PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkamda oturan eşimin bacağına elleyip geçen motorlular...

Sayfa : [1] 2 3

Attalos
11 Temmuz 2011, 11:20
Selam arkadaşlar;
Dün malum pazar eşimle denize giderken Antalya'yı bilenler bilir Sheraton Otel'in olduğu Falez Kavşağından 5M Migros'a doğru sağ şeridin sol teker izinden giderken aynaya baktım orta şeritten Yamaha RX yada benzeri bir motor ara gaz vere vere motoru bağırtarak üzerinde kasksız 2 tane tipsizle geliyor. Bu arada anlaşılmaz naralar atıyorlardı. Baktım orta şeritten geçmek yerine bize doğru yaklaşıyorlar. Hızımız yaklaşık 70 km'yken hız düşürerek mümkün olduğunca sağa yanaştım fakat bu iki or..spu çocuğu resmen motorla bizim motoru yalayıp arkamda oturan eşimin sol bacağına elleyip gazlayıp gittiler. Panik, sinir ve şaşkınlıktan plakasını almak aklıma gelmedi. Hemen arkalarından gazı açıp peşlerine düşecekken eşimin ısrarları üzerine sağa çekip durdum. Biraz sakinleşitkten sonra eve döndük. Haftasonumuz rezil oldu.

Şimdi karşımda olsalar bu iki or..spu çocuğuna sormak isterim, bizi nasıl tehlike altına attıklarının farkındalar mı, yaklaşık yarım saniye bir kadın bacağına dokunmakla ellerine ne geçti, eşimin yaşadığı korkunun farkındalar mı, küçük yaşta babalarının tecavüzüne mi uğradılar, anneleri, karıları bacıları güzel mi, elimde olsalar annelerini, karılarını, bacılarını değil gözümü kapatıp bizzat kendilerini becermek isterim, ama terbiyem elvermez...

Felon
11 Temmuz 2011, 11:32
Şehir merkezinde salladırıcan böyle şerefsizleri.Böyle bişey olabilirmi ya!

KAYA28
11 Temmuz 2011, 11:33
geçmiş olsun... söyleyecek tek kelime sağ şeritti belediye otobüsüne arkadan çarpmaları dileğiyle kasksız.

Xciting250
11 Temmuz 2011, 11:37
Eşinin yanında karısının bacağına ellemek.Buna ne denir ki?Zaten öyle bişey yapıyolarsa büyük ihtimal plakaları yoktur.Bir de yüksek ihtimal sarhoştular.İyi kendinize hakim olmuşsunuz.Elinizden bi kaza çıkmamış.İki tane köpek kadar değeri olmayan hayvan yüzünden katil olur insan.Geçmiş olsun.Onlar bu gidişatla yakında başka bi vukuatla yakalanır zaten.Yoldan çıkmış onlar.Hiç kendinizi üzmeyin.Elbette bir gün hakettikleri cezaevinin yolunu bulurlar.

Acil112
11 Temmuz 2011, 11:38
Merak etmeyin o tipler kısa zamanda biryerde patlar...

Phantom264
11 Temmuz 2011, 11:40
Allah belalarını versin diyebiliriz.

ayktcnknyr
11 Temmuz 2011, 11:43
Bi gün tam elleyelim derken seri olan mağdur olan abimizin birden gazı açması ve o şerefsizlerin ellerinin boşa kaçıp dengelerini yitirip kafa üstü bi drift yapması dileğiyle...:jocolor:

MaxiBoost
11 Temmuz 2011, 11:44
yuhh artık bu kadarda şerefsiz köpekler varmı bu ülkede

huska
11 Temmuz 2011, 11:45
Geçmiş olsun arkadaşım emniyete gidip şikayetçi ol,olayın olduğu saatteki kamera kayıtlarından şahıslar tespit edilir,yapılan suçun cezası şu anda 3 yıldan başlar yıllarca ceza evinde kalmaya kadar gider(taciz-tecavüz) tekrar geçmiş olsun..

