PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisi olanların yardımına ihtiyacım var

NEZZ
07 Haziran 2011, 13:28
honda cbf 150 bir buçuk ay önce anlaştık 3700 ruhsat+pilaka diye ama kopora kabul etmediler........ şimdiye motor gelmesi gerekiyodu ellerinde yokmuş ...en son aradıgımda bu hafta içi gelcek olanlardanm size ayırcam dedi ...fiat 3 880 ne önerirsiniz napim iptalmi edim alımmı ??????

cbrl-ozkn
07 Haziran 2011, 13:41
HONDA nın tüm servislerindemi artık bilemiyorum bi sıkıntı var bizde cbr 250 r yi bekliyoruz inş gelirde görürüz cbf 150 yeni kasa larda gördügüm kadar hiç bi degişiklik yok yerinde olsam ikinci el temiz bulur alırım bi tane sıfırına o kdar para verecegime

cekokk
07 Haziran 2011, 13:43
arkadaşın söylediğine katılıyorum sıkı bir pazarlıkla temiz bir cbf alabilirsin geri kalan parayada sezonluk benzin yeme içmen olur iyi düşün derim:cat:

NEZZ
07 Haziran 2011, 13:49
HONDA nın tüm servislerindemi artık bilemiyorum bi sıkıntı var bizde cbr 250 r yi bekliyoruz inş gelirde görürüz cbf 150 yeni kasa larda gördügüm kadar hiç bi degişiklik yok yerinde olsam ikinci el temiz bulur alırım bi tane sıfırına o kdar para verecegime

motordan çok ii anlamıyom aldığım motoru degiştirme ihtimalim yok on un içinde sıfır alım diyon ben motoru motorda beni tanısın

mezit
07 Haziran 2011, 14:02
motordan çok ii anlamıyom aldığım motoru degiştirme ihtimalim yok on un içinde sıfır alım diyon ben motoru motorda beni tanısın

daha fazla söze ne hacet hiç düşünmeyin sıfırını alın ..mademki uzun süre size eşlik edecek..:)

cengaver29
07 Haziran 2011, 14:09
honda hayat onda :D

cbrl-ozkn
07 Haziran 2011, 14:34

o zaman sıfır almak sizin açınızdan daha mantıklı garantili olur hiç degilse

eray_uluyazı
07 Haziran 2011, 14:54
bi laf vardır ama biraz argo :P
başkasının os.rduğu koltuğa oturulmaz diye :P
tabi bu işin şakası :D
ama sıfır daha mantıklı sizin için...

Zippo's
07 Haziran 2011, 14:54

Yeni kasalarda devir saati mevcut

NEZZ
07 Haziran 2011, 15:23
fiat konusunda öneriniz ne napim ?

kckr
07 Haziran 2011, 16:07
Çok zorlamayacaksa 200 lira fark alınabilir sonuçta sıfır motor alıyosunuz. Ama tabiki sıfır bir motor aldığınızda doğru şekilde rodaj yapılması falan da gerekiyor. Ben alırım uğraşırımda diyorsanız tercih sizin ama o motor size bir süre sonra yetmeyecekse temiz rodajı düzgün yapılmış bir ikinci el daha mantıklı. Ayrıca korumalar ve kask vs. varmı bilmiyorum ama yoksa onlarda ayrıca masraf olur.

Saygılar.

ekremz
07 Haziran 2011, 16:14
hondada bu kadar sıkıntı yaşıyor iseniz bazılarınızın hoşuna gitmesede cok ğüzel 2 alternatif mevcut.
ille de tanınmış marka olsun diyorsanız yamaha ybr 125
yada hindistan malı fakat kendini artık ıspat etmiş bi marka tvs apache (bende kullanıyrum gayete memnunum)

cbrl-ozkn
07 Haziran 2011, 16:54
hondada bu kadar sıkıntı yaşıyor iseniz bazılarınızın hoşuna gitmesede cok ğüzel 2 alternatif mevcut.
ille de tanınmış marka olsun diyorsanız yamaha ybr 125
yada hindistan malı fakat kendini artık ıspat etmiş bi marka tvs apache (bende kullanıyrum gayete memnunum)

valla katılıyorum kıyas olarak cbf mi apache mi deseler apache derim yeni kasalar daha da bi hoş olmuş dijital gösterge filan şık olmuş

NEZZ
07 Haziran 2011, 17:02
çok zorlamayacaksa 200 lira fark alınabilir sonuçta sıfır motor alıyosunuz. Ama tabiki sıfır bir motor aldığınızda doğru şekilde rodaj yapılması falan da gerekiyor. Ben alırım uğraşırımda diyorsanız tercih sizin ama o motor size bir süre sonra yetmeyecekse temiz rodajı düzgün yapılmış bir ikinci el daha mantıklı. Ayrıca korumalar ve kask vs. Varmı bilmiyorum ama yoksa onlarda ayrıca masraf olur.

Saygılar.

bende acemiyim motorla birlikte hepsi alıncak kask kıyafet hiç biri yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:59 ----------

Ille de tanınmış marka olsun diyorsanız yamaha ybr 125

yamaha aynı fiat olarak honda la artı sıkıntıda yaşamıyosun .... Apache arkadaşlar satıyo yapabileceginin fazlasını yapıcak ama istedigim bir motor alım ilerde canım sıkılmasın ....takıtta ii olsun birde tamir sorunu yaşımıyım

< iLk@yy >
07 Haziran 2011, 17:08
bende acemiyim motorla birlikte hepsi alıncak kask kıyafet hiç biri yok

aldığınız tüm korumaların üstünüze tam oturması ve sizi sarmasına dikkat edin.
allah korusun düşme anında düzgün oturmayan koruma ekipmanları size ek zarar verebilirler. aldığınız kaskta genel olarak tüm kasklarda olan ece veya dot olayının oluduğuna dikkat edin. sonuç olarak hayatınıza ne kadar paha biçebilirsiniz ki ?

ek olarak merakımdan soruyorum sadece. akçayda merkezdedeki sahilin bazı yerlerinde taşların arasından çıkan musluklar duruyormu halen :mrgreen:

drumstar
07 Haziran 2011, 17:19
ben sıfır almanızdan yanayım. en azından rodajının nasıl yapıldığını bileceksiniz. uzun süre de kullanacaksanız eğer sıfır almanız daha mantıklı olur. cbf 150 verilen paranın tamamını hakeden bir motor :)

NEZZ
07 Haziran 2011, 17:51
aldığınız tüm korumaların üstünüze tam oturması ve sizi sarmasına dikkat edin.
allah korusun düşme anında düzgün oturmayan koruma ekipmanları size ek zarar verebilirler. aldığınız kaskta genel olarak tüm kasklarda olan ece veya dot olayının oluduğuna dikkat edin. sonuç olarak hayatınıza ne kadar paha biçebilirsiniz ki ?

ek olarak merakımdan soruyorum sadece. akçayda merkezdedeki sahilin bazı yerlerinde taşların arasından çıkan musluklar duruyormu halen :mrgreen:

kask veya koruma ekipmanlarını netten alım diyodum ama ?
evet duruyo en son ne zaman gelmiştiniz ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

ben sıfır almanızdan yanayım. en azından rodajının nasıl yapıldığını bileceksiniz. uzun süre de kullanacaksanız eğer sıfır almanız daha mantıklı olur. cbf 150 verilen paranın tamamını hakeden bir motor :)

yorumunuz için tşkr dikkate alıcam :)