PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bezin deposu

huntersss
10 Haziran 2011, 18:16
mrb arkadaşlar benim iki sorunum var birincisi ve en önemlisi pejo 103 var bende ve deposu alttan delindi ulunduğum yerde bir kayakçı var ben yapamam diyor sizce nasıl bir çözüm bulabilirim. İkincisi ise motorum cekmiyordu eksozu temizledim canavar oldu fakat acayip yakıyo vede ilk gaz verişte boğuluyo. kalkışlar hiç cekmiyo sonra acılıyo ama ilk gaz yemede baya sorun var sizce neden yapar.

kartal1439
10 Haziran 2011, 18:36
çelik macun sür alttan devam hiç korkma

ZIPPIRMAN
10 Haziran 2011, 18:54
çelik macun sür alttan devam hiç korkma

Tam türk işi çözüm
Çelik macun dediğin polyesterdir arkadaşım,
benzin polyesteri eritir olmadık yerde kalakalırsın
Epıksi macun kullanması gerekir arkadasın
link aşagıda her hırdavatçıda bulabilirsin.
http://www.sun-fix.com/tr/eporesput.php

babaduru
10 Haziran 2011, 19:34
Aynı Motor Bendede var 1.depoçatlağı için bir motorcu ark. sulfıx adında bir yapıştırıcı kullandığını ve çatlağı kapadığını söledi ama Delik Büyük ise bir işe yaramaz....2.İlk çalıştığında motor soğukken çekmemesi normal ısıtma jiklesini kullan Hem daha cabuk çalışır hem motor ısınasıya kadar ii çeker ısındığın da motor boğulur gibi olur(jikle çekili iken)kolay gelsin...

huntersss
10 Haziran 2011, 19:51
sizin dediğiniz macundan burda yok. ya depoyu pet şişe ile yapabilirmiyim acaba ama vana koymak gerek yoksa taşar karbiratorden aklıma başka bir şey gelmiyor. birde ikinci yazdığım sorun. sıcakkende boğuluyo ilk gaz vermede soğukkende yani kalkarken motor çekmiyo sonra canavar gibi gidiyo biraz elinizi gazdan çekip tekrar birden gaz verince önce boğuluyo sonra topluyo

babaduru
11 Haziran 2011, 17:45
Karbüratör şamandıra üstünde bir vida vardır onu bi yokla hava alınca yapar genelde....