PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önceliğim ne olmalı?

safakk
18 Temmuz 2011, 18:23
sevgili mt sakinleri :)
çin malı ucuz yollu bir kaska sahibim ve bu kaskı yaklaşık 5 6 aydır kullanıyorum 1 kere ufak çapda kaza geçirmişliğim var ama kaskda çizikler ve ön cam contasının çıkması haricinde bir hasar yok (tabi iç pedlerin zamanla kirlenmesini saymazsak) :)
Elime yakın zamanda bir miktar para geçti bu para ile ucuz yollu ls2 kasklardan mı alsam yoksa ucuz yollu korumalı bir ceket mi alsam ?
Kaskım var ama güven konusunda şüpheliyim hala mont almayı da çok istiyorum özellikle kışlık olanları kışın kullanımımda acaip lazım olacak diye düşünüyorum ama hala karar verebilmiş değilim sizin önerilerinizi duymakdan mutluluk duyarım teşekkürler

sozyurt
18 Temmuz 2011, 18:26
Gönül isterki imkanın olsun tüm ekipmanlara sahip ol.Ama önce kasktan başlamak daha mantıklı.

safakk
18 Temmuz 2011, 18:30
Gönül isterki imkanın olsun tüm ekipmanlara sahip ol.Ama önce kasktan başlamak daha mantıklı.
İmkansızlık maalesef inşallah yavaş yavaş toparlayacağım yorumunuz için teşekkür ederim

ysn17
18 Temmuz 2011, 18:36
Evet onceligin kask olsun. Her zaman dikkatli ol.

Felon
18 Temmuz 2011, 18:37
önce kafayı sağlama al sonra ceket sonra pantolon veya dizlik,eldiven,ayakkabı bu kadar :)

syn022
18 Temmuz 2011, 18:38
Kask alman daha mantıklı geliyor. Kafanın korunması hayati riski azaltacaktır. Fakat ceket sadece seni sıyrılmalardan ve yaralandan koruyacak. Kırılmasına engel olamıycak. Kaskını al bari kafan güvende olsun.

F54
18 Temmuz 2011, 18:47
kask al kafan sağlam olsun ceket te gerekli fakat kask daha önemli:cat:

PiSKo-LoCK
18 Temmuz 2011, 19:14
kafanı kullan kask al :D

safakk
18 Temmuz 2011, 19:22
bu gidişle kask alacağım :) peki ls2 nin 100 tl civarı modelleri nasıldır yada aynı özellik ve sağlamlıkda daha uygun fiyatlı bir marka var mı bu konuda pek araştırmam yokda