PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23 Nisan Abide Turu motorcuları kimler ?

motoco
24 Nisan 2011, 01:53
Selam arkadaşlar. Biz üç arkadaş bugün Abideyi ziyarete gittik ve komple yarımada turu yaptık bisikletlerle. 10 kadar motorcu vardı, 2 kez karşılaştık 34 plakalardı sanırım. Motorcu selamı verdim. Onlar bu site üyelerindendir kesin. Kimlerdi acaba merak ettim. Motorlar dehşetti gerçekten. Hepsine selam ediyorum. :cat: Anlamlı bir tur yapmışlar.

Böyle turdan haberi olan veya onları tanıyan var mı ?

hakan1434
24 Nisan 2011, 07:27
profil resminden bak bakam benim motor varmıydı aralarında

motoco
24 Nisan 2011, 22:40
Olabilir de ama çoğunluk çappır dı. :) Bu tarz da vardı ama azdı. Varmıydın ki ? Nasıl güzelmiydi gezi ?

erimozel
24 Nisan 2011, 22:53
MotoTAL daki Alaattin abiler gidecekti oraya, onlar olabilir.

Osbourne
24 Nisan 2011, 23:00
Geziyi Anatolian Tigers MC (Anadolu Kaplanları) grubu düzenledi. Onlardan bir grubu görmüşsündür..

7 yıldır her sene 24 Nisan'da orada olmak için sürerler. 57. Alay şehitlerini ziyaret için. Anzak askerlerinin yanında yatan yurt evlatlarını ziyaret için.
Türklere yasak olan Anzak koyuna girebilmek için her sene oraya giderler.

Samet Ağır
24 Nisan 2011, 23:20
Geziyi Anatolian Tigers MC (Anadolu Kaplanları) grubu düzenledi. Onlardan bir grubu görmüşsündür..

7 yıldır her sene 24 Nisan'da orada olmak için sürerler. 57. Alay şehitlerini ziyaret için. Anzak askerlerinin yanında yatan yurt evlatlarını ziyaret için.
Türklere yasak olan Anzak koyuna girebilmek için her sene oraya giderler.

enteresan ya...benim toprağım bana yasak ha??? peki onların ne işi varmış o topraklarda????

hay ben böyle .................................................. ...................:pr:

motoco
26 Nisan 2011, 00:13
Anzak Koyu yalnızca Şafak Ayini'nde yasaktır heralde. Çünkü bazı kötü şeyleri duyduk zamanında doğruya doğru. O yüzdendir heralde. Alkolün yaptırdığı bazı yanlış hareketlerdendir. Kuytuda bekleyen Türk cengaverler... :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 ----------

Anatolian Tigers MC. Bu gurupmuş Osbourne teşekkürler. Başım göğe erdi sanki ama merak işte. Sitelerini de buldum. Çok organize bir gurup oldukları belliydi.