PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ninja Öneriniz

user123
25 Haziran 2011, 22:43
selamlar arkadaşlar bu konuda fikirlerinizi almak istedim.
Honda cbr 250r siparişimin gelmeemsi sebebiyle siparişimi geri çekip başka şeyler bakmaya başladım ve bu ilanı gördüm. şuan 2. el bir ninja düşünebilirim aslında ancak bu motorda içimde şüphe oluştu.

2010 model ve 12bin km
ayrıca yan yatması mevcut, bu kadar çok km yapabilecek bir sürücünün yan yatırması bana saçma geldi ve fiyatları bilmediğim için bu motor ne kadar eder acaba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-zxr-250-10-000-km-de-2010-model-ninja-250r-yesil-33106764/detay/

serhan48
25 Haziran 2011, 22:52
aynı fiyata neredeyse 0 motor mevcut boşuna yan yatmış motor alma bence

metci
25 Haziran 2011, 22:54
Yapılan km ile yan yatırma arasındaki ilişkiyi çözemedim, bir anlık dikkatsizlikle herkes motoru yatırabilir...

user123
25 Haziran 2011, 23:00
Yapılan km ile yan yatırma arasındaki ilişkiyi çözemedim, bir anlık dikkatsizlikle herkes motoru yatırabilir...

dikkatsizlik insanlık halidir ancak 1 senelik motorla 12 bin km yapabilecek birinin bazı şeyleri fakretmese bile istemdışı alışkanlıkları ile bazı kazaların önüne geçebileceğide kesindir. araç kullanırken farkında olmadan birçok refleks yapabiliriz bu alışkanlıktan ileri gelir. yani şoförlük becerileri ile ilgili. bir senede 12 bin kilotre yapıp düşük bir hızda mooru yatırmasıda sanki ön kaldırmaya uğraşıp kaldıramamış olması gibi geliyor bana :)

cbr1100 xx
25 Haziran 2011, 23:07
aynı fiyata neredeyse 0 motor mevcut boşuna yan yatmış motor alma bence

Ve km si çok fazla derim:cat:

user123
25 Haziran 2011, 23:21
bende o şekilde düşündüm o kilometre bu fiyata zor :)

F54
25 Haziran 2011, 23:25
dikkatsizlik insanlık halidir ancak 1 senelik motorla 12 bin km yapabilecek birinin bazı şeyleri fakretmese bile istemdışı alışkanlıkları ile bazı kazaların önüne geçebileceğide kesindir. araç kullanırken farkında olmadan birçok refleks yapabiliriz bu alışkanlıktan ileri gelir. yani şoförlük becerileri ile ilgili. bir senede 12 bin kilotre yapıp düşük bir hızda mooru yatırmasıda sanki ön kaldırmaya uğraşıp kaldıramamış olması gibi geliyor bana :)

arkadaşım bence böyle düşünme bende 30 km/h giderken önümde dolmuş pat diye düştü tabi bende asıldım frene ön kaydı yan yattım misal belki böyle bir durum olamaz mı? insanın başına herşey gelir 1 yılda 12000 km normal ben bile yılda 10500 yaptım sadece işi git gel yani sadece hafta sonları gezdim oda günde 100 km kadar.. ama fiyat fazla yani:farao: