PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayatımı değiştiren Ege turu...

Sayfa : [1] 2

MotorKafa
29 Haziran 2011, 22:13
Selam herekese...

Arkadaşlar yıllık izinde Ege turuna çıktım motorumla ve hayatımın akışı değişti. Olayı şöyle anlatayım.

Uzunca zamandır Ege turu planım var motorla. Yıllık iznimi aldım 24 Haziran için ve 25 sabahı yola koyuldum.

Gayet güzel bir şekilde herhangi bir sorun yaşamadan, Altınoluk'a kadar gittim.
Çadırımı kurdum, denize girdim ( gün batmıştı ama olsun :) ).
İş yerinden arkadaşlarım aradı Balıkesir'delermiş onlar geldi yanıma çadırlarını kurdular ve güzel bir gece geçirdik.
Sabah pılımı pırtımı topladım ve İzmir'e üniversiteden olan arkadaşımın yanına gitmek için yola koyuldum. Oradanda Çeşmeye geçecektim.
İzmir' e giderken motorcu bir arkadaşa selam verdiğim esnada aynamın içi fırladı :cherry:
Yolda yaşadığım tek sorun buydu bu arada :)
Arkadaşımla görüştük ve yemek yerken muhabbet işten güçten açıldı.
Ben şuanda özel bir bankanın müşteri temsilciliğini yapıyorum taşeron olarak. Ve bu işle uğraşanlar bilir illet bir iş !
Bahsettiğim arkadaşta bilgisayar programcılığı yapıyor bir şirkette.
Seni benim çalıştığım şirkete aldırayım gelir misin İzmir'e diye sordu. Bende olur dedim.
Ertesi gün şirketle görüştüm ve olumlu sonuçlandı gel başla dediler.
Apar topar ev arayışına girdik ve ev kiraladık.
Ben şu anda İstanbul'a döndüm Ege turunu tamamlayamadan.
Önümüzdeki hafta içi İzmir'e gideceğim tekrar ve işe başlayacağım.
Kısacası İstanbul'dan Ege turuna çıkıp güneşlemeden iş bulan ve İzmir'e yerleşen ilk insan benim herhalde :queen:

Yeni işimde ve hayatımda bana şans dilemenizi umuyorum.
Artık İzmir'deki MT buluşmalarında görüşmek üzere :)

takendy
29 Haziran 2011, 22:19
sevgili MotorKafa yiyecek ekmeğin , yaşayacak evin ordaymış demek ki , kader seni savurmuş gezi bahanesiyle ,

hakkında hayırlısı olması dileğiyle , yeni işinde ve hayatında başarılı olman dileğiyle ...

mutluluklar dilerim :)

ramcoo86
29 Haziran 2011, 22:21
hayırlı olsun,

BBelt
29 Haziran 2011, 22:23
Senin adına çok mutluyum ama fena özleyeceğim seni açıkçası be velet :pale: Sevdirmiştin kendini ne yalan söyleyeyim.

Hemen bir gitar hocası bul kendine İzmir'de, çıldırtma adamı, yarım bırakılacak iş değil bu, ona göre...

Belli ki bugün müsait olamadın, yarın mutlaka görüşelim.

Yeni hayatında ve şehrinde başarılar ve mutluluklar dilerim canım kardeşim...

MotorKafa
29 Haziran 2011, 22:28
Senin adına çok mutluyum ama fena özleyeceğim seni açıkçası be velet :pale: Sevdirmiştin kendini ne yalan söyleyeyim.

Hemen bir gitar hocası bul kendine İzmir'de, çıldırtma adamı, yarım bırakılacak iş değil bu, ona göre...

Belli ki bugün müsait olamadın, yarın mutlaka görüşelim.

Yeni hayatında ve şehrinde başarılar ve mutluluklar dilerim canım kardeşim...

Sağolasın abi.

Biraz önce geldim eve :)

Yarın işleri halletmekten fırsat bulursam geleceğim yanına.

