PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mondial kt acık hava filtresi yardım...

black_titan
24 Haziran 2011, 18:04
arkadaşlar arkadasımda mondial 125 kt var.kendisi motosikletine acık hava filtresi taktırmak istiyor fakat ustası bu motosiklete takılmayacagını söylemiş.ben cup larda falan cok gördüm bu motosiklete neden takılamıo yada usta mı yanlıs bilgi verdi.takılabilme ihtimali varmı.herkese cevapları için tesekkürler.

yakamoz043
24 Haziran 2011, 19:40
var kardeşim evet takılır ,ustanız sızı savsaklamış başından ,zamanında bızde taktık cok bır randıman alamazsın gozle gorulucek bır fark olusmaz ,sılındır kıt krank ust kapak karburator oynanmadıkca acıkcası,ne kadar ekmek o kadar köfte kardeşim

black_titan
25 Haziran 2011, 13:28
tesekkürler arkadasım.zaten arkadas birazda ses için taktıracak.sesi olumlu yönde oluyormu peki?

yakamoz043
25 Haziran 2011, 13:43
kardes ses olarak sunu soyleyebılırım kendı orjınal sesının yanından bıle gecemez tatsız abuk subuk bır ses verıyor dızel gıbı ses cıkıyo motrdan :)

HUN
25 Haziran 2011, 14:17
2.5 sene mct 250 kullandım.Hava filtresi taktım , ıvır zıvır oynadım ama yürüyüş olarak en keyif aldığım zamanlar hiç oynanmamış haliydi.

Volkan Serezli
25 Haziran 2011, 14:20
burda motora açık hava filtresi takıp egzosu açtıranla apaçi denen bir terimi yakıştırıyorlar haberiniz ola :cherry:

black_titan
26 Haziran 2011, 22:23
dizel motor gibi çıkıosa söyleyim taktırmasın o zaman :)

THE İMAM
27 Haziran 2011, 00:16
eğer takarsan karbüratör memelerinide biraz büyütmen gerekir orta devirlerden sonra gaz yemez yoksa