PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtiraf ediyorum ben bir apaçiyim.

RamonRojo
30 Haziran 2011, 21:42
Bu başlığı aslında apaçi olmayıpta motosiklete binince apaçiye dönüşenlere ithafen açtım.Maalesef bazılarımızın full korumaları içindeki apaçiyi gizleyemiyor.Ben full korumalyım apaçi değilim(yok ya)evet apaçilik yapıyorum.Aynamda araba tarafından takip ediliyorsam hızımı arttırıyorum.Tümseklere hızla yaklaşıp birden yavaşlayarak geçerek ego tatmini yapıyorum.Kanalizyon kapaklarının üzerinden geçecekken ani manevralarla sıyrılıyorum.Kendimi tabakhaneye giderken buluyorum.Apaçilerden tek farkım üzerimdeki korumalar ve motordan inince normal insana dönüşmem.İtiraf ediyorum ben bir apaçiyim bazılarımız gibi korumayla kaskla gizlenilemeyen apaçiyim.

satoyama
30 Haziran 2011, 21:47
istanbulda bu sürüş hareketlerini mecburen yaptığımız için biz hiç öyle hissetmiyoruz.. istanbulda apaçilik farklı bir kimliğe bürünüyor :mrgreen:

ColdhearteD
30 Haziran 2011, 22:01
aga bırak kurban oluyum öle apaçiliğe . geçen ankara mamak tarafındaki ybrcileri görünce motordan tiksindim yemin ediyorum . motoru bırakasım geldi . herkes üstüne alınmasın ama gördüklerim acınacak haldeydi . yaratığa dönüşmüş motorlar üsdünde abuk subuk rahatsız edici tipler ,, ana caddedde gidiyorum adam soldan cıkacak ,hızım 90 civarı bi yandan süratıma bakıp sırıtyor bi yandan yola cıkıyor o hızda carpsam motorla beraber 2 ye bölünür heralde. hicbi korumasıda yok tabı carpsam olan ona olur ben full um . durduk yere al başına belayı ,, sebepsiz yere anasını bacısını andırtıp mal mal suratıma baktığıyla kaldı tabi

motorcu48
30 Haziran 2011, 22:34
bravo sana afferim:D devam et

dalbay444
30 Haziran 2011, 22:41
Bende 4 silindir motoruyla düşük c.c lere hava atan çook sonradan görme tanıyorum..

tr100a
30 Haziran 2011, 23:04
Bu başlığı aslında apaçi olmayıpta motosiklete binince apaçiye dönüşenlere ithafen açtım.Maalesef bazılarımızın full korumaları içindeki apaçiyi gizleyemiyor.Ben full korumalyım apaçi değilim(yok ya)evet apaçilik yapıyorum.Aynamda araba tarafından takip ediliyorsam hızımı arttırıyorum.Tümseklere hızla yaklaşıp birden yavaşlayarak geçerek ego tatmini yapıyorum.Kanalizyon kapaklarının üzerinden geçecekken ani manevralarla sıyrılıyorum.Kendimi tabakhaneye giderken buluyorum.Apaçilerden tek farkım üzerimdeki korumalar ve motordan inince normal insana dönüşmem.İtiraf ediyorum ben bir apaçiyim bazılarımız gibi korumayla kaskla gizlenilemeyen apaçiyim.

bu yazdıklarının bir çoğunu 37 yıldır motodiklet kullanmama rahmen bende yapıyorum ve bazen zevk te alıyorum :salut: bendemi apaciyim akim bey :queen:

Alper41
30 Haziran 2011, 23:05
Apaçiyim , cezam neyse verilsin pişman değilim Hakim bey .

kanucan
30 Haziran 2011, 23:07
Kanalizasyon kapaklarının üzerinden geçerken açılmayacağı ne malum. :P

Burası Türkiye herşey olur.

Blackeagletr
30 Haziran 2011, 23:18
Aynan varsa, egzozun açık değilse ve gereksiz yere bağırtmıyosan, trafikte tehlike yaratmıyorsan ve full koruma geziyorsan öyle apaçinin gözünü seviyim ben.

