PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HONDA NX 250 KULLANICILARI LÜTFEN YARDIM EDİN

FREEBLADE_39
06 Ağustos 2011, 12:07
Arkadaşlar çok merakla aldığım 90 model honda nx 250 motoru arızalı aldım iyi bir uğraşla 800 tl masraf yaparak komple elden geçirdik fakat sağolsun usta arkadaşımız çok iyi bir iş başarmış cdi (beyine) aküden direk ceyran vermiş malesef beyni patladı. çin malı bi cdi beyin vardı üzerinde ama neyindir bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olucak varsa yardımlarını bekliyorum abuk sabuk yorumlar gelmesin denediğim beyinler 150 zat yan sanayisi,fosti 150,arn 125 uydu fakat uyum sağlamadı ateşleme zamanını karıştırıyor .. orjınalini alın getirtirin diyenler oluyor 1500 tl ye aldığım motora 300 dolara cdi beyini almak mantıklı gelmiyor bana 25 tl lik beyinde iş yapıyor fakat ney uyuyor bilmiyorum bu gidişle yakıcam motoru lütfen yardımcı olun böyle bir motor görmedim mondıal alsam daha iyimiş dandik mandik parçası ucuz motorun yardımlarınızı bekliyorum

piranha4
07 Ağustos 2011, 00:51
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-nx-250-ucuza-nx-250/detay/Belki yardımcı olur...

engineers
07 Ağustos 2011, 06:40
no stres diyorum , bi sürü cdi var piayasada yarın ben şemasını bi inceleyip sana tam net tavsiye veririm

FREEBLADE_39
07 Ağustos 2011, 16:16
slm enginers yardımcı olun sinirden yakıcam motoru kendimde 6 yıl motor servisliği yaptım böyle bir şey görmedim

engineers
08 Ağustos 2011, 07:24
Freeblade çıkardım şemasını bakalım kimde varmış motoek ,teknikmoto, yıldız tic. , vs... sordurucam bugün işin asap bozucu yanı sorduğumu anlayan çıkmayacak sanıyorum :))) neyse akşama kadar ayyuka çıkar senin bu cdi

FREEBLADE_39
15 Eylül 2011, 15:42
enginers verdiğiniz nuramayı aradım fakat cevaplayan olmadı şemayı bulduysanız yollayın benim eski mesleğim elektronik parçaları alıp yapabilirim