yamyamaha
11 Temmuz 2011, 11:45
tez zamanda elektirik direyine çapsınlar. ön maşa amatisörleri ayrı ayrı bir yerlerine girsin. o amatisorleri oradan çıkaramasınlar da gömüldükleri yerde bayrak direği gibi sallansın.

fabialife
11 Temmuz 2011, 11:48
Merak etmeyin o tipler kısa zamanda biryerde patlar...

bariyerde patlasın onun bunun çocukları da suçsuz bir garibanın canını yakmasın.
insanlar ne kadar adi ve şerefsizleşti. yolundan giden insanlara bu şekilde çirkeflik yapmak ta neyin nesi ya?
uysan al başına bela iki itin yüzünde hayatın kaydı.
Allah böyle şerefsizlerin şerrinden herkesi korusun.

hybrid
11 Temmuz 2011, 11:48
İnsanların güvenliklerini, hayatlarını hiçe sayan ve tüm motosiklet camiasının algı ve itibarını lekeleyen, 2 teker üzerine yakışmayan, insan demeye bin şahit gerektiren "mahlukatlar" ile karşılaşmışsınız, sizede eşinize de büyük geçmiş olsun...

draggy
11 Temmuz 2011, 11:49
Çeker vururum acımam...

Ramazan Can
11 Temmuz 2011, 11:53
bunları çekip vurcaksın..taksim meydanında asacaksın ki milletin aklı başına gelsin....

bY_aLp
11 Temmuz 2011, 11:58
bunları ibreti alem için 5m migrosun bahçesinde vince asacan adi herifler

Phantom264
11 Temmuz 2011, 12:00
Neyse millet sakin olalım dediğimiz gibi mutlaka patlar onlar biryerde :)

Attalos abi keşke alsaydın plakayı verseydin polise :/

kurubuz
11 Temmuz 2011, 12:07
Dostum büyük geçmiş olsun. Insanı katil eder bu tipler. Hemen karakola git , daha doğrusu eşin ile beraber git ve şikayet dilekçesi doldur. O iki sığırı yakalayıp karakolda güzel bir ıslatsınlar.

ozaktasi
11 Temmuz 2011, 12:14
Allah sabır versin..Sinirden hırsından çıldırırsın..Hamamböcüğü mahluklar..eğer olurda duyarsanız bunu lütfen 5352161626 nolu telefondan beni arayın...

safakk
11 Temmuz 2011, 12:17
dünyanın çivisi çıkmış arkadaşlar gün geçtikçe bu sapkınlıklar artıyor maaalesef , çok geçmiş olsun ve o saatteki kamera kayıtlarına bir şekilde ulaşıp o kişilerin cezalandırılması en iyisi olacaktır umarım bunu yapanlar en kısa sürede hak ettiğini bulur..

my91
11 Temmuz 2011, 12:26
Geçmiş olsun, bu kadarı aklıma bile gelmezdi.. Eşinizin sakinleştirmesi çok iyi olmuş, yoksa iki it için bela alabilirdiniz. Karakola giderek şikeyetçi olun, güzergahtaki kameralardan şahısların belirlenir, ve karakolda bi güzel ifadelerini alırlar(!) onların..

RunemagicK
11 Temmuz 2011, 12:30
insan neden katil olurun cevabı

Soykan67
11 Temmuz 2011, 12:36
Geçmiş olsun.Herşeyi duydum ama bunu ilk defa duyuyorum.Bir bacak elleme ile birşey kazandıklarını sanan cahiller illa hakettiklerini bulur.Kasksız gezsinler bakalım.Parayı alan gidiyor SS motor alıp magandalık yapıyor.Şikayette bulunun bence siz bir şekilde atlattınız ama bunlar başkalarınada yapar.Sözlü ve fiziksel tacizden şikayet edin.

Ben ne SS motorcuları gördüm kendisi full koruma olduğu gibi artçısıda full korumalı.Gazlıyor fakat kimseyi rahatsız etmeden zor duruma düşürmeden.

umurcan
11 Temmuz 2011, 12:39
Anlamıyorum nasıl bu hale gelebilir kafa tasında gram beyin bulunduran bi insan. Hiç mi annesi kardeşi eşi yok bu onun bunun çocuklarının anlamıyorum. O herifler gibi bi onun bunun çocuğu da benim kız arkadaşıma laf atmıştı geçenlerde de nasıl delirdiğimi hatırlıyorum yani ne yazık ki başka şehirdeydim o sırada o yüzden bi hareket edemedim ama sen iyi dayanmışsın yine hocam
geçmiş olsun şimdilik :-/ o nun bunun çocukları da tez zamanda asfaltla bi yüzgöz olurlar inşallah

Ofelya
11 Temmuz 2011, 12:52
yuhh yaa, millet ne hale gelmiş..:jocolor:

_pLay_06
11 Temmuz 2011, 12:53
Selam arkadaşlar;
Dün malum pazar eşimle denize giderken Antalya'yı bilenler bilir Sheraton Otel'in olduğu Falez Kavşağından 5M Migros'a doğru sağ şeridin sol teker izinden giderken aynaya baktım orta şeritten Yamaha RX yada benzeri bir motor ara gaz vere vere motoru bağırtarak üzerinde kasksız 2 tane tipsizle geliyor. Bu arada anlaşılmaz naralar atıyorlardı. Baktım orta şeritten geçmek yerine bize doğru yaklaşıyorlar. Hızımız yaklaşık 70 km'yken hız düşürerek mümkün olduğunca sağa yanaştım fakat bu iki or..spu çocuğu resmen motorla bizim motoru yalayıp arkamda oturan eşimin sol bacağına elleyip gazlayıp gittiler. Panik, sinir ve şaşkınlıktan plakasını almak aklıma gelmedi. Hemen arkalarından gazı açıp peşlerine düşecekken eşimin ısrarları üzerine sağa çekip durdum. Biraz sakinleşitkten sonra eve döndük. Haftasonumuz rezil oldu.

Şimdi karşımda olsalar bu iki or..spu çocuğuna sormak isterim, bizi nasıl tehlike altına attıklarının farkındalar mı, yaklaşık yarım saniye bir kadın bacağına dokunmakla ellerine ne geçti, eşimin yaşadığı korkunun farkındalar mı, küçük yaşta babalarının tecavüzüne mi uğradılar, anneleri, karıları bacıları güzel mi, elimde olsalar annelerini, karılarını, bacılarını değil gözümü kapatıp bizzat kendilerini becermek isterim, ama terbiyem elvermez...

herkes ettiğini bulur sız kendınızı uzmeyın .

RamonRojo
11 Temmuz 2011, 12:58
Kan beynime sıçradı resmen.Nasıl bir terbiyesizliktir bu,yamaha rx apaçi denklemi.Antalya'da olupta arabada kullanan motorcular eşgali bulursanız bi dokundurun arkadan akılları başlarına gelsin.

mtcrss
11 Temmuz 2011, 13:04
Cok gecmis olsun, boyle seyler hic gormedim bu zamana kadar. :silent: :pale:

ToLGa_09
11 Temmuz 2011, 13:12
Allah belalarını versin.

F54
11 Temmuz 2011, 13:18
bunlara ne kadar küfür etsen az bunları yakalayıp kemiklerini kıracaksın ama kaburga kemiklerini kıracaksın ki iyileşmesinler:jocolor:

tosbağa
11 Temmuz 2011, 13:25
İyiki peşinden gitmemişsiniz. İnsanı katil eder böyleleri...

siyahkan
11 Temmuz 2011, 13:28
geçmiş olsun, böyle şerefsiz namussuzlar oldugu sürece insanı motordan sogutuyorlar. Plakayı alabilseydin keşke

excavatus
11 Temmuz 2011, 13:32
Anasının örekesi... Bu nasıl bir hayvanlıktır arkadaşım. Nasıl bir dengesizliktir. Nasıl bir AÇLIKTIR... bu adamlara verilecek en güzel cezayı biliyorum ama.. burada yazamam.. sonra uçar gideriz ortamdan, site falan kapanır... haysiyetsizler.

seckin_
11 Temmuz 2011, 13:34
Anasının örekesi... Bu nasıl bir hayvanlıktır arkadaşım. Nasıl bir dengesizliktir. Nasıl bir AÇLIKTIR... bu adamlara verilecek en güzel cezayı biliyorum ama.. burada yazamam.. sonra uçar gideriz ortamdan, site falan kapanır... haysiyetsizler.

Aynen katılıyorum hocam, çok güzel yöntemler geliyo aklıma bunlarla ilgili de burada söylenmez...

GÜNTEKİN
11 Temmuz 2011, 13:41
Allah'tan acil belalar diliyorum, İnşalah. ''Hayır İşlerde aceleci olunuz, Şer işlerde sabırlı olunuz.'' Siz sabredin Allah ecrini verecektir.

blackhhat
11 Temmuz 2011, 13:50
Anladığım kadarı ile şokun etkisi ile o anda bir şey yapamadın.Keşke bir tekme savursaydın seni sollarken.Gece saatlerinde bir çok magandanın dolaştığı bir yer zaten oralar.

jawa
11 Temmuz 2011, 13:51
Oha! :santa:

Sonunda bunu da okuduk yani.İnanılır gibi değil. İnsan hakikaten katil olur.Ne manyak ne şerefsiz yaratıklar türedi arkadaş, bu nedir ya!

Öğlen vakti bir bakayım dedim, kan beynime sıçradı. Ulan bu ne rezilliktir ne adiliktir, neyse ben çıkayım yoksa ana avrat dümdüz gidicem şimdi.

Arkadaş üzme kendini, sakin olmaya çalış. O serseriler emin ol kat kat belalarını bulurlar. Saygılar, selamlar.

Şeyh Şamil
11 Temmuz 2011, 13:53
Türk Ceza Kanunu (TCK)'na göre,bu uygunsuz ve aşağılık taciz hareketinin cezası büyük.

Tacizin yanında, ayrıca o an dengenizi kaybedip kaza yapabilir ve şu an hastane köşelerinde

tedavi görüyor olabilirdiniz.. Canınına ve malınıza zeval gelmemesi sevindirici. Fakat bozulan

moraliniz, yasalar karşısında bu kişiler gerekli cezayı aldığında düzelecektir..

Bu nedenle olayın üzerine gidip, suçlular hakkında gerekli yasal prosedürü işletmelisin..

Antalya'da olay mahallinde; kuvvetle muhtemel, güvenlik veya mobesa kameraları

olayı görüntülemiş ve kayda almıştır..

Trafik ekipleri, zanlıları elleriyle koymuş gibi 2 saatte bulurlar.. Tek yapman, hemen harekete

geçmek olacaktır..

Kolay gelsin ve geçmiş olsun..

-unnamed-
11 Temmuz 2011, 13:54
forumda küfür etmek yasak..
o yüzden kendimi tutuyorum...
bir adamın eşi yanındayken böyle bir hareket yapmak hani delikanlılığa hangi şerefe vede onura sığar?
bunlar lafı gelince mangalda kül bırakmayan şere...ler değillermidir?
fena sinir oldum...
Allah en yakın zamanda bu yaptıklarının karşılığını ödetsin onlara....

GP500-1st
11 Temmuz 2011, 13:59
Bende şaşkınlık içinde okudum. Bunu yapanlar uzun süre böyle şeyler yapamaz bu kişilik ve zeka düzeyiyle belasını bulur zaten.

Kesin kameralara mobeselerden geçmiştir bunlar. Kayıtlar incelenirse motor modelinden falan eşgalleri bulunur yarın bigün ekipler cevirir.

Bunların ilacı yargıdan önce karakolda acı acı dayaktır!

