PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kiralasam nasıl olur ?

Deryali
06 Temmuz 2011, 23:51
Arkadaşlar 6 gün sonra 1 aylığına şehir dışına çıkacağım ve motorum boş boş yatacak.
Parayada ihtiyacım var oturup düşündüm tüm bakımlarını aksatmadan yaptığım hatasız sorunsuz beverly 500'ümü 1 defaya mahsus kiralamaya karar verdim.

referans alabileceğim yüzyüze görüşerek kararımı vereceğim ihtiyacı olan birine çok uygun fiyattan kiralama yapacağım.

Kiralama şartlarım
Minimum : 20 gün
Maksimum : 30 gün
Büyük cc yol tecrübesi

...

desem nasıl olur ? Böyle bir kiralamaya değer mi değmez mi ?

http://www.beverlyclubtr.com/webresim/DSC09903set69ok.jpg

Fiyatta 45 tl/gün ?

takendy
06 Temmuz 2011, 23:56
cıkk , bu kampanya tutmaz

bY_aLp
06 Temmuz 2011, 23:59
adam 45 lira verdikten sonra snn kıyıp giremediğin çukurlara onun nasıl girebileceğini yan yatırıp gözün gibi baktığın grenajların çizilmesini göz önünde bulundurarak kiralıyorsan inşallah iyi müşteri çıkar

Deryali
07 Temmuz 2011, 00:01
Aklı başında biri çıkmaz diyorsunuz yani :)

mınçıka_35
07 Temmuz 2011, 00:10
Valla ben bu işe hiç bulaşmayın derim.Kiralık araçların nasıl kullanıldığı ortada.Arkadaşın dediği gibi adam acımaz yani.Afedersiniz katıra biner gibi biner,size teslim ederken de hadi ayıp olmasın diye bir güzel yıkatır...Sonuçta şirket değilsiniz,bu işi yapanlar on numara kendilerini sağlama alıyorlar.Tabiri caizse mafyavari adamlar.Ağzıma bile almak istemiyorum,motorunuzun bir daha dönememe gibi bir ihtimali var,sanırım anladınız:wiinkk:Para bir şekilde kazanılır da,sonuçtan memnun olmama gibi yüksek bir ihtimalinizin olduğunu unutmayın.Yinede karar sizin tabi:)

bY_aLp
07 Temmuz 2011, 00:22
bana kalırsa alacağın 3 kuruş için gözün arkada kalmasın motorunu üzme boşuna dememiş atalarımız: at, avrat, silah emanet verilmez diye :)

alcatraz42
07 Temmuz 2011, 00:22
ben olsam vermezdim kiraya felan.Ama kaskosu varsa motosikletinizin ve gerçekten paraya ihtiyacınız warsa deneyebilirsiniz derim...

E.Gülbeyaz
07 Temmuz 2011, 01:32
Tanımadıgınız ınsana vermemenız taraftarıyım. ha cok yakın olmasa da tanıdıgınızdır psikopat egolarını sızın motorunuz uzerınde tatmın etmeyecektır:P verebilirsiniz kasko da varsa :)

crayzboyone
07 Temmuz 2011, 01:37
Arkadaş açık açık söyliyeyim BEN MOTOR KİRALARSAM ANASINI AĞLATIRIM... BÜTÜN EGOLARIMI TATMİN EDERİM ÜSTÜNDE nede olsa parasıyla derim ve herkeste böyle düşünür çiğerini parçalıyana kadar sıkarım :queen:

RunemagicK
07 Temmuz 2011, 01:42
ihtiyacım olsa ben kiralarım, gözüm gibide bakarım. ha kendi motorumu kiralarmıyım, bayağı bir düşünmem lazım

Sinan Aksu
07 Temmuz 2011, 01:43
Kiralamak isteyen cikar muhakkak.
Ama ben sizin yerinizde olsam o motora kiyamazdim..
Aldiginiz parayi masrafina verme ihtimalinizde var.

maxi97
07 Temmuz 2011, 01:51
kırıp parçalamasını geçtim; motoru baştan aşağı soyup uydurabileceği kaç parça bulursa o kadar parçayı dandik, tamir görmüş, çin malı parçayla değiştirebilirler.

GorkeM
07 Temmuz 2011, 01:58
Ağustosta kiralasaydınız kiralayabilirdim. :)

safakk
07 Temmuz 2011, 11:01
tanıdık olmadıkça kiraya vermeyin derim bir yakınımız oto kiralama işinde 2 genç otomobil kiralıyorlar 1 aylığına ve 1 ayda kaç kilometre yapmış dersiniz 10.000 araba geri geldiğinde 3 vitesde kalkmaya çalışıyordu. araçda debriyaj namına bişi bırakmamışlar sonradan kiraya veren yakınımız öğreniyor ki adamlar türkiye turu yapmış biri gündüz sürerken diğeri gece kullanmış :cherry:

F54
07 Temmuz 2011, 11:21
ya o motosiklet kiraya verilirmi be arkadaş ben benim üç kuruşluk cub a bile benden başkasını bindirmiyorum bende beverly 500 olsa artçı bile almam arkama nede olsa kazaya mahal verebilir ben olsam garaj a kitlerim kimseye de vermem ondan gelecek para da olmaz olsun zevk yaptığım bir işten herhangibir gelir veya gider gözetmem bi daha mı gelecem dünyaya:thumleft:

blackhhat
07 Temmuz 2011, 11:31
kiralarsın kiralamasına da, getirisinden fazla götürüsü olabilir.Birazda şans meselesi tabi.Birde 2 teker şakaya gelmez.Bir ay sonra bakıma sokmadan üzerine binebilecekmisin.

Deryali
07 Temmuz 2011, 18:03
Tavsiyeleriniz için herkese tek tek teşekkür ederim.

_pLay_06
07 Temmuz 2011, 18:05
motorumu baskasına kıraya vermekdense evde yatırırım daha ıyı dıy dusunuyorum .

motorcu48
07 Temmuz 2011, 18:12
motorun kaskosu varmı?

olsa bile kiralanmaz 3 kuruş için o pahalı gözün gibi baktığın motor 3 5 lede zengın olmazsın bosver için rahat olsn