PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomobil sürücülerinden nefret etme eşiği...

RamonRojo
09 Haziran 2011, 19:40
Taze yazıyorum.Telefonumu fabrikada unuttuğumu anlayınca fabrika gittim telefonu aldım geldim.Eeee... Eeesi şehir içinde 2 km.cik kadar bölünmüş yolda tam 5 hayvan arayollardan önüme çıktı.Bir tanesi zirveydi,adam ters şeride girmiş üzerime doğru geliyor.Önceden hayvanın geldiğini daha yola girmeden görmemiş olsam kafa kafaya girecektik.Giderken kadının biri dönecek sinyal vermiş 50 km hızla gidiyor.Sorun şu ki daha sapağa 1 km var herkes sağından solluyor.Ayrı bir öküzümüz önümde seyreden arabaların geçmesini bekledi beni gördüğü halde önüme kırdı.Sürekli tetikte olmasam 2 kazadan biri başına gelebilirdi.Arkadaşlar lütfen yol sizin bile olsa bu hayvanlara yol verin onların kaportası bizim kırılacak kemiklerimiz var.

yürekçe
09 Haziran 2011, 19:52
ayu çıkabilüüü, daş düşebilüüü...

cbrl-ozkn
09 Haziran 2011, 19:53
onların kaportası bizim kırılacak kemiklerimiz :cat: benzetme süperdi ama malesefki bahsettigin gibileri çok:farao: ama hayvanlara çok hakaret etmişin :mrgreen:

WOLF 81
09 Haziran 2011, 20:01
sen sen ol istanbula sakın gelme arkadaş..................:salut:

RamonRojo
09 Haziran 2011, 20:11
Hayvanlardan özür dilerim.Doğru bu mahluklara hayvan demek hayvanlara hakaret demek.İstanbul'da yaşasaydım muhtemelen cezaevinde hayali motosiklet kullanmaktan akıl hastanesine nakil belgelerim hazırlanıyor oluyordu.

Camuka
09 Haziran 2011, 20:29
Daha bu gün bitanesi sol tarafımdan çarpdı Allahdan düşüremedi çok çırpındım o öfkeyle çekdim motoru trafikde gittim bakdım yaşlı biri sürüş fonksiyonların bir çoğunu yitirmiş bi kaç laf söledim çokda üzerine gitmedim dedim şimdi kalp krizi flan geçririr flan die tabi sinirlendm vurdm kaskı yere olan kaskıma oldu yine...

GP500-1st
09 Haziran 2011, 20:54
Trafikte araba sürer gibi motor kullanmaya kalkarsan millet habire üzerine sürüyor bi ramparda 70 le giden bi arabanın arkasından usul usul giden araç motor gördümü selektör yapıp üzrine çıkmaya çalışıyor:pr:

Otoyolların birleştiği noktada senin bir şerit hakkın yok adam yandan gelip seni dışarı atmaya çalışıyor:pr: Yada sen yokmuşşun gibi davranıyor fren yapıp arkasına geçesin diye

araç sürücüsüde senin düşündüğünün aynını düşünüyo bi kaza olsa bunun kemikleri kırılır diye. Aslında bu sıkıştırma konusunda ileri gidenleri indirip kendisininde kemiklerinin kırılabileceği konusunda uyurmak şart oluyo malesef.
Ama bıçak kemiğe dayanmadıkça sakin olmak en doğrusu..

roadmaster
09 Haziran 2011, 21:08
sakin olmakta yara var arkdaşlar nasıl olsa bitmeyecekler allah hepimize selamet versin :cat:

joSe_55
09 Haziran 2011, 21:10
Trafikte araba sürer gibi motor kullanmaya kalkarsan millet habire üzerine sürüyor bi ramparda 70 le giden bi arabanın arkasından usul usul giden araç motor gördümü selektör yapıp üzrine çıkmaya çalışıyor:pr:

Otoyolların birleştiği noktada senin bir şerit hakkın yok adam yandan gelip seni dışarı atmaya çalışıyor:pr: Yada sen yokmuşşun gibi davranıyor fren yapıp arkasına geçesin diye

araç sürücüsüde senin düşündüğünün aynını düşünüyo bi kaza olsa bunun kemikleri kırılır diye. Aslında bu sıkıştırma konusunda ileri gidenleri indirip kendisininde kemiklerinin kırılabileceği konusunda uyurmak şart oluyo malesef.

:cat::cat::cat::cat:

Sinan Aksu
09 Haziran 2011, 21:22
2 Kilometrelik yolda karsiniza 5 tane hatali sürücünün cikmasi biraz garip...
Sizde bi tuhaflık olabilirmi?

MotorKafa
09 Haziran 2011, 21:30

İşte bu yüzden hep şeridi kabak gibi ortalar öyle giderim. Cruiser motosikletinde diğer motorlara göre biraz daha geniş hacimli olduğunu düşünürsek, adamın totosu pek yemiyor şerit dışına atmaya. Ama hiç olmadı diyemem tabiiki benimde başıma geliyor arada bu durum. Yine de dediğim gibi şeridi ortalamakta bence fayda var

RamonRojo
09 Haziran 2011, 21:37
2 Kilometrelik yolda karsiniza 5 tane hatali sürücünün cikmasi biraz garip...
Sizde bi tuhaflık olabilirmi?

Arkamdan geliyor olsan tuhaflığın ne olduğu görürdün?
Adamın biri ters şeritten üzerime geliyor diyorum başına gelenler bilir.