PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyler siz siz olun...

RamonRojo
10 Temmuz 2011, 23:38
Kısa kollu tişört ve dirseklik ikilisiyle güneşte fazla gezmeyin yoksa benim gibi damalı eşşeğe dönersiniz.Kollarımdan şu an üç renk tonu var.Amele yanığında çığır açtım.Uzun kollu gömlek giyeceğim herhalde bir süre.İş yerinde yapacak birşey yok maymuna döncem.

extrem_015
10 Temmuz 2011, 23:42
geçmiş olsun ne diyelim zaten ben güneşte motoru kolay kolay çıkarmıyorum geceleri yada akşamüstü çıkarıyorum

Bizim_ilker
10 Temmuz 2011, 23:43
Valla bende motorsiklet montu kask la dün geldim uzun mesafeden (mersin - adana - gaziantep - Kahramanmaraş - tokat - amasya ve sondurak samsun) 900 km civarı. heryerim kapalı olmasına rağmen ellerimin üstü ameleyanığı oldu :)) bilseydim eldivende alırdım ama tecrübe oldu bana. Sivası arada atlamışım :)

F54
10 Temmuz 2011, 23:51
kısa kollu penye ile motosiklet kullanılırmı arkadaşım be dünyanın rüzgarını yiyorsun kollarının yanması birşey değil ama o aldığın rüzgar umarım ilerde göğüs veya ciğer hastalıkları açmaz başına :bounce:

RamonRojo
11 Temmuz 2011, 00:03
Toprak yol 20 30 km hızda oldu.Asfalta montsuz kullanmam.

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

Bulunduğum yörede Sürekli sert rüzgarlar eser(bilenler bilir Bandırma,Karacabey tarafı) 100 kiloluk motorum + motosiklet montu + yandan yenilen 25-30 km. hızla esen rüzgar + montun paraşüt etkisi yapması paha biçilemez.

Soykan67
11 Temmuz 2011, 00:08
Bende eldivenle aynı sorun yaşadım :) yarım parmaklı eldivenim, üstüne eldivenin üstünde bir kısım açık.Şuan elimin ortası ve parmaklarımın yarısı başka bir renk :mrgreen: