PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yaptım !!! Yaya'ya çarptım..

kingcüneyt
06 Temmuz 2011, 13:32
s.a arkdaşlar dün saat 1 sularında çarşıya doğru gidiyordum.Emniyet müdürlüğünün ordan ışıklardan kalktım sağ şeritten yavaş şekilde devam ediyordum ilerde yolun ortasında 20 yaşlarında bi çocuk benım geçmemi beklıyordu göz göze geldiğim anda benim önüme atladı ne olduğunu anlayamadan vurdum direk iki bacağının arasından beni duvara vurmuşcasına motorun üstünden attı belimin üstüne ters şekilde düştüm kafamı yere vurdum (kaskım takılıydı) motor önde arkadanda ben sürüklendim ayağa kalktım belim kanıyo o can havliyle ve sinirle oğlana yumruk çektim..
Lan beni görüyosun hala önüme atlıyosun dedim bağırdım çağırıdm ambulans geldi beni aldılar belimle koluma pansuman yaptılar hastaneye gitmiyecem dedim polis rapor tutdu metreyle filan ölçtüler çocuk yaya geçitinden 5 metre önden karşıya geçmeye kalktığı için %100 ben hakılıyım motorun nere devrildi sağamı solamı dedi (anlaymadım ne için sorduğunu) sağa dedim... şikayetcimisin dediler baktım oğlan mazlumun teki yok dedim.Geri vurduğumada pişman oldum kafası dalgınmış önüme atlayınca korkmuş beklemiş :pr: Çok şükür belimde bişey yok çok şükür çoçuk ölmedi.Ama insana vurmak arabaya veya başka şeye çarpmaktan daha betermiş duvara vursam bu kadar sarsılmazdım galiba .. Durduğum yerde telefon yaptırmaya giderken başıma gelmeyen kalmadı:pale:. Babamın bu sözü çok doğruymuş.. Sen Ne kadar iyi bir şoför olursan ol karşıdaki sürücü veya (yaya) seni hataya zorlayabilir

Alper_tim
06 Temmuz 2011, 13:37
büyük geçmiş olsun
sende ve yayada bişi olmaması sevindirici malesef yayalarımız hep dalgın yada uyanık oluyorlar nedense :farao:
5 sene önce bende otobüsün yanından geçerken yayalara kırmızı yanmasına rağmen otobüsün önünden karşıya fırlayan bir yayanın koluna aynamla çarpmıştım allahtan düşmemiştim ama uyanık yayanın kolu 1 hafta ağrımıştır herhalde
allah bizi yayaların dalgınlıklarından korusun

KUVVETMİRA
06 Temmuz 2011, 13:40
geçmiş olsun.
herşeye hazırlıklı ve tetikte olması gereken biziz.
bunu kabullenip böyle davranmak gerekiyor.

BBelt
06 Temmuz 2011, 13:46
Başka hiçbir şeye benzemiyor yayaya çarpmak. Nasıl korktuğunu ve üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Geçmiş olsun.

Yine de keşke yumruklamasaydın çocuğu. Bile isteye önüne atlayacak hali yok ya. Zaten kazanın korkusu yetmiştir ona...

kingcüneyt
06 Temmuz 2011, 13:56
Başka hiçbir şeye benzemiyor yayaya çarpmak. Nasıl korktuğunu ve üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Geçmiş olsun.

Yine de keşke yumruklamasaydın çocuğu. Bile isteye önüne atlayacak hali yok ya. Zaten kazanın korkusu yetmiştir ona...

teşekkür ederim kardeşimde ben beni beklıyo diye frene basmadım birden önüme geçti durdu tam sağa kaçıyodum vurdum.Bende vicdan azabı çektim zaten yumruk attım diye:S ambulans geldi bende bişey yok abiyi alın dedi.. ufak tefek masraf vardı motorda bende bunla kurtuldum diyerek şikayetci olamdım

Felon
06 Temmuz 2011, 14:00
en kötü kaza şekli yayaya çarpmak, geçmiş olsun

blackhhat
06 Temmuz 2011, 14:12
çocuğa yumruk atman olmamış.bile bile önüne atlamaz zaten.geçmiş olsun

overcloud
06 Temmuz 2011, 14:15
geçmiş olsun. ikinizede bir şey olmaması sevindirici. yayalar motosikletlerin tehlikeli olabileceğini algılayamıyorlar maalesef.

kingcüneyt
06 Temmuz 2011, 14:16
çocuğa yumruk atman olmamış.bile bile önüne atlamaz zaten.geçmiş olsun

ya belim kırılsaydı sakat kalsaydım ne olcaktı ? ben ondan korktum zaten kendıne hıc bısey olmadı canım o kadar yandıkı ve hala belımı oynatamıyorum o sinrile vurdum geri bende pişman oldum Kendisinin dalıgınlığı ve salıklığı yüzünden ikimzde sakat kalabılrıdk

Ramazan Can
06 Temmuz 2011, 14:18
geçmiş olsun...