Fa majöre geçemeden ayrı düştü yollarımız ama öğreneceğim İzmir'de :cherry:
Sonra burada stüdyoda çalarız beraber.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

sevgili MotorKafa yiyecek ekmeğin , yaşayacak evin ordaymış demek ki , kader seni savurmuş gezi bahanesiyle ,

hakkında hayırlısı olması dileğiyle , yeni işinde ve hayatında başarılı olman dileğiyle ...

mutluluklar dilerim :)

Eyvallah takendy. Bakalım neler gösterecek hayat

hayırlı olsun,

Sağolasın ramcoo

BİROL 78
29 Haziran 2011, 23:01
Hakkında hayırlısı olsun,başarılar dilerim,senin adına ben sevindim yazdıklarını okuyunca.:)

Ramazan Can
29 Haziran 2011, 23:08
hayırlı olsun.....

Felon
29 Haziran 2011, 23:24
Hayırlı olsun :) şu sıra herkes ege turunda bu sene yıllık iznim yok malesef ama seneye gtr ile tozunu alıcam ege yollarının
Gerekenler:
Benzin parası + Çadır vs ekipman eee gerisi yalan :)

MotorKafa
29 Haziran 2011, 23:45
Hakkında hayırlısı olsun,başarılar dilerim,senin adına ben sevindim yazdıklarını okuyunca.:)

hayırlı olsun.....

Hayırlı olsun :) şu sıra herkes ege turunda bu sene yıllık iznim yok malesef ama seneye gtr ile tozunu alıcam ege yollarının
Gerekenler:
Benzin parası + Çadır vs ekipman eee gerisi yalan :)

Teşekkür ederim hepinize:rendeer:

Birşey unutmuşsun Felon. Müzik... Uzun yolda öyle bir keyif veriyor ki anlatamam...

Bu arada uzun yol yorar diyenler. Hepiniz yalancısınız :queen:

Şehir içinde kullandığım zaman çok daha fazla yoruluyorum. 800 km yol yaptım. Bagajıma sırtımı dayadım öyle gittim ne ağrı ne başka birşey

Samet Ağır
29 Haziran 2011, 23:47
Allah gönlüne göre versin...:wiinkk:

Felon
29 Haziran 2011, 23:50
Teşekkür ederim hepinize:rendeer:

Birşey unutmuşsun Felon. Müzik... Uzun yolda öyle bir keyif veriyor ki anlatamam...

Bu arada uzun yol yorar diyenler. Hepiniz yalancısınız :queen:

Şehir içinde kullandığım zaman çok daha fazla yoruluyorum. 800 km yol yaptım. Bagajıma sırtımı dayadım öyle gittim ne ağrı ne başka birşey

aynen ama o zaten olmassa olmazlardan olduğu için yazmasakta olur :) cruiser ile yorulmassın abi racingle 1saatten sonra motorla tümleşiyo insan 800km sonunda ameliyatla anca kalkarım üstünden heralde ama değer :queen:

ahmet şimşek
29 Haziran 2011, 23:53
Hayırlı olsun.Umarım hersey gönlunce olur:cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

aynen ama o zaten olmassa olmazlardan olduğu için yazmasakta olur :) cruiser ile yorulmassın abi racingle 1saatten sonra motorla tümleşiyo insan 800km sonunda ameliyatla anca kalkarım üstünden ama değer :queen:

Ali kardeşim benım hyo ile bursa dan cıktım yola yalova'ya ordan ıstanbul ordan edırne(keşan) yeterkı o yola düş gerısı gelıyor :)

RamonRojo
30 Haziran 2011, 00:01
Hayatın daha da güzel geçer bundan sonra inşallah.Hayırlı olsun.

Felon
30 Haziran 2011, 00:06
Ali kardeşim benım hyo ile bursa dan cıktım yola yalova'ya ordan ıstanbul ordan edırne(keşan) yeterkı o yola düş gerısı gelıyor :)
sen baya yol gitmişsin hocam ,bende yaparım gibime geliyo :) bu arada faceden ekledim :)

overcloud
30 Haziran 2011, 00:07
Selam herekese...

Arkadaşlar yıllık izinde Ege turuna çıktım motorumla ve hayatımın akışı değişti. Olayı şöyle anlatayım.

Uzunca zamandır Ege turu planım var motorla. Yıllık iznimi aldım 24 Haziran için ve 25 sabahı yola koyuldum.

Gayet güzel bir şekilde herhangi bir sorun yaşamadan, Altınoluk'a kadar gittim.
Çadırımı kurdum, denize girdim ( gün batmıştı ama olsun :) ).
İş yerinden arkadaşlarım aradı Balıkesir'delermiş onlar geldi yanıma çadırlarını kurdular ve güzel bir gece geçirdik.
Sabah pılımı pırtımı topladım ve İzmir'e üniversiteden olan arkadaşımın yanına gitmek için yola koyuldum. Oradanda Çeşmeye geçecektim.
İzmir' e giderken motorcu bir arkadaşa selam verdiğim esnada aynamın içi fırladı :cherry:
Yolda yaşadığım tek sorun buydu bu arada :)
Arkadaşımla görüştük ve yemek yerken muhabbet işten güçten açıldı.
Ben şuanda özel bir bankanın müşteri temsilciliğini yapıyorum taşeron olarak. Ve bu işle uğraşanlar bilir illet bir iş !
Bahsettiğim arkadaşta bilgisayar programcılığı yapıyor bir şirkette.
Seni benim çalıştığım şirkete aldırayım gelir misin İzmir'e diye sordu. Bende olur dedim.
Ertesi gün şirketle görüştüm ve olumlu sonuçlandı gel başla dediler.
Apar topar ev arayışına girdik ve ev kiraladık.
Ben şu anda İstanbul'a döndüm Ege turunu tamamlayamadan.
Önümüzdeki hafta içi İzmir'e gideceğim tekrar ve işe başlayacağım.
Kısacası İstanbul'dan Ege turuna çıkıp güneşlemeden iş bulan ve İzmir'e yerleşen ilk insan benim herhalde :queen:

Yeni işimde ve hayatımda bana şans dilemenizi umuyorum.
Artık İzmir'deki MT buluşmalarında görüşmek üzere :)

neye niyet, neye kısmet :P

hayırlı olsun :cat:

CİHAN
30 Haziran 2011, 00:08
vay arkadaş olaya bak sen,
senin başına talih kuşu konmuş,
hayırlısı olsun, bende o kadar yolda gidiyorum, bir mercedes önümü kesip demezki gel şöförlügümü yap sana 5 bin tl maaş::mrgreen:

tutku1982
30 Haziran 2011, 00:14
hayırlısı olsun, bende o kadar yolda gidiyorum, bir mercedes önümü kesip demezki gel şöförlügümü yap sana 5 bin tl maaş::mrgreen:

cihan senin karşına mercedes cıksa kapışırsın sonra kafanı sallarsın:queen::queen::queen:

Olcan138
30 Haziran 2011, 00:26
Öncelikle süper olmuş, hayatta başarılar dilerim...:cat:

Ardından tanışma etme fırsatı bulamadık henüz ama, yazılan 1-2 satırdan hatırladığım kadarıyla saygı duymam, sevgi beslemem gereken birisiniz:) DoRock'ta veya o civarda bir uğurlama gecesi yapalım gitmeden?

İbrahim Büyükcevher
30 Haziran 2011, 00:33
geçen yıl aynı güzergahtan çeşmeye kadar gitmiştim tadı hala damağımda...bizim yerimize de gez ege'yi baştan aşağı...herşey gönlünce olsun...yeni işin de hayırlara vesile olsun..

yasdal
30 Haziran 2011, 00:41
Sercan'ım iş güç hayırlı olsun ama insan o kadar balıklama atlar mı olum işe :) bi 10 gün sonra iş başı yapayım desen adamlar vaz mı geçicekti :) Bünye bi çeşme göreydi de öyle başlayaydın. Yarın akşam Garaj'a uğrada seni bi uğurlayalım.

MotorKafa
30 Haziran 2011, 00:44
Allah gönlüne göre versin...:wiinkk:

Sağolasın abicim

Hayırlı olsun.Umarım hersey gönlunce olur:cat:

Bende öyle umuyorum teşekkür ederim

Hayatın daha da güzel geçer bundan sonra inşallah.Hayırlı olsun.

Eyvallah kardeşim

neye niyet, neye kısmet :P

Sağol dostum. Garaj'ı yalnız bırakma :)

Sağol CİHAN. Ama banada 5000 TL maaş demediler yahu. Yoksa o kadar güzelmiş anlatmışım :cherry:

Öncelikle süper olmuş, hayatta başarılar dilerim...:cat:

Ardından tanışma etme fırsatı bulamadık henüz ama, yazılan 1-2 satırdan hatırladığım kadarıyla saygı duymam, sevgi beslemem gereken birisiniz:) DoRock'ta veya o civarda bir uğurlama gecesi yapalım gitmeden?

Çok teşekkür ederim hocam. Cuma gecesi DoRock'ta olacağım.
Numaram 506-937-36-45. Gelecek olan olursa arasın beni. Tanışırız :) :rendeer:

geçen yıl aynı güzergahtan çeşmeye kadar gitmiştim tadı hala damağımda...bizim yerimize de gez ege'yi baştan aşağı...herşey gönlünce olsun...yeni işin de hayırlara vesile olsun..

Teşekkür ederim :)

Sercan'ım iş güç hayırlı olsun ama insan o kadar balıklama atlar mı olum işe :) bi 10 gün sonra iş başı yapayım desen adamlar vaz mı geçicekti :) Bünye bi çeşme göreydi de öyle başlayaydın. Yarın akşam Garaj'a uğrada seni bi uğurlayalım.

Yarın akşam uğramya çalışırım garaja ama söz veremiyorum abi. Mutlaka gelecem ama pas geçmem Garaj'ı :)
Faceten paslaşırız :wiinkk:

acayüp
30 Haziran 2011, 00:49
HAkkında hayırlısı olsun. Hayatımın aşkını yaşamıştım yıllar evvel İzmirde.
Güzelyalı da hatta :( selam söylersin oralara benden

speedy2
30 Haziran 2011, 00:49
Hayırlısı olsun bence iyi yapmışsın.yeni tanıştık ancak devamı da olur inşallah,bende yarın sabah bodrum yolcusuyum yalnızca on günlük ehh ne yapalım şimdilik bu kadar

hattat_hasan
30 Haziran 2011, 00:52
ya inan bağlığı görünce motordan vazgeçti bir arabaya sevdalandı sandım :)
sevindim ama bir o kadarda üzüldüm cidden ilk gezi ye birlikte çıkmıştık sanırım bir daha da görüşemedik ama dostluk görüşülmese de taze kalıyor bazen :)
gitmeden senle görüşmek isterim veda niteliğinde bir başlık açarmısın seni uğurlayalım hemde buluşup görüşmek için bahane olur ne dersin ? bu arada demek nasibin izmirdeymiş hayırlısı bakalım izmiri pek sevmem çünkü kişisel olarak acı hatıraları var :) ama çok güzel şehir baya bir dolaştım bir çok yerini gördüm inş. yaşamına daha güzel ve daha kaliteli insanlarla devam edersin...

Alper41
30 Haziran 2011, 01:13
hayırlı olsun :))

fesmer17
30 Haziran 2011, 01:21
Sizin adınıza gerçekten sevindim...2 yıldır tayin talebinde bulunup daha dün yine,''uygun değildir'' yazısını eline alan biri olarak...Artık ömrünüze kafadan 10 yıl eklenir..
başarılar...

G-han
30 Haziran 2011, 01:40
inş hakkında hayırlı olur bende düşünüyorum bi gezi yapmayı ama yolda kalırım diye korkuyorum belkı bende kaldıgım yerde iş bulur bende oraya yerleşirim diyeceğim ama benim ''abba'' da beni kesin kamyoncular derneğinde falan bırakır hayatım kayar diye korkuyorum :) kaderinde yaşancağı varmıs vaybe :D

gv650i
30 Haziran 2011, 01:49
sercan ilginçliklerin insanısın hakında hayırlısı olsun yarın akşam perşembe toplantımıza mutlaka ugrada gitmeden topluca gör arkadaşları

BurakASLAN
30 Haziran 2011, 01:56
Buralar sandığınızdan da güzel (: buyrun gelin

KUVVETMİRA
30 Haziran 2011, 02:01
haydi hayırlısı, bol şans :rendeer:

MotorKafa
30 Haziran 2011, 02:14
Hayırlısı olsun bence iyi yapmışsın.yeni tanıştık ancak devamı da olur inşallah,bende yarın sabah bodrum yolcusuyum yalnızca on günlük ehh ne yapalım şimdilik bu kadar

Sağol abicim. Ege'de görüşürüz artık. MT İzmir toplantılarına gelirsin :cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 ----------

HAkkında hayırlısı olsun. Hayatımın aşkını yaşamıştım yıllar evvel İzmirde.
Güzelyalı da hatta :( selam söylersin oralara benden

Teşekkür ederim Eyüp abicim. Götüreceğim selamını İzmir sahillerine :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:07 ----------

ya inan bağlığı görünce motordan vazgeçti bir arabaya sevdalandı sandım :)
sevindim ama bir o kadarda üzüldüm cidden ilk gezi ye birlikte çıkmıştık sanırım bir daha da görüşemedik ama dostluk görüşülmese de taze kalıyor bazen :)
gitmeden senle görüşmek isterim veda niteliğinde bir başlık açarmısın seni uğurlayalım hemde buluşup görüşmek için bahane olur ne dersin ? bu arada demek nasibin izmirdeymiş hayırlısı bakalım izmiri pek sevmem çünkü kişisel olarak acı hatıraları var :) ama çok güzel şehir baya bir dolaştım bir çok yerini gördüm inş. yaşamına daha güzel ve daha kaliteli insanlarla devam edersin...

Sağolasın abicim.
Bir kerede dürümcüde görüşmüştük. Unuttun sanırım :)
Gitmeden önce buradaki motorcu dostlarımla ayrıca vedalaşmayı çok isterdim ama işlerim acele olduğundan dolayı bunu yapamayacağım. Fakat yazmıştım yukarıda. Cuma gecesi taksim DoRock barda olacağım arkadaşlarımla görüşmek için (Onlara daha önce söz vermiştim :) ) Yarın akşamda Garaj'da olacağım.
Gelmek isteyen tüm dostları beklerim :)

COQ
30 Haziran 2011, 02:27
Umarim yeni isin basari ve mutluluk getirir.
Hayirli olsun.:cat:

StyLeOscaR
30 Haziran 2011, 02:29

MotorKafa
30 Haziran 2011, 02:44
hayırlı olsun :))

Teşekkür ederim :)

Sizin adınıza gerçekten sevindim...2 yıldır tayin talebinde bulunup daha dün yine,''uygun değildir'' yazısını eline alan biri olarak...Artık ömrünüze kafadan 10 yıl eklenir..
başarılar...

Umarım sizinde yaşantınız istediğiniz yönde şekillenir :)

inş hakkında hayırlı olur bende düşünüyorum bi gezi yapmayı ama yolda kalırım diye korkuyorum belkı bende kaldıgım yerde iş bulur bende oraya yerleşirim diyeceğim ama benim ''abba'' da beni kesin kamyoncular derneğinde falan bırakır hayatım kayar diye korkuyorum :) kaderinde yaşancağı varmıs vaybe :D

Çık hocam vur kendini yola ne olacağı belli olmuyor :cherry:

sercan ilginçliklerin insanısın hakında hayırlısı olsun yarın akşam perşembe toplantımıza mutlaka ugrada gitmeden topluca gör arkadaşları

Sağolasın Kaya abi :) Yarın bir şekilde uğrayacağım Garaj'a

Buralar sandığınızdan da güzel (: buyrun gelin

Az kaldı oradayım haftaya :)

haydi hayırlısı, bol şans :rendeer:

Eyvallah :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:36 ----------

Umarim yeni isin basari ve mutluluk getirir.
Hayirli olsun.:cat:

Teşekkür ederim :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 ----------

Sağol StyLeOscaR:)

Alper_tim
30 Haziran 2011, 03:12
hayırlısı olsun kardeş:rendeer:
artık izmir buluşmalarında boy gösterirsin
sor bakalım izmirin dorock tayfası kimlermiş:P

kefeeee
30 Haziran 2011, 03:16
şansım olsada memleketimde izmirde yaşasam keşke. iyiki istanbuldan kurtulmuşum diyeceğin kesin. Umuyorum işinde başarılı olursun!

MotorKafa
30 Haziran 2011, 03:25
hayırlısı olsun kardeş:rendeer:
artık izmir buluşmalarında boy gösterirsin
sor bakalım izmirin dorock tayfası kimlermiş:P

Teşekkür ederim :rendeer:

İzmir'de de buldum "durak" ama DoRock olarak değil DuRock olarak yazmışlar. Çakma DoRock anlayacağın :queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:21 ----------

şansım olsada memleketimde izmirde yaşasam keşke. iyiki istanbuldan kurtulmuşum diyeceğin kesin. Umuyorum işinde başarılı olursun!