RamonRojo
01 Temmuz 2011, 00:09
Oh içim rahatladı.Sanki sadece motorculuğu benimseyip böyle şeyler yapan bir benmişim gibime geldi.Ama bir gerçek var ki ne kadar hızlanırsam konsantrasyonum o kadar artıyor.Yavaş giderken aklım çok dağılıyor.

kenrox
01 Temmuz 2011, 00:11
ee bu pek apaçilik değil ki;
hatta efendilik bile diyebiliriz

efe tolga
01 Temmuz 2011, 00:42
Bende arasıra scooter ile aragaz vermeye çalışıyorum.Hep düşünürdüm apaçimiyim diye ama yalnız olmadığım için mutluyum.

E.Gülbeyaz
01 Temmuz 2011, 01:06
Böyle şeylere takılmayın. Kazasız belasız.

acayüp
01 Temmuz 2011, 01:17
Ben komançiyim arkadaş. Apiçilik bana ters :)

Sende olsan olsan ılımlı apaçi olursun :P

teyakkuz
01 Temmuz 2011, 01:28
Ben mohikanım aga , apaçiler ne yapmış ki , hatta son mohikan diye filmi bilem var , varmı apaçi filmi. Ama yine de anlamadığım bişey var Amerika bu apaçileri soykırmadı mı , nerden çoğaldı bunlar bu kadar anlamıyorum ,demekk ki tam tüketememiş.

piyanist_irf
01 Temmuz 2011, 01:36
UGGGHHHH .... selam sana rüzgarlı kısrak...

ben var apacı olmamak ,sen bizim kabileden olmak :cherry::queen:

teyakkuz
30 Temmuz 2011, 18:35
sen var mohikan da olmamak!! sen daha konuşamamak inca olmak :))

Ramazan Can
30 Temmuz 2011, 19:19
bende yozgat lı....:cherry:

kerkenez
31 Temmuz 2011, 13:27
sonunda itiraf ediyorum. ben de bir apaçiyim motorumda performans egzost var. ses yapıyor. ayrıca çeneden acılma kask ve tişörtle biniyorum motora.

Uğur
31 Temmuz 2011, 13:36

Dediklerinizde ve yaptıklarınızda aslında haklısınız. Trafikte 4 tekerlekler bizi ciddiye almıyor. Yolların durumu da malum. D-100 yollarının üstünde bile tümsekler,aşınmalar,çukurlar,deformasyonlar vs. mevcut. Bu şartlarda yaptıklarınızı hemen hemen herkes yapıyordur. :)

syn022
31 Temmuz 2011, 13:46
sonunda itiraf ediyorum. ben de bir apaçiyim motorumda performans egzost var. ses yapıyor. ayrıca çeneden acılma kask ve tişörtle biniyorum motora.

İstersen çıplak bin. Sorun değil. Bende rüzgarlıkla biniyorum bu sıcakta mont falan giyersem ölürüm zaten düşmeme gerek kalmaz. Apaçi değilim ama minibüsçüyüm illa hava korna mı takalım motora? :)

polo34
31 Temmuz 2011, 17:49

bunlar bence apaçilik değil, eğer aynalarını söküp ters yönden yollarda gidiyorsan, araçların aralarında, emniyet şeridinde tam gaz makaslar atıyorsan bence apaçisindir ...anlatmak istediğim trafik kurallarını ihlal edip en önemlisi de başkalarının hayatlarını tehlikeye atıyorsan, başkalarının malına zarar veriyorsan apaçisindir ... benim aracımın tamponuna sıkışık trafikte makas atan bir motorlu sürtünüp çizip kaçmıştı mesela, 80 küsür yaşındaki babama yürürken ters yönde motor süren bir tamirci çırağı çarpmıştı, adam hastanelik olmuştu ... kendilerine ne yaparlarsa yapsınlar ama başkalarına ilişmesinler ...

carsvegas
31 Temmuz 2011, 19:27
hayır asıl apaçi benim :queen::queen::queen::queen: