç ülkede bu kadar FAİŞ ötv var???

milletini öpen devlet bu abi. . . nereye kadar gider bu bilinmez. . . bu saatten sonrada hiçbişey düzelmez . . . elinde en ufak bi şansı olan değerlendirsin kaçsın abi bu ülkeden . . .beynim çoktan göçtü , bedenimde göçücek inş.

Lucas
17 Ağustos 2011, 02:59
Vakti zamaninda deprem yaralarini sarmak icin, yanlis hatirlamiyorsam ilk once sayisal loto gibi sans oyunlarina ötv kondu. Baktilar gelen para az ama tatli tatli her hafta geliyor, hadi beyaz esyaya da koyalim, e bunlarda cok satilmiyomus ya, zaten millette para yok, e bari motorlu tasitlara da koyalim da zengine nasilsa dokunamiyoruz orta direkten toplayalim parsayi. Eee bu da surekli gelmiyo, haa evet benzine de koysak ya. Yahu ne ugrasiyoz boyle, kanun cikaralim, alayindan ötv alalim, 2-3 yil deriz, nasilsa kimse itiraz etmez. Zamaninda köprü ve otoban ücreti icin oyle demedik mi, bak hala kimsede ses yok. Ha bizim maaslarada zam yapalim yahu, 3 kurusa gece gunduz el kaldirip indiriyoruz surda, kolay mi.
Eveet, otv kanununu ve maas zammini kabul edenler, kabul edilmistir. Simdi gereksiz konulari tartismaya baslamadan once oturuma 1 saat ara veriyorum. Verilen aradan sonra da yeterli cogunluk saglanamadigindan (herkes cay sigara icip laklak ediyor, nasilsa 15-20 kurus falan) bugun ki oturumun son bulmasina...

efe tolga
17 Ağustos 2011, 03:11
İmza kontrol 1-2,benimki neden kırmızı olmadı ?

Lucas
17 Ağustos 2011, 03:22
Ötv den dolayidir :p