PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : egzoz susturucu tamiri

srhtsglm
14 Haziran 2011, 22:48
arkadaşlar selam,

benim Er 5 in egzoz susturucu kısmından hafif bir zırlama sesi geliyor görünen o ki içi dağıldı-dağılacak yada dağılmış vs.zira yumrukla vurunca sesin kaynağı belli...İstanbul'da tanıdığı bildiği yada daha önce aynı sorundan muzdarip olupta sorunu bi şekilde çözmüş arkadaş varmı?hiç istemiyorum değiştirmeyi orjinal egzoz sesi gayet iyi ama hafifte olsa şırıldama sesi gıcık ediyor...

eby78
14 Haziran 2011, 22:51
eksoz un perçinli mi? eğer öyle ise oto eksozcularda perçinleri sokup yeni baştan komple perçin attırabılırsın..benım de aynı sorunum oldu gecen hafta komple acıldı elyafı yenilendi tekrar perçinlendi..malıyetı 20 tl oldu bana :) yanlız çelik perçin kullanmalarına dıkkat et ;) aliminyum olanlar cabuk kırılıyor ..

ozgurakman
14 Haziran 2011, 22:55
tamir ettirsen içini??

srhtsglm
14 Haziran 2011, 23:46
eksoz un perçinli mi? eğer öyle ise oto eksozcularda perçinleri sokup yeni baştan komple perçin attırabılırsın..benım de aynı sorunum oldu gecen hafta komple acıldı elyafı yenilendi tekrar perçinlendi..malıyetı 20 tl oldu bana :) yanlız çelik perçin kullanmalarına dıkkat et ;) aliminyum olanlar cabuk kırılıyor ..

alt kısmında kaynak puntaları var perçin yok...?

tamir ettirsen içini??

tamir ettirmeyi düşünüyorum fakat nerde ve kime?:)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 ----------

up up update :)