PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : transalp'imi bugün sattım

innovacı
27 Haziran 2011, 20:07
ikinci motor durumunda olan transalp'imi bugün yeni sahibine teslim ettim motordan hayır görmesini temenni ediyorum.

cekokk
27 Haziran 2011, 20:08
alanada satanada hayırlı olsun:cat:

innovacı
27 Haziran 2011, 20:23
teşekkür ederim dostum

E.Gülbeyaz
27 Haziran 2011, 20:23
hayırlısı .

innovacı
27 Haziran 2011, 20:28
hayırlısı .

evet aynen öyle,yalnız motoru satın alan arkadaş fazlası ile sürüş eğitimi alması gerekiyor cesaret edip kullanamadı

Alper41
27 Haziran 2011, 20:47
hayirli ugurlu olsun .

innovacı
27 Haziran 2011, 20:55
hayirli ugurlu olsun .

saolasın abicim,arabasını satıp motor aldı,bende motoru sattım araba alıcam kısmetse

F54
27 Haziran 2011, 21:04
hayırlı olsun mutlu olduğuna göre herhangibir arızası varmıydı? çok merak ettim

ToLGa_09
27 Haziran 2011, 21:06
bizim site sahibinde vardı bu motordan güzel motor hayırlısı olsun

innovacı
28 Haziran 2011, 08:05
hayırlı olsun mutlu olduğuna göre herhangibir arızası varmıydı? çok merak ettim

saolasında,mutlu olabildiğimi nasıl anladın çünkü ben çok mutluyum gibi bişey yazmadım ikincisi mutlu olabilmek için arızalı sorunlu kötü malmı satmak gerekiyor

F54
28 Haziran 2011, 08:10
saolasında,mutlu olabildiğimi nasıl anladın çünkü ben çok mutluyum gibi bişey yazmadım ikincisi mutlu olabilmek için arızalı sorunlu kötü malmı satmak gerekiyor

sanki sattım kurtuldum edası varmış gibi hissettim konu başlığında herhangibir üzüntü ibaresi de görmeyince yada o kadar ısınamamış ta olabilirsin çok sev sen neden satasın ki değil mi?..

innovacı
28 Haziran 2011, 08:18
sanki sattım kurtuldum edası varmış gibi hissettim konu başlığında herhangibir üzüntü ibaresi de görmeyince yada o kadar ısınamamış ta olabilirsin çok sev sen neden satasın ki değil mi?..

belki bilirsin geçen hafta konu açmıştım fazer aldım diye transalp te zorlanıyodum fiziki yetersizliğimde vardı,
sırf bu yüzden sattım ama gördümki alan arkadaş fizikli boylu boslu binemedi motara bu iş birazda cesaret işiymiş gezilere geldiğimde arkadaşlar görmüştü transalp'i sıfır ayarında idi en ufak problemi yoktu olsa ben binemezdim,

F54
28 Haziran 2011, 08:23
belki bilirsin geçen hafta konu açmıştım fazer aldım diye transalp te zorlanıyodum fiziki yetersizliğimde vardı,
sırf bu yüzden sattım ama gördümki alan arkadaş fizikli boylu boslu binemedi motara bu iş birazda cesaret işiymiş gezilere geldiğimde arkadaşlar görmüştü transalp'i sıfır ayarında idi en ufak problemi yoktu olsa ben binemezdim,

evet herkesin gözü kesmez bende geçen bi varadero ya yakından baktım üzerine oturdum ben o makinayı şehir içinde kullanmam için en az 1 yıl alıştırma yapmam gerek boş yolda devasal birşey di yani hayırlısı olsun yeni motorunla hayırlı yolculuklar sana:rendeer:

innovacı
28 Haziran 2011, 08:34
evet herkesin gözü kesmez bende geçen bi varadero ya yakından baktım üzerine oturdum ben o makinayı şehir içinde kullanmam için en az 1 yıl alıştırma yapmam gerek boş yolda devasal birşey di yani hayırlısı olsun yeni motorunla hayırlı yolculuklar sana:rendeer:

teşekkür ederim geçen sakarya festivaline gelmiştim muhabbetimiz olsaydı tanışırdık oralarda

F54
29 Haziran 2011, 03:07
teşekkür ederim geçen sakarya festivaline gelmiştim muhabbetimiz olsaydı tanışırdık oralarda

olsun arkadaşım seneye tanışırız sakaryada festival olur her yıl yanlız ben bu yıl gelemedim tam yıllık izin bitti festival başladı inş seneye tanışırız :rendeer::rendeer: