PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : egzoz delme?

cemtan
11 Haziran 2011, 21:11
arkadaşlar bende seyhan 250 var motorun egzozundan memnun değilim daha gür çıkması ve daha hoş ses vermesi için delmek mi gerekiyor yada napabilirim başka yardım edebilirmisiniz?

feliçita
11 Haziran 2011, 21:34
egzozu oynama sakın haa...deleyim de deme daha sonra cüzdanında çook büyük bi delik açılır..bende scooterin egzozunu deldim başıma gelmedik kalmadı...tüm cıvatalar oynadı yerinden.döküldü resmen motor..amirciler arkadaşım oldu...:mrgreen::mrgreen:

cemtan
11 Haziran 2011, 21:37
napmak lazım kardeş o zaman :)

RunemagicK
11 Haziran 2011, 21:39
egzozu deldirince insanları rahatsız ediceğinin farkındamısın

onyr
11 Haziran 2011, 22:04
bencee egsozu delmenle alakası yok biraz yakıt coğalır birazda ses

cemtan
11 Haziran 2011, 22:40
egzozu deldirince insanları rahatsız ediceğinin farkındamısın

senin ordan geçmem patron kasma

Alper41
11 Haziran 2011, 23:22
Gozunu seveyim yapma , kendine sovdurme .

_w_
11 Haziran 2011, 23:57
arkadaşlar sakin olun :)

erimozel
12 Haziran 2011, 00:08
Delince bütün kızlar sarılacak boynuna, yollarda karanfiller ve güller atılacak üzerine. Eminim herkes diyecektir ovv çok karizmatik bir motorcu... Egzosuna bak nasıl da bağırıyor, aman tanrım.

RunemagicK
12 Haziran 2011, 00:25
gene silinmiş yazım. madem öyle açtırmayın kardeşim şöyle apaçi başlıkları, açılırsada bildiğimi söylerim.

utkan35
12 Haziran 2011, 00:51
arkadaşım bence bir şeyin orjinalliğini bozdunmu randıman alamazsın gerek yok bence

Farukxtm
12 Haziran 2011, 01:05
bi motor görmüştüm bizim dükkanın önünden geçti. geçen eğzoz'u deldirmiş acayip bagırıyor motor millet arkasından sövüyordu biri ölebi sövdüki gülme krizine girdim. acaba o geçen kimdi merak ediyom. göremiyorumki motoruda ,ben motorla giderken görsem çekecem saga sorcam :queen::mrgreen::cherry:

Soykan67
12 Haziran 2011, 01:41
Arkadaşların uyarılarından rahatsız oluyorsun ama doğrusu bu.Altındaki sana ne ses verebilir ki en fazla.Hem bir süre sonra inan bana sende giderken rahatsız olacaksın.Tatmin olarak hiçbir getirisi olmayacağı gibi milletin arkandan sövmesiyle ve polislerin özel ilgisiyle kalacaksın:cat:

Blackeagletr
12 Haziran 2011, 02:01
Egzozu delmek çok rahatsız edici bir ses veriyor. Burdaki apaçiler 125 lik motorların egzozlarını ellerine çivi çekiç alıp deliyolar rastgele. Lakin sadece son susturucusu çıkarılınca daha hoş oluyor cazırtıdan çok hacmi artıyor ama yinede orjinal halinden yanayım.

sedici
12 Haziran 2011, 03:46
benim motorun eski sahibi delmiş, kafa ütülüyo, ha trafikte duyulmak için iyi ama müsait bi zamanda tıkamak lazım, çekilecek çile değil

motorcu48
12 Haziran 2011, 03:58
bak arkadaşım sakın yapma böyle birşey :P ama formule gelince egzozu yanlarından çiçek gibi delersen başka ses cıkar egzoz kapagını söktürürsende daha kalın olur bilginede bu motorlardan napsanda makina sesi vermez imkansız çok iğrenç bir ses artışı olur 2 gün sonra sıkılırsın birde çevrendeki insanlar yüzüne gülüp arkandan sövücekler gerek yok

acayüp
12 Haziran 2011, 04:02
Cevap başlıkta saklı. Sadece ? çıkartıp ! koymak yeterli :)

kenrox
12 Haziran 2011, 04:43
bir ay kadar filan önce, gümüşyaka ışıklardayım
yanıma bi scooter geldi. üzerinde iki eleman. kask yok.
yemin ediyorum benim motorun sesinden çok ses çıkarıyodu. ışıklarda beklerken ara gaz veriyorum "vrooooğmm" diye eleman bi gaz veriyor ortalık inliyor. ama ince sesinden.

şimdi seyhan 250'yi deldin diyelim. ses sadece daha yüksek olacak. yani beğenmediğin ses daha yüksek olacak. daha tok daha ayakları yere basan filan değil.
bi de üzerine polisi, vatandaşı,muhtarı, doktoru gıcık olacak sana. he bi de ceza yersen üzerine sürekli paranoya yapacaksın "lan bi ceza daha yermiyim" diye.

en güzeli deldir rahatla

-unnamed-
12 Haziran 2011, 04:44
ekzoz deldirmek ne iş oluyor...
birşeylerin düzgün işlemesini istiyorsak cebimizden birşeylerin çıkmasına göz yumacağız...
o kadar ekzoz var piyasada satılan performans adı altında...
ya parana kıyacaksın öyle bir ekzoz satın alacaksın yada deldirme işlemine hiç girmeyeceksin...
piyasada görüyoruz deldirenleri yada ekzozun içini boşaltanları...
hiçde güzel anılmıyorlar:/

myagdi
12 Haziran 2011, 11:37
etmeyin böyle şeyler arkadaşlar. egzozun anırmasından ne anlarsınız. bırak olduğu gibi kalsın.

_pLay_06
12 Haziran 2011, 12:56
ben egzoz cıkısının yanına matkap ıle 4 tane alt - ust sag - sol sekılde ufak delıkler acdım ne kımseyı rahatsız edıyor nede eskısı kadar cok sessız calısıyor ama sakın ola susturuculara elleme hem herkez bu ısten rahatsız olur hemde ılerde ıkı eksoza 500tl bayılmak zorunda kalırsın. ( bu ıslemı 3 mct yaptık ve herkz cok memnun )

sedici
12 Haziran 2011, 20:32
gene silinmiş yazım. madem öyle açtırmayın kardeşim şöyle apaçi başlıkları, açılırsada bildiğimi söylerim.

bura böyle hacı, başlık açmak serbest cevap vermek yasak

bi başlık açtık video koyduk, dibine de not düştük moderatörler linki videoya çevirirse diye rica ettik, icraat yok :) laf söyleyince anında müdahale iletilere