PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ybr esd far sorunu

CBA
13 Haziran 2011, 01:58
yeni aldığım ybr esd motosikletimin üzerindeki 12v 35/35w ampulumu, philips diamond vision serisi 12v 60/55w ampulle değiştirmek istiyorum bunu yaparsam her hangi bi skınıtı yaşarmıyım teknik olarak. şimdiden çok tşkler

Volkan Serezli
13 Haziran 2011, 02:01
yinede servise danış bazen garanti konusunda sorun yapabilirler
ama onun dışında sorun yapmaz..yani benim eski mondialde bile yapmamıştı

maxi97
13 Haziran 2011, 02:04
far aynan zamanla kararır. eğer düşük devirde gidiyorsan, farın da gece gündüz açıksa bir süre sonra akün bitebilir.

en iyisi hazır mercekli zenon kit almak. ırmak motorda ybr için mercekli zenon takım 140 tl idi.

CBA
13 Haziran 2011, 02:10
yinede servise danış bazen garanti konusunda sorun yapabilirler
ama onun dışında sorun yapmaz..yani benim eski mondialde bile yapmamıştı

doğru diyosun belki garantiden sıkıntı yaratabilirler. tşkler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:07 ----------

far aynan zamanla kararır. eğer düşük devirde gidiyorsan, farın da gece gündüz açıksa bir süre sonra akün bitebilir.

en iyisi hazır mercekli zenon kit almak. ırmak motorda ybr için mercekli zenon takım 140 tl idi.

farım sürekli açık ama söyle bişey var marş basınca yanmaya başlıyor. kontagı açınca bitek parklar yanıyor,ardından marş basınca o zaman far yanmaya başlıyor.

maxi97
13 Haziran 2011, 02:36
doğru diyosun belki garantiden sıkıntı yaratabilirler. tşkler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:07 ----------

farım sürekli açık ama söyle bişey var marş basınca yanmaya başlıyor. kontagı açınca bitek parklar yanıyor,ardından marş basınca o zaman far yanmaya başlıyor.

multimetreyi ele alıp bu dediğin durumları ölçmeden motorun aküyü besleyip besleyemediği buradan söylenemez. en iyisi iyi bir motosiklet elektrikçisi bul. o ölçüp sana 55w lambayı kullanıp kullanamayağını ölçüp biçip söyler.

her türlü h4 lambayı denemiş biri olarak illa h4 ise philips xtreme power ve osram nightbreakeri tavsiye ediyorum.

en iyisi zenondur.

CBA
13 Haziran 2011, 02:45
multimetreyi ele alıp bu dediğin durumları ölçmeden motorun aküyü besleyip besleyemediği buradan söylenemez. en iyisi iyi bir motosiklet elektrikçisi bul. o ölçüp sana 55w lambayı kullanıp kullanamayağını ölçüp biçip söyler.

her türlü h4 lambayı denemiş biri olarak illa h4 ise philips xtreme power ve osram nightbreakeri tavsiye ediyorum.

en iyisi zenondur.

yardımların için çok tşkler dediğin yolu izleyeceğim yarın bi usta bakayım birilerine gösteriyim tşkler