PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tüm sınav zedelere gecmiş olsun :)

murat0642
02 Temmuz 2011, 16:05
Arkadaşlar nasıl gecti sınav ?
benim girdigim sınıftaki herkes tek motor testi cözüp cıktılar ama 1saat beklemek zorunda kaldılar. :) 1 saatin sonunda arkadaşın teki 1 dk kontol etmeye ayırdıgı icin beni beklemek zorunda kaldı :) 20 dk sınıda ben aldım arkadaşın . orda yetişemedim ama burdan ona sesleniyorum hakkını helal et kardeşim .

bu arada sınav yeri motordan gecilmiyordu herkes atlamış makınesine gelmiş :) polis abiler ablalarda bişi demedi saolsunlar :)

ümit_150_zc
02 Temmuz 2011, 16:25
slmm.bende motorla gittim sınava.b sınıfı için girdim 45 dk da bütün soruları çözdüm 1 saat dolunca hemen çıktım güzel sınavdı sorular basitti..geö
çen sınavın testlerine çalışmıstım aynıları çıktı...herkese geçmiş olsun..soru kitapçıkları 2 saat sonra yayınlanacak demişlerde nerde bulacaz acaba bilgisi olan varmı

efe tolga
02 Temmuz 2011, 16:29
Ben size üzücü haberi vereyim,yaklaşık 2 ay sonra ehliyet elinize geçecek .

E_N
02 Temmuz 2011, 16:29
slmm.bende motorla gittim sınava.b sınıfı için girdim 45 dk da bütün soruları çözdüm 1 saat dolunca hemen çıktım güzel sınavdı sorular basitti..geö
çen sınavın testlerine çalışmıstım aynıları çıktı...herkese geçmiş olsun..soru kitapçıkları 2 saat sonra yayınlanacak demişlerde nerde bulacaz acaba bilgisi olan varmı

2 saat içinde değil de 3 iş günü içinde yayınlanacak olan sorular. http://www.meb.gov.tr adresinden yayınlanacak herkeze başarılar dilerim.

murat0642
02 Temmuz 2011, 16:37
nie iki ay kardeş ?

QuerysmaS
02 Temmuz 2011, 16:52
2 yıldır beklediğim sınavı saçma bi olay yüzünden kaçırmış bulunmaktayım, nasıl bir salaklıktır benimkisi anlayamadım.

7-8 Ağustos gibi ehliyetim elimde olucakken şimdi 20 Ağustosta sınava giricem, hadi hayırlısı.

murat0642
02 Temmuz 2011, 17:35
2 yıldır beklediğim sınavı saçma bi olay yüzünden kaçırmış bulunmaktayım, nasıl bir salaklıktır benimkisi anlayamadım.

7-8 Ağustos gibi ehliyetim elimde olucakken şimdi 20 Ağustosta sınava giricem, hadi hayırlısı.

hayırdır kardeş ne olduda kacırdın :S :silent:

murat0642
02 Temmuz 2011, 21:41
kimseden cevap yokmu