PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ilk defa yaralandim cok kotuuu :(

mtcrss
05 Temmuz 2011, 15:19
off-road motor kullaniyorum bugun biraz asfaldda surmek zorunda kaldim ve olan oldu dustum motorla birlikte suruklendim...sag kolum sag bacagimda deri kalmadi vucudum sag tarafi curukler icinde :(
ve ilk defa protection kullanmadim :(

F54
05 Temmuz 2011, 15:22
iyi gene deri soyulmasıyla yırtmışsın bizim arkadaş düştü ama sadece kaburgalar kırıldı tamir olmadı platin taktılar o yüzden arazi araçlarına olan hevesim tutkum bi anda korkuya dönüştü.. sana da geçmiş olsun

extrem_015
05 Temmuz 2011, 15:25
geçmiş olsun,umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz..

Felon
05 Temmuz 2011, 15:25
Geçmiş olsun

rockandbeer
05 Temmuz 2011, 15:28
Büyük geçmiş olsun :pale:

-unnamed-
05 Temmuz 2011, 15:28
geçmiş olsun:(
Alla acil şifalar versin...

efe tolga
05 Temmuz 2011, 15:31
Bana pek inandırıcı gelmedi.Birde Türkçe neden bittti protection değil koruma olsa olmazmı

mtcrss
05 Temmuz 2011, 15:55
tesekur ederim arkadaslar...
inanmayan efe tolga inanmak zorunda deyilsiniz lutfen kalabalik yapmayin. turkce konusunda da bana ders verme eski turkceyi senden daha iyi bilirim...

MrSandman
05 Temmuz 2011, 15:58
Geçmiş olsun. Sebebi her ne olursa olsun korumasız kontak açmamak lazım.

efe tolga olur tabi olmaz diye birşey yok lakin Kıbrıs'ta konuşulan Türkçeyi düzeltmek için biraz geç olmuş bence. Burada malesef bir sürü şey İngilizce adıyla kullanılıyor.

Blackeagletr
05 Temmuz 2011, 15:58
Geçmiş olsun. Bu havada koruma kullanmak gerçekten insanın canını sıkıyor ama yapılması lazım bi kere kullanmazsın böyle olur hep kullanırsın hiç bişey olmaz ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor.

mtcrss
05 Temmuz 2011, 16:07
evet her zaman kullanirdim bugun sicakda takmak istemedim hic bisey, sans iste

bY_aLp
05 Temmuz 2011, 16:08
geçmiş olsun full koruma dolaşmak lazım bu havada korumalı mont ile geziyorum giymeyince kendimi güvende hissetmiyorum

cbr1100 xx
05 Temmuz 2011, 16:12
off-road motor kullaniyorum bugun biraz asfaldda surmek zorunda kaldim ve olan oldu dustum motorla birlikte suruklendim...sag kolum sag bacagimda deri kalmadi vucudum sag tarafi curukler icinde :(
ve ilk defa protection kullanmadim :(

Artık korumanın koruduğunu anlamışsınızdır....Get Well soon...

Alper_tim
05 Temmuz 2011, 16:34
çok büyük geçmiş olsun allah beterinden korusun
korumalarımızı her hava koşulunda takmalıyız yoksa sonuçlarına hem kendimiz hemde sevdiklerimiz katlanıyor

mtcrss
05 Temmuz 2011, 17:07
çok büyük geçmiş olsun allah beterinden korusun
korumalarımızı her hava koşulunda takmalıyız yoksa sonuçlarına hem kendimiz hemde sevdiklerimiz katlanıyor

tesekur ederim haklisiniz, artik her zaman kullanacayim.

piyanist_irf
05 Temmuz 2011, 17:10
geçmiş olsun sevgili arkadaşım umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun , fakat şu koruma işini ihmal etme bence birdaha ...:rendeer:

mtcrss
05 Temmuz 2011, 17:12
Artık korumanın koruduğunu anlamışsınızdır....Get Well soon...

Tesekurler, korumanin ne oldugunu biliyordum ama bir seferlik giymedim ve sans benden yana deyildi :)
arkadaslarim nazar oldugunu soyledi ben pek inanmam ama ilginc bir sekilde dustum belki da nazardi...ve ilginc olan askeriyenin onunde olmasi hepsi ustume kosmaya basladi bayan oldugumu anlayinca korktular benda hemen kalkip motorumu surmeye devam ettim evime kadar

mtcrss
05 Temmuz 2011, 17:14
geçmiş olsun sevgili arkadaşım umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun , fakat şu koruma işini ihmal etme bence birdaha ...:rendeer:

tesekur ederim arkadasim, iyilesmeye basladim bile :P
soguk kanliyim o yuzden evimdeyim dinlenecegime hareket yaparim aci cekince bir daha unutmam giymeyi :D

MrSandman
05 Temmuz 2011, 17:20
İlk motorumu aldığımda bir kez eldivensiz ve dizliksiz bindim. Kayıp düştüm. Hem elimde hem bacağımda izi kaldı. Şimdi elime baktıkça korumasız asla binmiyorum.

