PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyosung&St Kanuni GT250R

JoySell
31 Temmuz 2011, 11:29
Merhaba arkadaşlar gt250r almayı düşünüyorum yakında 2.el yada sıfır ama sorunları varmı artısı eksisi nedir bilmek istiyorum.

Not:Forumda var neden bakıp aramıyosun konu kirliligi yapıyosun derseniz forumdaki konulara baktım cogu gecmiş yıllara ait oldugu için bu konuyu acmak istedim belki bazı değişiklikler olmuştur. Şimdiden teşekkürler.

Soykan67
31 Temmuz 2011, 11:38
Şimdi kabul edelim bir değişiklik olduğu yok ki olsada orda konuşulur :) Yıllar geçmesi farketmez ordan da araştırabilrisin.GT250R kaliteli bir makinadir.Yanlış hatırlamıyorsam 2008 sonrası modeller enjeksiyonludur.Bakımlarını eksiksiz ve zamanında yaptığın sürece başını ağrıtmaz.Daha çok bilgiyi hyosungun kendi konu başlığında bulabilirsin.Eski konular diye bakma zaten 2. el alacaksan orda konuşulan modellerden alacaksın büyük ihtimal.Benim tavsiyem enjeksiyonlu modellerinden alman.

JoySell
31 Temmuz 2011, 11:47
DOğru 2008 den sonra enjeksiyonlu bi sorum daha var bu hyosungla st kanuni gt250 aynı motor demi bazı forumlarda farklı diyolar?

Zippo's
31 Temmuz 2011, 12:04
Kesinlikle kalitesiz bir motosiklet değil ama 2. el alırken dikkat etmek lazım.Gerçekten 0 alma imkanın varsa kesinlikle 0 al derim rodajını kendin yaparsın senin içinde yeri ayrı olur kafan rahat olur

JoySell
31 Temmuz 2011, 12:07
Gönül ister sıfır alalım ama bakıcaz işte cok sağolun yorumlar için.

Zippo's
31 Temmuz 2011, 12:08
Gönül ister sıfır alalım ama bakıcaz işte cok sağolun yorumlar için.

2. El alacaksan bile mutlaka motoru iyi bir ustaya baktır.Benim gibi dış görünüşü görünce hemen kapılma :) Şimdiden hayırlı olsun motorun kazasız belasız

JoySell
31 Temmuz 2011, 12:33
Amin cok sağol.