BBelt
11 Temmuz 2011, 14:04
Belli ki bu çocuklar rahatsız. Bir hastalıkları var. Bu tür hastalar için bir tedavi var aslında.

2 saat kadar 1. viteste, sıkışık trafikte kalmış 1.500cc, hava soğutmalı cruiser egzozunu fitil olarak kullandırıyorsunuz... Şıp diye geçer, hiçbir şeycikleri kalmaz...

Emrah.ark
11 Temmuz 2011, 14:07
İlk defa böyle bişey duydum yaw..Millet nasıl katil oluyo şaşmamak lazım..
Abicim bence mobese kameraları varsa bi baktırmanı ve suç duyurusunda bulunmanı öneririm.
Onlar potansiyel sapık olarak antalyada boy göstermeye devam ederler yoksa..

mınçıka_35
11 Temmuz 2011, 14:11
İnanın başımdan aşağı kaynar sular döküldü,sinirden hala titriyorum.Aslında terbiyem müsade ediyor şerefsizlere itafen bir şeyler yazardım ama...:pr:Bu sapık şerefsizlere tez zamanda ilahi adaletin tecelli etmesi dileğimle.Forumdaki binlerce insanın bedduası üzerlerine olsun(Amin...)

kartalizma07
11 Temmuz 2011, 14:50
nasıl insan bunlar adi şerefsiz karaktersiz. ne desem az küfür etmek isterdim ama uyarı aldım mt den.
polise bildirseydiniz veya toplanıp oralarda gezip yakalamak lazım bunları :jocolor:

kingcüneyt
11 Temmuz 2011, 14:51
millette ar namus kalmamıs ben motrla gıderken başka motrda bayan varsa yanlış anlmasın diye hızımı düşürür yada basar giderim.. sizin yerinizde olsaydım onu sıçtığı yere kadar kovalardım ellemek nasıl oluyomuş gösteririmdim

gv650i
11 Temmuz 2011, 15:30
Belli ki bu çocuklar rahatsız. Bir hastalıkları var. Bu tür hastalar için bir tedavi var aslında.

2 saat kadar 1. viteste, sıkışık trafikte kalmış 1.500cc, hava soğutmalı cruiser egzozunu fitil olarak kullandırıyorsunuz... Şıp diye geçer, hiçbir şeycikleri kalmaz...

bu kesin çözüm

ZERDÜŞT
11 Temmuz 2011, 15:39
Trafik şb,savcılık şikayetlerini yapmak ve kamera kayıtlarından imkan varsa bulunabilmesini sağlamak için gerekenler ne ise yapılmalı..bulunduktan sonra muhtemelen inkar edeceklerdir ama yinede mimlenmeleri yararlı olacaktır.Eğer bu müracaat yapılmaz ise burda yazılanlar temennin ötesine geçmeyecektir.Aşağılık insanlar cezalandırılsın ki..diğer benzerlerine örnek olsun..

E.Gülbeyaz
11 Temmuz 2011, 15:57
Şerefsizler :jocolor:

Attalos
11 Temmuz 2011, 16:04
tüm geçmiş olsun dilekleri için tüm dostlara teşekkür ederim. dün sinirden ve eşimi ve kendimi savunamadığım düşüncesinden hırslandığım için gece uyku girmedi gözüme. ama şimdi sakinleştim. dediğim gibi Allah'a havale ettim. inşallah tez zamanda belalarını bulurlar. ama kimsenin elinde kalıpta adam yerine konmalarını da istemem. kendi başlarını yerler inşallah... bu etikmi bilmiyorum ama, topluca beddua edelim..
herkese iyi günler..

motorcu48
11 Temmuz 2011, 16:08
büyük geçmiş olsun malesef böyle şrf..ler heryerde var iyki sinirlerinize hakim olmuşsunuz yoksa kan çıkması içten bile degil

fat280
11 Temmuz 2011, 16:12
büyük geçmiş olsun abi o yapan kişilerinde allah belasını versin