PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hangi yağ

semih39
15 Temmuz 2011, 13:42
arkadaşlar benim motorun 500 km bakımı geldı ama nasıl yağ koydurmalıyım ıcıne markası modelı falan hangısı en iyi performansı verir servıste gıdıp acıklardan koymalarını ıstemıyorum gıtmeden once bıleyım ona gore alıp yanmda gıdeym.bide motosıkletlere bor power koyulmuyor mu ? bizim burda üretimi olduğu için ucuz alıp ondanda koymak ıstıyorum ıcıne.

semih39
15 Temmuz 2011, 20:18
yarın servıse goturcem motoru konuyla alakalı kımse yok mu yav.

Slayerrr
15 Temmuz 2011, 20:55
Yağ olarak herhangi bilindik bir markanın 4T motosiklet yağnı kullanabilirsin. Ne idüğü belirsiz bir yağ almadığın sürece sorun olmaz. Bor power kesinlikle kullanma. Motosikletler için uygun bir şey değil.

DusenAdam
18 Temmuz 2011, 23:20
En iyi yağlar: Motul, Motorex, Ipone, Repsol, Gulf, Castrol... İşin uzmanı ustalar bor power ve benzeri katkılar için "kesinlikle kullanmayın" diyor.

semih39
18 Temmuz 2011, 23:33
En iyi yağlar: Motul, Motorex, Ipone, Repsol, Gulf, Castrol... İşin uzmanı ustalar bor power ve benzeri katkılar için "kesinlikle kullanmayın" diyor.
bor kullanamktan evet vazgectım yorumlarda okudum coğunda debriyaj kacırma yapıyormuş ondan kullanmıcam.yağ olarakta servise goturdum motoru 2 gun once castrol 10 50 koyun dedım ama adam motoru gel sonra al dedı sıra var dıye motorlarda bende bıraktm ıns. ondan koymslardır ıcıne yani 20 tl aldılar servıs okadar.