Sağolasın hocam :)

Fakat İstanbul her nekadar sıkıntılı bir şehir olsa bile özleyeceğim burayı. Adına bu kadar çok şiir yazılan bir şehir varmı dünya genelinde bilmiyorum...
23 yıllık bir mazim var kendisiyle arada kesintiler olsa da.
O nedenle koyuyor her koşulda...

audioslave
30 Haziran 2011, 04:07
Sercan'ım herşey gönlünce olsun.Hafta sonları çok güzel yerler seni bekler,Mt İzmir grubuyla yada kendi kafana göre gezilesi yerlere gideceğini tahmin ediyorum.Bir sürede İzmir'de kal,çalış,orayı dene.İstanbul herzamanki yerinde,arada gezmeye gelirsin,ki bence de en iyisi bu.Pek yaşamalık bir şehir değil daha çok gezmelik bir şehir tabi yaşam standartlarına bağlı olarak...

F54
30 Haziran 2011, 10:14
kısmet işte.. iş olsun da sen başka zaman gezersin ege yi merak etme :cat:

eyup39
30 Haziran 2011, 11:26
Arkadaşım,herşeyden önce hayırlı olsun diyorum.Çocukluğum ve gençliğimin bir bölümü İzmir'de ve şirin ilçesi Selçuk'ta geçti.Akrabalarım halen oralarda.Heryıl mutlaka uğrarım.Tek kelimeyle yaşanacak yerler.İklim mükemmel,her daim motor kullanabilirsin.Çevre mükemmel gez gez bitmez.En önemlisi insanları insan.Emekli olduğumda bende yerleşmeyi düşünüyorum.Umarım senin için uzun soluklu ve mutlu bir yaşam olur.

adanalı
30 Haziran 2011, 11:57
49 yaşındayım,hayatta inandığım bir kaç şey,
-''gün doğmadan neler doğar'',
-''hayat tesadüflerle doludur''
sizinki de böyle birşey olmuş,hakkında hayırlısı olsun,başarılar dilerim.

chopperrider
30 Haziran 2011, 12:19
hakikaten çok enteresan hayırlı olur inşallah.

Gökhan
30 Haziran 2011, 12:46
Hayırlı olsun.Umarım iyi bir başlangıç olur. Bu arada İzmir'in havasındanmıdır, suyundanmıdır gideni bırakmak istemiyor:) Bende en son İzmir'e gittigimde seninkine benzer bir durum olmuştu...

MotorKafa
01 Temmuz 2011, 00:11
Çok teşekkür ederim hepinize iyi dilekleriniz için. :rendeer: :rendeer: :rendeer:
Zaman neler gösterecek bakalım.
İzmir'i seveceğime eminim. Fakat bir o kadada rİstanbul'u özleyeceğime eminim

inzell
20 Mayıs 2013, 03:10
Nooldu biraz durdun geri döndün. :bounce:

MotorKafa
20 Mayıs 2013, 04:26
Yemişim İzmir'ini yaa.
Gözünü sevdimin İstanbul'u. Her şey burada güzel benim için.
Garı gız burada, eş dost burada...
Atraksiyon da burada, sakinlik de burada.
Geri kalan her şey için master card dedim ve 6 ay sonra geri döndüm :cat:

TuğberkUĞUŞ
20 Mayıs 2013, 05:06
Başarılar :)

Levsy
20 Mayıs 2013, 05:15
Başarılar :)

Yeni üyeyken biz de bu tür kazalar yapabiliyorduk :)
Ben niye böyleyim diye sakın üzülme, zamanla daha dikkatli olacaksın :cat:

c3nk
20 Mayıs 2013, 07:46
vay be hayat böyle işte ne olabileceğini önceden kestirebilmek zor, sizin için hayırlı olmasını diliyorum, iş hayatınızda başarılar.

zenon
20 Mayıs 2013, 09:44
Eeee super olmuş İzmir'e gelsek kimde kalcaz beli oldu :D :D Keşke o günlerde tanışmış olaydık :P