PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sıfır Yamaha ybr 125 alacağım bir bayi tavsiyesi

amauri
02 Haziran 2011, 01:03
arkadaşlar merhaba. kısmetse bir yamaha almayı düşünüyorum ancak bulunduğum şehir dışından bi yerde de alabilirim. forumumuzda bu işle uğraşan arkadaşlar var mı? tavsiye edebileceğiniz kimse? teşekkürler :)

erimozel
02 Haziran 2011, 01:35
Bulunduğunuz şehir vs, bilgi girmediğiniz sürece buraya kimsenin cevap yazabileceğini zannetmiyorum.

amauri
02 Haziran 2011, 02:14
malatyada'yım ama şehir dışı tavsiyelere de açığım :)

maxi97
02 Haziran 2011, 02:23
malatyada'yım ama şehir dışı tavsiyelere de açığım :)

malatyada yaşıyorum. ali ekber satmıyor mu? moto malatya da getirebilir ama sana tvs satmaya çalışacaktır. elazığ'da harput motor var, antalyada şubeleri de var.

sen aslında satan yerden önce motoruna bakacak servisi bulmalısın. ben 9 aydır bulamadım.

amauri
02 Haziran 2011, 02:38
malatyada yaşıyorum. ali ekber satmıyor mu? moto malatya da getirebilir ama sana tvs satmaya çalışacaktır. elazığ'da harput motor var, antalyada şubeleri de var.

sen aslında satan yerden önce motoruna bakacak servisi bulmalısın. ben 9 aydır bulamadım.

ali ekber satyo da nasıl bir adam bu. iyi mi, sağlam mı acaba. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye alayım dedim. :)

maxi97
02 Haziran 2011, 03:06
ali ekber satyo da nasıl bir adam bu. iyi mi, sağlam mı acaba. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye alayım dedim. :)

9 aydır servis bulamadım derken bunu kastettim. hem elazığda hem burda... sen bulursan özelden bi mesajını beklerim.

amauri
02 Haziran 2011, 03:32
9 aydır servis bulamadım derken bunu kastettim. hem elazığda hem burda... sen bulursan özelden bi mesajını beklerim.

hıhı tamam :)