PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kadarına Pes '' ÖTV '' +Resim

Free_AnGeL
06 Haziran 2011, 12:21
Geçen gün Forumdan plaka için gerekli olan evraklar nelerdir diye sormuştum saolsun arkadaşlar yardımcı oldular bugün sabah emniyet müdürlüğüne gittim onlarda bana ek1 belgesi ve zorunlu sigortayı yaptırmamı söylediler. Emniyetin hemen yan tarafındaki binada '' ...... '' sigorta Bulunuyordu . Gittim . 20 lira ek1 ve diğer işlemlere 50 de zorunlu sigortaya verdim .

Sonra emniyete döndüm evrakları taktim ettim . Ruhsat için Görevli memur bey başladı çalışmaya tam herşey halleti ruhsatı verecek bir baktı ki '' Ödenen ÖTV ''
Belgesinde 2011 yerine 2006 yazıyor. !!!

Böyle dikkatsizlik Olmaz O belgeyi dolduran adamın İki yakası bir araya Gelmesin. !!

Belge için Bayi yi aradık Ve oradan Direk Kargoya Kargoya verdik belgeyi istanbulda düzeltilecek işleme koyulacak . Tekrardan bize yollanacak ...

Ben plakamı Alacağım bugün ama ruhsat Ve plakaya Mühür Başka zamana Kaldı . !! sinirden ne yapacağımı bilmiyorum . Diğer belgeler'de 2011 Bir bunda 2006 . İşin kötü tarafı Bayi 'yede kızamıyorum çünkü işleme koyan onlar değil .

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/6/3747.jpg

Syanur
06 Haziran 2011, 12:23
Geçmiş olsun, allah sabır versin :)

F54
06 Haziran 2011, 12:24
dikkat et te şasi numarası motor numarasını yanlış yazmasınlar ruhsata bizim bi arkadaşın motora öyle yazmışlar tabii muayenede ortaya çıktı oda 2. el almıştı artı masraf çıkmasın yani sana

Free_AnGeL
06 Haziran 2011, 12:27
dikkat et te şasi numarası motor numarasını yanlış yazmasınlar ruhsata bizim bi arkadaşın motora öyle yazmışlar tabii muayenede ortaya çıktı oda 2. el almıştı artı masraf çıkmasın yani sana

Motoru '' 0 '' aldım Lakin plaka + Ruhsat işini Bir Tamamlasak Onlarıda Kontrol Edicem Ama Alt üstü oldu bütün günüm ... :pr::pr::pr:

Geçmiş olsun, allah sabır versin :)

Saol Hocam .. Bana Ders oldu Bu yemin ediyorum ders oldu ...

umtglsr
06 Haziran 2011, 12:27
bi rahata kavusamadın sende x) herşeyde vardır bi hayır boşver.

Ramazan Can
06 Haziran 2011, 12:29
malesef böyle şşeyler başımıza bazen geliyor.. dikkasizlik söz konusu ama vardır bundada bir hayır.... bir kaç gün daha sabret....

Free_AnGeL
06 Haziran 2011, 12:31
bi rahata kavusamadın sende x) herşeyde vardır bi hayır boşver.

Dostum Geç Olsun Güç olmasın Vardır Bir Hayır diyorum Kendi kendime Ama ...

Körü körüne bu kadarda Olmaz Şuan O ÖTV yi dolduran kişiyi Bir görsem Bir görsem .!!

Madem 2006 yazıyorsun Neden diğer Evraklara 2011 yazıyorsun . İnsan Yaptığı işi bilmezmi Yaa . .! bu nasıl dikkatsizlik ..:pr::pr::pr:

utkan35
06 Haziran 2011, 12:49
gecmis olsun :S

zeda3000
06 Haziran 2011, 14:01
Sen simdi fark etmissin, ben yaptigim Cafe Racer motorun ruhsatindaki 1984 -1986 arasindaki hatalari seneler sonra duzeltmek zorunda kaldim. Yapilan hata memurun plaka degisiminde kayittan dusurmeyip senelerce bos yere plakayi ve motoru faal gosterip ayni motordan iki adet gostermesi. Bunu duzeltmek icin bir ruhsat kadar para harcadim. Hata ise 1984 gorev yapan bir memurun idi.

Eger maddi zararsiz duzelti isen , bekledigin gune sukur et derim:)