PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkasının ehliyetiyle trafiğe çıkma ?

hedwing
01 Mayıs 2011, 02:10
06.11.1995 doğumluyum ve ehliyet alma yaşıma gelmeme maalesef henüz bir buçuk sene var.
Bu yaz sonunda kısmet olursa ybr 125 almayı düşünüyorum.
Motorla sadece okula gidip gelirim, ancak güzergahım üzerinde polisler oluyor bazen.Sizce abimin ehliyetini alıp yola çıksam, polis durdursa abimin ehliyetini göstersem polis yutar mı ?
Abim 20 yaşında ve malesef pek benzemiyoruz birbirimize.
Değerli cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Unique693
01 Mayıs 2011, 02:11
Şaka mısın ?

Alper Kaya
01 Mayıs 2011, 02:12
arada böle insanlar üyelik açıp ilk mesajını böle saçma konular açıp bizimi keklemeye çalısıyorlar yoksa boşa muhabbet olsun diyemi :S

F54
01 Mayıs 2011, 02:13
abicim daha 15 yaşında sahtekarlığa alışma bence sonra kendini kontrol edemez başka işlere karışırsın sen bisiklet le devam et bence veya ekobis al kendina 17 de ehliyet alır kafana göre takılırsın polisler sandığın kadar cahil değil gözünden anlar sende ehliyet olmadığını sonra ailenin başına büyük belalar açarsın boşver yani

Volkan Serezli
01 Mayıs 2011, 02:13
git dene bakalım :queen:

clemenze
01 Mayıs 2011, 02:15
elin s.....yle gerdeğe girmek gibi 1şey... mübarek olsun!

Alper Kaya
01 Mayıs 2011, 02:15
arkadaşlar üyelik ve konu sahte gırgır için açılmış heryerden belli oluyor

-unnamed-
01 Mayıs 2011, 02:23
hadi ya...
benim ehliyeti vereyimmi?
2004te almıştım, tecrübeli ehliyet yani(:

hedwing
01 Mayıs 2011, 02:26
abicim daha 15 yaşında sahtekarlığa alışma bence sonra kendini kontrol edemez başka işlere karışırsın sen bisiklet le devam et bence veya ekobis al kendina 17 de ehliyet alır kafana göre takılırsın polisler sandığın kadar cahil değil gözünden anlar sende ehliyet olmadığını sonra ailenin başına büyük belalar açarsın boşver yani
cevabınız için çok teşekkür ederim mesajı ti'ye alıp düzgünce cevap veren tek siz oldunuz. Diğer abilerime sesleniyorum, bir de yaşça büyük olacaksanız, büyüklüğünüzü dalga geçmekle değil öğüt vermekle gösterin.

MotorKafa
01 Mayıs 2011, 02:56
Bence mod lar eğlence olsun diye üyelik alıp böyle konular açıyor :)

KARA_MURAT
01 Mayıs 2011, 02:57
zaten polisler sadece ehliyete bakmayacak kimlik de büyük ihtimalle isteyecekler ama bilgin olsun.... yanlış beyan 10 ay hapisle başlar başka hiç bir suçun yokken adın ahmetken mehmet dersen ispat et veya etme eğer yanlış beyan verdiğin anlaşılırsa 10 ay hapis cezan olur, zaten gerisini de yazmaya gerek yok durduk yere kaşınma eğer konuda ciddi isen

RunemagicK
01 Mayıs 2011, 03:21
cevabım konunun başlığı olacak "başkasının ehliyetiyle trafiğe çıkma"