PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kim kimi örnek alacak ?

efe tolga
01 Temmuz 2011, 20:57
http://i1107.hizliresim.com/2011/7/1/11607.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
[img=http://i1107.hizliresim.com/2011/7/1/11607.jpg] (http://goo.gl/mc9cY)
http://i1107.hizliresim.com/2011/7/1/11607.jpg

sadece bu resim değil bugün en az 3 tane ters şeritte giden yunus gördüm.Bizlere laf atıyorlar tersden gidiyor,trafiği kitliyor diye ama bugünkü polis Aç yolu aç yolu çekil yoldan diyerek kendine yol açtı,yol vermeyene de birgüzel bağırıyor ki sormayın.

kefeeee
01 Temmuz 2011, 20:59
resimler yalan

Acil112
01 Temmuz 2011, 20:59
Polisler de babalar gibidir.
"Dediğini yap, yaptığını yapma":mrgreen:

Ramazan Can
01 Temmuz 2011, 21:04
Polisler de babalar gibidir.
"Dediğini yap, yaptığını yapma":mrgreen:

:cat::cat::cat::cat::cat::cat::cat:

Blackeagletr
01 Temmuz 2011, 21:31
Burdaki herkes polisleri örnek alıyor. Polislerde kask yok. Kask takan kişiler parmakla gösteriliyor zaten. (Bkz: Ben :) )

jawa
01 Temmuz 2011, 21:42
Burada (izmir) güneş gözlüksüz polis kalmadı. Gözlüğü takan holivut yıldızı oldum sanıyor.İşler çok acayip, gelip görmeniz lazım. Ben hayatım boyunca bu kadar laçka, bu kadar başıboş polis görmemiştim.Ciddi ciddi korkmaya başladım. Umarım hiç işim düşmez.Son olarak yolda yürüyen genç bir kıza ekip arabası içinden kısa bir an için "vıyk" diye siren çalıp gevrek gevrek güldüklerine şahit oldum. Bi "üf yavrum hepsi senin mi" demedikleri kaldı. Taksi şoförleri gibi sağdaki soldaki esnafa laf atıp bağıra çağıra kollar camdan aşağı sarkmış halde dolaşıyorlar. Ha beyaz renkli modifiye şahin, ha bu.Fark yok.Kafa aynı.

COQ
01 Temmuz 2011, 22:16
Polis ithal edelim.
Yani polis ihtiyacimizi memleket potansiyelinden karsilayinca,bu durumlar ortaya çikiyor.
Sizin istediginiz polis profili nasil olsun?
Yani o dediginiz sekilde, bu memleketin kaynaklarini kullanarak yapmak mumkun degil de!!!
Biz neysek, polis de o.:)

jawa
01 Temmuz 2011, 22:24
Biz neysek, polis de o.:)

O tamam da.Sondaki gülen adam olmamış.Bence şunu koy oraya: :pale:

COQ
01 Temmuz 2011, 22:33
O tamam da.Sondaki gülen adam olmamış.Bence şunu koy oraya: :pale:

Valla dogru diyosun.:pale:

safakk
01 Temmuz 2011, 23:08
Burada (izmir) güneş gözlüksüz polis kalmadı. Gözlüğü takan holivut yıldızı oldum sanıyor.İşler çok acayip, gelip görmeniz lazım. Ben hayatım boyunca bu kadar laçka, bu kadar başıboş polis görmemiştim.Ciddi ciddi korkmaya başladım. Umarım hiç işim düşmez.Son olarak yolda yürüyen genç bir kıza ekip arabası içinden kısa bir an için "vıyk" diye siren çalıp gevrek gevrek güldüklerine şahit oldum. Bi "üf yavrum hepsi senin mi" demedikleri kaldı. Taksi şoförleri gibi sağdaki soldaki esnafa laf atıp bağıra çağıra kollar camdan aşağı sarkmış halde dolaşıyorlar. Ha beyaz renkli modifiye şahin, ha bu.Fark yok.Kafa aynı.
Hiç sormayın uzun süredir izmirde yaşıyorum özellikle son bi kaç yıldır izmir polisinde bende aynı şeyleri görüyorum ve bir okadar da ilgisiz bir çoğu gerçi bunları yapan polisten ne umacaksın diyor insan ama yapacak da başka bişi olmuyor elde..

apache_48
03 Temmuz 2011, 20:23
Genellikle yetiştirme yurdunda büyüyen anne baba aile sevgisi görmeyen kişiler polis olur buda onların egolarını tatmin etmek için bir yoldur

excavatus
05 Temmuz 2011, 16:21
Genellikle yetiştirme yurdunda büyüyen anne baba aile sevgisi görmeyen kişiler polis olur buda onların egolarını tatmin etmek için bir yoldur

Hocam bu mesaj pek olmamış ama be...

İbrahim Büyükcevher
05 Temmuz 2011, 16:42
yanlış bi yaklaşım...genelleme yapmak yanlış bence :farao: pek doğru olmamış...neticede burada da birçok polis memuru var...belki bazılarının tutumu doğru değil ama çürük elma örneğiyle hareket etmke lazım...birçoğu bu işi gerçekten hizmet maksatlı yaparken birçoğu da güzel maaş,güzel gelecek,güzel emeklilik düşüncesiyle yapıyor...

cbr125cbr
05 Temmuz 2011, 16:47
Çürük elmalar sepeti çürütüyor ama sınavlar, karakter testleri gibi şeyler yapılması gerekmiyor mu. (yapılıyorsa bu elemanlar nereden türüyor) Yoksa herkese silah taşıma ve kullanma yetkisi verelim polis olsun. :farao:

excavatus
05 Temmuz 2011, 16:48
Şunu da eklemeden geçemeyeceğim. Ne kendim polisim, ne de ailemde bir polis var. Bugüne kadar karşılaştığım özellikle motosikletli polisler olmak üzere, 40 yaş altın bütün polisler gerçekten yaklaşım ve dialog olarak doğru düzgün insanlardı. Vatandaş (ben) ile ilişkileri ve gerek samimiyet gerekse saygıları gerçekten eskiye nazaran çok çok daha iyiydi. Özellikle yıllarca izmirde yaşadım, yukarıda bahsedilen sorunları da açıkçası hiç yaşamadım...

Her toplulukta olduğu gibi polislerin içinde de dangozu vardır. Ama bu bütün camianın dangoz olduğunu göstermez. Bizim motor camiasının içinde de dangoz adam çok. Onların yaptığı davarlıklar yüzünden birisi çıkıp bütün motorcular serseri, kuralları hiçe sayıyor dediği zaman car car bağırıyoruz buralardan. Kendimiz aynı şeyi yapmayalım di mi?

bY_aLp
05 Temmuz 2011, 16:49
ala ala bir tek kask takmayındanmı örnek aldınız bazı şeylerin değişmesini istiyorsak ilk önce kendimizi değiştirelim