PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba Dün gece TEkirdag yolunda Kaza yaptım ve motorumun cogu parçası kırıldı.

CbrSinan
08 Temmuz 2011, 12:05
dün gece Tekirdag otobanında Kaza yaptım Ve motorumun komple Grenajları Sol Gidon arka Far vites + frenler Kırıldı Şasesinde Herhangi bir Yamukluk yok Bu parçaları Ucuz yoldan Nerden temin edebilirm.

2008 1000 RR KompLe Grenaj
Sol Gidon
Ön Cam
Arka Stop lambası

Vites + ön fren Arka Fren

yardımcı 0lursanız sevinirim. 1300 tL ye çin Malı grenaj al diolar 1 kaç yere sordum Hiç saglıklı degilmiş o grenajlar Yardım ederseniz Cok sevinirim Şimdiden Teşekkürler

bY_aLp
08 Temmuz 2011, 12:11
çok geçmiş olsun sende birşey yoktur umarım

cbr1100 xx
08 Temmuz 2011, 12:15
dün gece Tekirdag otobanında Kaza yaptım Ve motorumun komple Grenajları Sol Gidon arka Far vites + frenler Kırıldı Şasesinde Herhangi bir Yamukluk yok Bu parçaları Ucuz yoldan Nerden temin edebilirm.

2008 1000 RR KompLe Grenaj
Sol Gidon
Ön Cam
Arka Stop lambası

Vites + ön fren Arka Fren

yardımcı 0lursanız sevinirim. 1300 tL ye çin Malı grenaj al diolar 1 kaç yere sordum Hiç saglıklı degilmiş o grenajlar Yardım ederseniz Cok sevinirim Şimdiden Teşekkürler

Geçmiş olsun kardeşim sana bir şey olmamıştır umarım kazadan biraz bahsedermisin...Bende dün çorluya gittim geldim ..Özelden bilgi gödereceğim...

CbrSinan
08 Temmuz 2011, 12:44
ya benim hatamdı 19 yaşındayım cbr 125 den direk 1000 lige geçtim 1 ay kadardır kullanıyorum Tekirdag MarmaraEreglisindeki e.5 de 160 km hızla giderken gaza fazla yüklendim direk tekere kalktı geriye dogru düştüm sürüklendim kask hariç başka bi korumalık yoktu asvalt gögsümden bacaklarım ellerime kadar soyuldu allahtan kırık felan yok ama motor biraz kötü oldu

cbr1100 xx
08 Temmuz 2011, 13:09
Yakışıkllı çok geçmiş olsun ben senin yerinde olsam 600 lük makinaya geçerim 600 f bence ideal cbr öncesi....o makinayı elden çıkart 600 f al en az 1 yıl kullan sonrasına karar verebilirsin..:cat:.

BiZO
10 Temmuz 2011, 16:30
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Senin kazanı arkadaşlardan duydum bende oraya çok yakın bir yerde yaşıyorum sağda solda granaj parçalarını görünce gerçekten çok üzülmüştüm, ne derler cana geleceğine mala gelsin bende tıpkı senin gibi cbr 125'ten R1'e geçiş yaptım hayatımda kasktan başkada koruma kullanmadım fakat altındaki aletin ne kadar güçlü ve bir o kadarda tehlikeli olduğunu söylememe zaten gerek yok hele ki 125'lik motordan 1000cc motora geçince bende çok yaşadım bu sorunu ve 4 ay sonra satma kararı aldım. Benimde sana tavsiyem kesinlikle 250 yada 600cc almandan yana tecrube ile orantılı olarak 1000-1300cclere çıkarsın daha çok gençsin nasıl olsa ama inan ki hiç gerek yok o kadar büyük motorlara.Bu benim şahsi görüşüm tabi ki