_pLay_06
05 Temmuz 2011, 17:24
gecmıs olsun umarım bır daha kotu bır olayla karsı karsıya gelmezsınız

OguzhanCBR
05 Temmuz 2011, 17:48
Çok geçmiş olsun, acil şifalar..

Ramazan Can
05 Temmuz 2011, 18:11
geçmiş olsun.....

mtcrss
05 Temmuz 2011, 18:13
Herkese tesekurler, ne zaman iyilesir yaralar acaba? denize de giremeceyik :pr:

GaCCaLL
05 Temmuz 2011, 18:21
asfat acısını iyi bilirim :) geçmiş olsun...

The Dude
05 Temmuz 2011, 20:41
protection suz çıkmayacaktın ...

nrcnft
05 Temmuz 2011, 21:12
Tesekurler, korumanin ne oldugunu biliyordum ama bir seferlik giymedim ve sans benden yana deyildi :)
arkadaslarim nazar oldugunu soyledi ben pek inanmam ama ilginc bir sekilde dustum belki da nazardi...ve ilginc olan askeriyenin onunde olmasi hepsi ustume kosmaya basladi bayan oldugumu anlayinca korktular benda hemen kalkip motorumu surmeye devam ettim evime kadar
geçmiş olsun. o halde yine iyi sürüp gitmissiniz valla:) gerçi askerlere kalsaydınız hepsi ilk yardım yapmaya kalkar durum daha kötü olurdu:)

hckc_55
05 Temmuz 2011, 21:13
Geçmiş Olsun.Tekrarının olmaması dileğiyle...

E.Gülbeyaz
05 Temmuz 2011, 21:45
Geçmiş olsun.

karaeloguz
05 Temmuz 2011, 22:49
Gecmis olsun

blackhhat
06 Temmuz 2011, 10:31
sadece çürük ve sıyrıklarla atlatmışsın.büyük geçmiş olsun.protection bu sıcakta boğuyor adamı.May you recover soon!

mtcrss
06 Temmuz 2011, 10:40
Tesekurler arkadaslar. bugun daha kotu sizliyor heryanim...aloe vera yapragi koyacak arkadasim bugun bakalim hizli iyilesecekmi :silent: :pr: :pr: :pr:

POSEİDON71
06 Temmuz 2011, 11:27
Geçmiş olsun hemde son olsun.

mtcrss
06 Temmuz 2011, 11:31
Geçmiş olsun hemde son olsun.

tesekur ederim , umarim son olur :)

sedici
06 Temmuz 2011, 14:56
offf yüzülmesi berbat bi acı, bisiklet hayatımdan biliyorum. çok geçmiş olsun

mtcrss
06 Temmuz 2011, 20:25
offf yüzülmesi berbat bi acı, bisiklet hayatımdan biliyorum. çok geçmiş olsun

evet gercekten kotu bir aci uyuyamiyorum :pr:
Tesekur ederim...offf offf evde hapsoldum

hello_moto
06 Temmuz 2011, 20:41
Herkese tesekurler, ne zaman iyilesir yaralar acaba? denize de giremeceyik :pr:

Bacı geçmiş olsun.

Yaralı halde pek fazla güneşde kalmamak lazım.Soyulmuş yerler kabuk bağladı mı ? Kabuk bağlamışsa, diğer taraflar yanıyor ve o kısım yanmıyor ve iz yapıyor.

Hatırlatayım dedim.

Ama tuzlu su, iyileşmeyi kolaylaştırız. Bepanten de iz kalma riskini azaltır iyileşmeyi çabuklaştırır.

Ne kadar ciddi bilmiyorum am belki bir doktora danışmakda fayda var...

Tekrar geçmiş olsun...

mtcrss
07 Temmuz 2011, 14:34
Bacı geçmiş olsun.

Yaralı halde pek fazla güneşde kalmamak lazım.Soyulmuş yerler kabuk bağladı mı ? Kabuk bağlamışsa, diğer taraflar yanıyor ve o kısım yanmıyor ve iz yapıyor.

Hatırlatayım dedim.

Ama tuzlu su, iyileşmeyi kolaylaştırız. Bepanten de iz kalma riskini azaltır iyileşmeyi çabuklaştırır.

Ne kadar ciddi bilmiyorum am belki bir doktora danışmakda fayda var...

Tekrar geçmiş olsun...

Cok tesekur ederim, :)
Terramycin surdum suan daha iyi ama ciddi bir yanik diyebilirim hala sizilarini cekiyorum.

MrSandman
07 Temmuz 2011, 14:43
Yanık için Hametan tavsiye ederim. Hızlı iyileşmenize katkısı olacaktır.

mtcrss
07 Temmuz 2011, 18:01
Yanık için Hametan tavsiye ederim. Hızlı iyileşmenize katkısı olacaktır.
Aloe vera bitkisini kullaniyorum cok iyi super bisey. umarim hemen iyilesir tekrar motoruma kavusurum :)