PEKTAS
06 Temmuz 2011, 14:31
çok geçmiş olsun cidden kötü olmuş allah yardım etmiş ucuz atlatmışsın .

AydoganX
06 Temmuz 2011, 14:32
Geçmiş olsun, her zaman tetikte olmak gerekiyor.
Hele bazen motosikleti görünce önüne atlayıp "Geçsem mi? Geçmesem mi? diye tereddütte kalıp sağa sola feyk gösteren yayalar var.
Resmen gel de çarp dercesine.

Eğer bir yerde yaya görürsek, ne olursa olsun bilerek önümüze atlayacağını düşünerek sürmemizde yarar var, başka bir deyişle ani freni düşünerek sürmeliyiz.

Sana ve yaya'ya ciddi bir şey olmaması sevindirici.

Allah tekrarını yaşatmasın. Tekrar geçmiş olsun...

kingcüneyt
06 Temmuz 2011, 14:36
Geçmiş olsun, her zaman tetikte olmak gerekiyor.
Hele bazen motosikleti görünce önüne atlayıp "Geçsem mi? Geçmesem mi? diye tereddütte kalıp sağa sola feyk gösteren yayalar var.
Resmen gel de çarp dercesine.

Eğer bir yerde yaya görürsek, ne olursa olsun bilerek önümüze atlayacağını düşünerek sürmemizde yarar var, başka bir deyişle ani freni düşünerek sürmeliyiz.

Sana ve yaya'ya ciddi bir şey olmaması sevindirici.

Allah tekrarını yaşatmasın. Tekrar geçmiş olsun...

Allah razı olsun abi sağolasın artık ders aldım zaten yolda yaya gördüm mü dikkat edecem Allah kimsenin başına vermesin lütfen dikkat edelim yazda geldi caddeler sokaklar ana baba günü

mınçıka_35
06 Temmuz 2011, 14:38
Büyük geçmiş olsun.Trafikte ağır vasıta araçlardan,taksilerden,dolmuşlardan,modifiye araçlardan daha tehlikeli olabiliyor maalesef yayalar.Özellikle sonsuz saygı duyduğum yaşlılardan çok ama çok tırsıyorum.İleri yaşın verdiği uyuşuklukla,düşünce problemlerinden dolayı ne zaman ne yapacakları belli olmuyor.Dün de bizim burda 70 yaşını geçkin bir amcamız az kalsın büyük bir zincirleme kazaya sebep oluyordu.Arabalara yeşil yanarken sağına soluna bakmadan pat diye kendini yola attı:pr:Ben benzincideydim arabaların amcaya çarpmamak için uğraş verişlerini dehşet içinde izledim...Tekrar geçmiş olsun...

_pLay_06
06 Temmuz 2011, 14:53
s.a arkdaşlar dün saat 1 sularında çarşıya doğru gidiyordum.Emniyet müdürlüğünün ordan ışıklardan kalktım sağ şeritten yavaş şekilde devam ediyordum ilerde yolun ortasında 20 yaşlarında bi çocuk benım geçmemi beklıyordu göz göze geldiğim anda benim önüme atladı ne olduğunu anlayamadan vurdum direk iki bacağının arasından beni duvara vurmuşcasına motorun üstünden attı belimin üstüne ters şekilde düştüm kafamı yere vurdum (kaskım takılıydı) motor önde arkadanda ben sürüklendim ayağa kalktım belim kanıyo o can havliyle ve sinirle oğlana yumruk çektim..
Lan beni görüyosun hala önüme atlıyosun dedim bağırdım çağırıdm ambulans geldi beni aldılar belimle koluma pansuman yaptılar hastaneye gitmiyecem dedim polis rapor tutdu metreyle filan ölçtüler çocuk yaya geçitinden 5 metre önden karşıya geçmeye kalktığı için %100 ben hakılıyım motorun nere devrildi sağamı solamı dedi (anlaymadım ne için sorduğunu) sağa dedim... şikayetcimisin dediler baktım oğlan mazlumun teki yok dedim.Geri vurduğumada pişman oldum kafası dalgınmış önüme atlayınca korkmuş beklemiş :pr: Çok şükür belimde bişey yok çok şükür çoçuk ölmedi.Ama insana vurmak arabaya veya başka şeye çarpmaktan daha betermiş duvara vursam bu kadar sarsılmazdım galiba .. Durduğum yerde telefon yaptırmaya giderken başıma gelmeyen kalmadı:pale:. Babamın bu sözü çok doğruymuş.. Sen Ne kadar iyi bir şoför olursan ol karşıdaki sürücü veya (yaya) seni hataya zorlayabilir

büyük geçmiş olsun kazayı küçük şeylerle atlatmana sevindim. antepe slm lar.

E.Gülbeyaz
06 Temmuz 2011, 15:09
Gecmis olsun cocuga yazık olmus biraz hem carpma hem yumruk..

yürekçe
06 Temmuz 2011, 15:35
geçmiş olsun kardeşim, Allah beterlerinden korusun...

mtcrss
06 Temmuz 2011, 20:32
Cok Gecmis olsun! Motor surerken iki gozden fazlasi gerekir! Tanri korusun motorlulari :)

AYDEMİR
06 Temmuz 2011, 20:39
Geçmiş olsun cüneyt verilmiş sadakan varmiş... dikkat et

F54
06 Temmuz 2011, 20:43
geçmiş olsun insanların kaza anında gözüne bi perde inermiş hiç birşeyi görmezmiş çocuk öyle oldu sanırım

fusuy364
06 Temmuz 2011, 20:45
çok geçmiş olsun. ikiniz de ucuz atlatmışsınız. yayalar(bazen biz) hakaten tehlikeli olabiliyoruz. bizim bu Rize-Ardeşende yayalar gözünün içine baka baka karşıdan karşıya geçiyo. sağa sola bakmak yok, ileriye geriye bakmak yok. gülmekten başka birşey yapamıyorum. çok trajikomik. tekrar geçmiş olsun

kingcüneyt
06 Temmuz 2011, 20:49
Geçmiş olsun cüneyt verilmiş sadakan varmiş... dikkat et

sağolasın ali abi aynen ucuz atlattım

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

geçmiş olsun insanların kaza anında gözüne bi perde inermiş hiç birşeyi görmezmiş çocuk öyle oldu sanırım
tek son göz göze geldik kesin perde inmiştir yoksa önümde beklemedizdi :)

selo001
06 Temmuz 2011, 22:28
ben sizin kadar şanslı olmamıştım motor 40 ben 10 metre olay yerinden uzaktaydık

safakk
07 Temmuz 2011, 11:20
çok geçmiş olsun.. bir benzeri bisiklet kullanırken başıma gelmişti okul çıkışı eve gidiyorum yola aniden fırlayan bir çocuk ve her ne kadar ani fren yapsamda duramadım çarptım sonuç çocuğa bişi olmadı bense ayak bileğimi burkmuştum nedenini hala çözemedim ama çarpan biziz zarar görende biz çok garip bir durum tabii kimseye bişi olsun istemem ama böyle durumlarda da neden diye merak ederim :)

kingcüneyt
07 Temmuz 2011, 11:35
çok geçmiş olsun.. bir benzeri bisiklet kullanırken başıma gelmişti okul çıkışı eve gidiyorum yola aniden fırlayan bir çocuk ve her ne kadar ani fren yapsamda duramadım çarptım sonuç çocuğa bişi olmadı bense ayak bileğimi burkmuştum nedenini hala çözemedim ama çarpan biziz zarar görende biz çok garip bir durum tabii kimseye bişi olsun istemem ama böyle durumlarda da neden diye merak ederim :)

sağol kardeşim aynen bende anlamdım nasıl bu kadar hasar aldığımı benı arabayla götürdüler çocuk yoluna devam etti:queen:

Nfs
07 Temmuz 2011, 16:30
Eğitim ve bilinç şart.Bende yüksek araçların yanından geçerken iilaki yavaşlıyorum.Ne olur ne olmaz..!!!Bi velet yada her kesimden insan atlar geçer,sıçrar,seker diye.