PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yolumu göremiyorum ( Far yada ampül önerisi )

erimozel
26 Haziran 2011, 23:02
Merhabalar,

125cclik yuvarlak farlı bir motosikletim var. Far çok yetersiz geliyor. Geceleri neredeyse aydınlatmıyor diyebilirim. Far sistemimi değiştirmek istiyorum. Yolumu görmek için kuvvetli ama aküyü de çok fazla zorlamayacak bir seçenek var mıdır? Yada alternatif bir sistem kullanan var mıdır ikinci bir akü bağlamak gibi. Çok teşekkürler şimdiden.

cakmak3306
26 Haziran 2011, 23:31
Bende ybr me 35w yerıne 55w H4 far taktım. Bu sistem için röle ve gündüz far yanmaması için bi on off düğmesi yaptım.

takendy
26 Haziran 2011, 23:33
şöyle bir konu vardı işe yarayabilir

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/90272-ekenomik-far-ici-degistirme-d.html

fat280
26 Haziran 2011, 23:39
şöyle bir konu vardı işe yarayabilir

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/90272-ekenomik-far-ici-degistirme-d.html

benim konumdu o ancak benimkinin içi eridiği için yapmıştım ve memnunum hala kullanıyorum seninkinin içi iyi ise h4 e çevirip 35 wlık philips yada osram alırsan senin işini rahatlıkla görür gibi geliyor

erimozel
27 Haziran 2011, 00:04
Bende ybr me 35w yerıne 55w H4 far taktım. Bu sistem için röle ve gündüz far yanmaması için bi on off düğmesi yaptım.

Fotoğraf koyarsanız çok sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

benim konumdu o ancak benimkinin içi eridiği için yapmıştım ve memnunum hala kullanıyorum seninkinin içi iyi ise h4 e çevirip 35 wlık philips yada osram alırsan senin işini rahatlıkla görür gibi geliyor

35W yeterli olur mu acaba?

fat280
27 Haziran 2011, 00:37
Fotoğraf koyarsanız çok sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

35W yeterli olur mu acaba?

35w yeterli olur eğer ampulü iyi marka alırsan birde farının içide önemli şuan bende 35wlık ampul var 55w liği çıkardım ve memnunum

erimozel
27 Haziran 2011, 23:31
Günceldir. Önerilere açığım. Fiyat ile birlikte yazılırsa sevinirim.

babaçi
28 Haziran 2011, 14:38
Günceldir. Önerilere açığım. Fiyat ile birlikte yazılırsa sevinirim.

sanırım eski tip s2 duya sahip armut ampül var sizin motorda,aynı duy'a sahip xenon var piyasada ,fiyatıda 65-70 tl civarı.eliniz biraz takım tutuyorsa kendinizde montaj yapabilirsiniz.

almak isterseniz özelden ulaşın size satıcının telefonunu vereyim istanbul dışına gönderim yapıyor.

siteden ben dahil 3 arkadaş aldık kullanıyoruz memnunuz.hhepsinin montajını da ben yaptım.

bu arada far uzun kısa özelliğine sahip