PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet kazası

CygnusBursa
26 Haziran 2011, 01:37
http://img854.imageshack.us/img854/1930/foto030c.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/foto030c.jpg/)

Arkadaslar bu gün motosikletimle işe giderken bir kaza ile karşılaştım bursa demirtaş sanayi bölgesinde motosikletli kardeşimiz ana yolda ilerlerken talihi yoldan cıkan bir komyonet in carpması sonucu motosiketin üstünde uçmuş ve resimin hemen sol tarafında bulunan banketin köşesine kafasını çarpmış krdeşimiz yerde kanlar içinde yatıyordu aşırı kankaybı vardı sürelikli kıvrandıgı için 112 acil ekibi kanı güçlükle durdura bildi allah yardımcı olsun allah acil sifalar verir inşallah

Fotoğraf biraz amatörce oldu ama o kalabalıkta bunu cekebildim ancak

Free_AnGeL
26 Haziran 2011, 01:56
Allah acil Şifa versin umarım kısa sürede iyileşir.

GP500-1st
26 Haziran 2011, 02:00
yazdığından kaskın olmadığını anlıyoruz. Geçmiş olsun.. 4 tekerlerin ne yapabiliceğini hesaplamak ve korumaları herzaman kullanmak zorundayız

CygnusBursa
26 Haziran 2011, 02:04
ewet korumalıksızdı korumaları olsa belki bi bilek burkulması gidi ufak tefek seylerle atlatabilirdi

Uğur
26 Haziran 2011, 02:11
Allah acil şifalar versin..:pale:

emre_tnl
26 Haziran 2011, 02:46
kask takmayana iyilikleri için içimden küfür ediyorum hep.Geçmiş olsun diyelim

SarkoleMMa
26 Haziran 2011, 03:00
Ben eger tanıdıgım biriyse direk sıfatına küfür ediyorum o kaskı taksın beni düşman bellesin arkasından aglamamdan iyidir !.
Demirtaş organize sanayi bölgesinde (DOSAB) herkes bir yere yetişmeye çalışıyor tahmin edebileceginiz gibi ve şehir merkezinle iç içe oldugundan ufak yaştaki çocuklar dahi anahtarı aldıgı gibi motorlarla düz ve uzun caddelere sahip olan sanayiye koşuyor ufak çaplı bir çok motor kazası oluyor . Allah yardımcısı olsun aklını (kaskını) başına alsın arkadaş

mınçıka_35
26 Haziran 2011, 03:11
Allah acil şifalar versin.Ne yazık ki bu işin şakası yok.Hava 40 derecede olsa mont,kask kesinlikle giyilecek,motorun ana felsefesi.Özellikle yaz aylarında gözlemlediğim olay,arkadaş beğendiği motoru alacak parayı kılı kılına biriktirmiş,kask,mont vs. korumalıkların parası umrunda bile değil.Çok yazık...Tekrar geçmiş olsun...

Free_AnGeL
26 Haziran 2011, 03:16
Allah acil şifalar versin.Ne yazık ki bu işin şakası yok.Hava 40 derecede olsa mont,kask kesinlikle giyilecek,motorun ana felsefesi.Özellikle yaz aylarında gözlemlediğim olay,arkadaş beğendiği motoru alacak parayı kılı kılına biriktirmiş,kask,mont vs. korumalıkların parası umrunda bile değil.Çok yazık...Tekrar geçmiş olsun...

Evet bizim evin yanındaki manav Bana G...zekalı diyor, abi ne oldu şimdi diyorum ?

Kardeşim kurtlanıcaksın bu sıcakta diyor.

Kask + mont + eldiven Mont yazlık aldım bitane şimdi ama yinede terletiyor. gerçi ana yola çıkınca gayet rahatım ama şehir içinde Su gibi terliyorum .

Yinede yansamda Kavrulsamda O kaskı montu eldiveni giymeden çıkmam .

kamehame
26 Haziran 2011, 03:35
öncelikle allah acil şifalar versin hemen arkasından da akıl fikir versin diyorum umarım bi sorun yoktur ve dersini almıştır.

kartalizma07
26 Haziran 2011, 03:43
inş durumu iyidir Allah acil şifalar versin