PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tekerim patladı ne yapmalıyım...

alirad
23 Şubat 2006, 14:38
arkadaşlar dün akşam koşuyolundan zeynep kamile doğru giderken arkamda bir arkadşım vardı süratim 40km di birden patır patır sesler geldi ve motorun arkası sağa sola doğru gidip gelmeye başladı walla frensiz düşmden zor durabildim...lastiği yamamı yaptırsam yeni mi alsam acaba.?:salut:

ylmzzz
23 Şubat 2006, 14:41
yenisini almak daha sağlıklı olur. vibrasyon artacağı için eski lastik sağlıklı olmaz. tekrar yaşamak istemiyorsan yenisini al:)

özcan
23 Şubat 2006, 14:46
bencede yenisini al o lastikten hayır gelmez artık

cihanpir
23 Şubat 2006, 14:56
bilemiyorum ama benimde başıma geldi, daha yüksek bi süratteydim zor durdum...yaklaşık 1 km mesafeye yakın duramadım çok savruluyordu frene basamadım.kastiğe yama yaptırdım kullanıyorum epeydir çok bi fark yok gibi.ama arkadaşlarında dediği gibi biraz vibirasyon artıyo galiba...kullanılabiliniyor, lastiğin durumuna ve senin maddi durumuna göre, ama tabi değiştirsen daha sağlıklı olur:pr:

Ertuğrul_Öz
23 Şubat 2006, 14:59
Sen en iyisi lastiği al bi lastikçiye göster o sana yol gösterir. Göremediğimiz bir lastik için fazla birşey söyleyemeyiz

egelim
24 Şubat 2006, 10:09
benim de başıma iki defa geldi ikisinide olay yerinde enişteme değiştirttim arkada istepne vardı ve lastiklerim in ikiside yamalı fakat ufak delikler di ve yama ile kapandı:rendeer:

jarmen
24 Şubat 2006, 10:46
motosiklette lastik işi şakaya gelmez imkanın varsa yeni al derim.

Syriana
24 Şubat 2006, 11:40
lastiğin tubelesse yama yaptır gitsin , her patlamada yenisinimi alıcaksın....