PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nikelaj için yardım....!

telkarinn
04 Ağustos 2011, 12:29
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yeni aldığım egzozlarımın bazı yerlerinde pas oluştuğu için nikelaj kaplattırmam lazım. İstanbul içinde bunu ne kadara yaptırabilirim ve yaptırabileceğim yer hakkında bilgisi olan var mı ?

bygrm
04 Ağustos 2011, 13:17
esenyurt fatih sanayi sitesinde var diye biliyorum bir arkadaşımdan duymuştum bir araştır derim...

telkarinn
04 Ağustos 2011, 13:37
sağolasın kardeşim...Daha açıklayıcı adres olsaydı keşke... :(

bygrm
04 Ağustos 2011, 14:27
bende o kadar biliyorum .. Eenyurt-Fatih sanayi sitesi. esenyurt a gittiğinde fatih sanayi sitesini rahat bulursun sanayiye gidincede mutlaka bulursun nikelaj kaplayan yeri..

telkarinn
04 Ağustos 2011, 14:59
ok çok teşekkürler

ZIPPIRMAN
04 Ağustos 2011, 15:25
Arkadaşım esenlerdesin
İkitelli galvano teknik kaplama sitesine git çok yakınında ikitelliye ana cadeden gir yokuşu çık üsteki ışıklara geldiğinde sağ karşında site
sürüsüne bereket

sozyurt
05 Ağustos 2011, 00:44
Kardeş bide işlemi ne kadara yapıyorlar bizi bilgilendirirseniz paylaşımdan mutluluk duyarız.Kazasız sürüşler.

DeaD_Rider
05 Ağustos 2011, 01:18
bende çok merak ediyorum çok araştırmama rağmen net bir bilgi bulamadım internette ücretlendirme neye göre oluyo parçanın ağırlığına mı hacminemi kaplanılacak alana mı bilen arkadaşlar lütfen yazsınlar hayırlı ramazanlar

telkarinn
05 Ağustos 2011, 10:58
Arkadaşım esenlerdesin
İkitelli galvano teknik kaplama sitesine git çok yakınında ikitelliye ana cadeden gir yokuşu çık üsteki ışıklara geldiğinde sağ karşında site
sürüsüne bereket

Hocam çok sağol ona bi göz atacam kısmet olursa. Birde ben bayrampaşa çevik kuvvetin arkasında bi egzozcu varmış. Bir çok arkadaş oraya yönlendirdi. Ona da bi bakıcam kısmet olursa..Bayrampaşaya yakın arkadaşlar varsa bilir kesin. Bize de tarif ederlerse tam olarak seviniriz