PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iki motor arasinda kaldim yarin aliyorum ama hangisi?

Acemi85
25 Haziran 2011, 22:31
Arkadaslar yarin motoru aliyorum 2 arkadaslada anlastik.
1 mondial mct 250 8000 km
2 kanuni storm 150 8000 km.
Ikiside uygun fiyata arada 250 tl var ikiside temiz. Tarzlari farkli. Sadece bu iki motora bakarak hangisini tavsiye edersiniz. Baska motor onermeyin lutfen

inci1903
25 Haziran 2011, 22:35
storm kullanan 2 arkadaşım ikiside memnun değil.onun dışında bilgim yok.

Alper41
25 Haziran 2011, 22:44
mct250 :cat:

selo001
25 Haziran 2011, 22:55
mct250 derim ben

kamil usta38
25 Haziran 2011, 23:33
Kanuni demek kazıkmarka yedek parça demektir uzak dur mct temizse onu al
KANUNİYİ BİR ALDIGIN GÜN SEVİNİRSİN BİRDE CALDIRDIGIN GÜN :))

YÖRÜK
25 Haziran 2011, 23:38
mct 250 temiz ise işinizi görür..:cat:

utkan35
25 Haziran 2011, 23:52
arkaşım 2 side farklı tarz ama bence mct 250 cok daha havalı

osmanba
25 Haziran 2011, 23:55
arkaşım 2 side farklı tarz ama bence mct 250 cok daha havalı

Mademki iki seçenek var benim önerim de MCT 250 den yana.

Acemi85
25 Haziran 2011, 23:59
Size guveniyorum arkadaslar. Kanuni fena degildi ama mct 250 alicaz artik. Yinede yarina kadar zaman var fikirlerinizi iletebilirsiniz. Herkese tesekkurler.

Tundzhay
26 Haziran 2011, 00:02
ikisi de çin malı. ikisi de sağlam ikisi de dandik çıkabilir. biraz şans meselesi.
ben 1.5 sene kanuni caracal kullandım. tek arızası iki defa gaz telini kopardım. ondan başka bi sorun yaşamadım....

mınçıka_35
26 Haziran 2011, 00:09
Size önereceğim şey biraz saçma gelebilir ama bence yinede deneyin:)Gözünüzü kapatın ve hayalinizde sırasıyla iki motora da binin.En azından kaskınızla,montunuzla kendinizi önce 250 mct e oturmuş olarak görün,sonra da kanuni storm 150 de...Emin olun birinin üstünden kalkamayacaksınız.Zaten gözünüzü açınca da gönlünüzün istediği motor çoktan belli olmuş olacak.Sadece sırasıyla kendinizi 2 motorda da hayal edin:):wiinkk:

gangster90
26 Haziran 2011, 00:53
Size önereceğim şey biraz saçma gelebilir ama bence yinede deneyin:)Gözünüzü kapatın ve hayalinizde sırasıyla iki motora da binin.En azından kaskınızla,montunuzla kendinizi önce 250 mct e oturmuş olarak görün,sonra da kanuni storm 150 de...Emin olun birinin üstünden kalkamayacaksınız.Zaten gözünüzü açınca da gönlünüzün istediği motor çoktan belli olmuş olacak.Sadece sırasıyla kendinizi 2 motorda da hayal edin:):wiinkk:

fikir süper :cat::P:P:P

buberk
26 Haziran 2011, 01:04

sanırım bunu bende denemeliyim süper bir yöntem :cat:

Acemi85
26 Haziran 2011, 01:42

Mct 250 de resmen uçuyordum.. :) benim motorum mct 250 olmalı :)

Free_AnGeL
26 Haziran 2011, 01:47
Kanuni demek kazıkmarka yedek parça demektir uzak dur mct temizse onu al
KANUNİYİ BİR ALDIGIN GÜN SEVİNİRSİN BİRDE CALDIRDIGIN GÜN :))

Anladığım kadarı ile Siz bu konuda bir deneyim yaşadınız ?

Ben size katılmıyorum ..

Benim Tavsiyem mct olacaktır bir kaç arkadaşım kullanıyor. Bir kaç ufak sorun dışında gayet güzel motordur .

Storm iyi motor ama Mct ile Kıyas Yapınca :) :bounce: Anca Devede kulak olabilir .

mınçıka_35
26 Haziran 2011, 02:57
Ben genellikle hep o sıradışı yöntemi uygularım.Hani bir mağazaya girip kıyafeti üstünüzde denersiniz ya,işte öyle bir şey:)Hayalinizde bir kabine giriyorsunuz ve almak istediğiniz şeyleri sırasıyla üstünüzde deniyorsunuz:)Her şey gönlünüzce olsun sevgili dostlar:)

SerhatSahin
26 Haziran 2011, 12:54

Sen bunu yap ama sonra adama parayı da hayalinde ver dostum :P

Ya da yarın yolda belde kalınca yine hayal kurarak uçuverirsin gideceğin yere artık :queen: