PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya/kalkanda meydana gelen kaza[Video]

UqUR_
23 Nisan 2011, 01:01
http://www.facebook.com/video/video.php?v=221296394550448&oid=137183833008182&comments

_pLay_06
23 Nisan 2011, 01:05
izLiyorum umarım kötü birşey yoktur.

cbr 125'm
23 Nisan 2011, 01:07
kaza sırasında sol tarafta mavi motorlu bi herif var. adam hiç tınlamıyo kazayı motorunu çalıştırıp gidiyo. ulan adamı çileden çıkartırlar. sinirim tepeme çıktı gece gece.

UqUR_
23 Nisan 2011, 01:07
3. dakikada oluyor herşey

kolcay
23 Nisan 2011, 01:10
hiç yoktan kaza :( motorcu arkadaşın durumu nasıl acaba

caraskal
23 Nisan 2011, 01:12
Başkalarının olası hatalarını da gözününde bulundurarak motor kullanmak gerekiyor. Zira ölümcül sonuçları oluyor. Herzaman Dikkat önemli.:cat:

emre_tnl
23 Nisan 2011, 01:12
yazık tabi, adam ölmüş mü?

SeMpaTuRk77
23 Nisan 2011, 01:14
motorcu dostumuzun durumunu öğrenen olursa yazsın !

1. O Yol 2 şeritmi

2. 2 şeritse tırın sol şeritte ne işi var

3. Motosiklet sürücüsünde ne kadar hata var sizce ?

4. Umarım sağlığına kavuşacak olan kazazede arkadaş birdaha motosiklet kullanacaksa daha dikkatli olur !

UqUR_
23 Nisan 2011, 01:16
videonun en sonunda adamın üstüne gazete fln örtüyorlar kurtulduğunu zannetmıyorum :S

Acil112
23 Nisan 2011, 01:18
off ya:pale: adamın pek şansı olmamış! Aynı durumda ben de kaldım ama TIRın ön tekerinin benim olduğum tarafa döndüğünü görünce duracak zaman yoktu hemen o tarafa saptım:( kurtuldum... çok üzücü

UqUR_
23 Nisan 2011, 01:19
acaba motor sürücüsü sağamı dönecekti düzmü gidecekti

Recaİ
23 Nisan 2011, 01:19
Uğur adam öldümü ?

Acil112
23 Nisan 2011, 01:22
tekerlekler üzerinden geçti!!

Recaİ
23 Nisan 2011, 01:23
tekerlekler üzerinden geçti!!

İleri geri yapıyorlar tekrar mı geçiyor kurtarmayamı çalışıyor belli değil

Acil112
23 Nisan 2011, 01:24
başta TIR durdu, biraz yürüdü, o zaman üzerinden geçti. Sonrasını izlemeye gerek görmedim.

mınçıka_35
23 Nisan 2011, 01:24
Offff...İçim acıdı gece gece:salut::salut:Rabbim sen koru...Kimde suç var orası biraz karışık sanırım.Tırcı sağa dönecek,normalde ışıklarda sağ şeritte beklemesi gerek.Fakat tır uzun olduğu için virajı dönmek için solda bekliyor.Gelgelelim tırcının ışıklardan bir kalkışı var,mübarek sanki boeing 747 yi havalandırmak için gaz veriyor.Motorcu arkadaşın yapabileceği pek bir şey yok.Hatta hiçbir şey yok.Biraz hızlı ve tır aniden üstüne kırıyor.İnşallah bir şey olmamıştır,ama offff görüntülere bakılırsa:salut::salut:İki taraf içinde zor,hem motorcu arkadaş ve ailesi için,hem de tırcı için.Adamlar arkadaşı kurtarmak için ellerinden geleni yapmışlar ama...Allah hepsine sabır versin...

UqUR_
23 Nisan 2011, 01:29
Uğur adam öldümü ?

kalkan 15 dakka uzaklıkta ama öldüğünü bilmıyorum vıdyonun sonunda tırdan gazete gibi bişey getırıp adamın ustune kapattılar.inş yasıyordur

mavi prens
23 Nisan 2011, 01:29
çarpmayı hissettikten sonr devam edince adamı ezdi ya :( hepimizin başına gelebilir anlık birşey ya allh yakınlarına sabır versin ya :(

RunemagicK
23 Nisan 2011, 01:52
en korktuğum kaza tipi kamyonun-tırın altında kalmak.
videodaki vatandaşın hayatta kaldığını sanmıyorum. ve görünüşe göre kendi hatası. zaman zaman benim ve bizim yaptığımız gibi kavşağa çok hızlı giriyor, tır sağa dönüncede panikleyip ön tekeri kilitliyor sanırım. sonrası ortada.
tır solda durmalımıydı durmamalımıydı bilmiyorum ama sinyalini vermiş, dikkatli olsaymış keşke.
ayrıca asıl büyük zararı veren durum ise tırı geri çekmesinden sonra oluyor, milletin tepkisinden adamın iyice ezildiği belli.
Ne diyim, kask, koruma vs nin etki etmediği durumlardan biri işte. Allah hepimizi böyle durumlardan korusun.

izmaritçi
23 Nisan 2011, 02:07
Allah sabır versin yakınlarına.

kartalizma07
23 Nisan 2011, 02:33
çok kötü :pale: Allah hepimizi korusun

kim
23 Nisan 2011, 02:36
Malesef kendi hatası, inşallah bir şey yoktur ,yada en azından ucuz atlatmış olmasını temenni ederim,arkadaşlar büyük araçlardan uzak durun , çünkü araçlar yüksek ,değil motoru altından uçak geçse göremezler aman diyim sağına soluna girmeyin

acayüp
23 Nisan 2011, 03:27
Koruma olduğu zaman 50 km ye kadar hızlardaki kazalarda hiçbir zarar görmezsiniz diye düşünen arkadaşlar vardı. Onlarada ibret olur umarım. HAngi koruma o tırın ağırlığına dayanabilir.
Çok gereksiz bi şekilde düşmüş ve en olmadık anda en olmadık yerde.
Hani tekere kalkıpta ne olucak canım kime ne zararı var diyenler vardı. Onlarada örnek olsun. Ne kadar ufak hatalar ne sonuçlar doğurabiliyor.
Ecelde ağlarını örmüş sanki ve o anı bekliyormuş gibi.
Kurtulmuş ise acil şifalar ölmüş ise Allah tan rahmet diliyorum.
Tecrübeyi hiçe sayanlar ben kendimi bildikten sonra 600cc ile başlarım diyenler onlarada örnek olmalı. Küçücük bir hamle ile sağa dönebilirmiş.

Kaç kere bu gibi durumlarda benzinciye , Otoparka , durağa , sapağa girdiğimin sayısını bile unuttum.

SAPILACAK BİR YER VARSA MUTLAKA ORAYA SAPABİLİCEK BİRİLERİ DE OLUCAKTIR. UNUTMAYIN!!!

inzell
23 Nisan 2011, 03:38
En ürpertici kaza tiplerinden.

nezih77
23 Nisan 2011, 03:41
Koruma olduğu zaman 50 km ye kadar hızlardaki kazalarda hiçbir zarar görmezsiniz diye düşünen arkadaşlar vardı. Onlarada ibret olur umarım. HAngi koruma o tırın ağırlığına dayanabilir.
Çok gereksiz bi şekilde düşmüş ve en olmadık anda en olmadık yerde.
Hani tekere kalkıpta ne olucak canım kime ne zararı var diyenler vardı. Onlarada örnek olsun. Ne kadar ufak hatalar ne sonuçlar doğurabiliyor.
Ecelde ağlarını örmüş sanki ve o anı bekliyormuş gibi.
Kurtulmuş ise acil şifalar ölmüş ise Allah tan rahmet diliyorum.
Tecrübeyi hiçe sayanlar ben kendimi bildikten sonra 600cc ile başlarım diyenler onlarada örnek olmalı. Küçücük bir hamle ile sağa dönebilirmiş.

Kaç kere bu gibi durumlarda benzinciye , Otoparka , durağa , sapağa girdiğimin sayısını bile unuttum.

SAPILACAK BİR YER VARSA MUTLAKA ORAYA SAPABİLİCEK BİRİLERİ DE OLUCAKTIR. UNUTMAYIN!!!

+1
doğru söze ne hacet :cat:

GP500-1st
23 Nisan 2011, 04:04
Benim anlayabildiğim kadarıyla adam tırcı ilk frene basıp durduğunda eziliyor ama adam yaşıyor. sonra 1 metre ileri kaydırıp adamı iyice tekerleklerin altına alıyor ve indikten sonra vatandaşların söylemesiyle tırı geri sürünce adamı tam eziyor:pale: Bu nasıl iştir:pr: Tırcı panikten iki lastigin arasında adam varken 2 metre geri sürüyor olucak iş değil.

İlk Kaza olduktan sonra tır hiç hareket etmese adam kurtulucaktı belkide. Yazık ya:pr:

Motosikletlide büyük hata var. Çok dikkatsiz geliyo ve panikten düşüyor. Gece gece çok kötü oldu bu:salut:

jawa
23 Nisan 2011, 09:02
Çok feci bir kaza gerçekten.Benim hep aklımda olan şeydir.Büyük bir aracın tekerlekleri altında ezilip gitmek. Bu arkadaşın yaşadığını zannetmiyorum. :pale:

otopsici
23 Nisan 2011, 09:50
en korktuğum kaza tipi kamyonun-tırın altında kalmak.
videodaki vatandaşın hayatta kaldığını sanmıyorum. ve görünüşe göre kendi hatası. zaman zaman benim ve bizim yaptığımız gibi kavşağa çok hızlı giriyor, tır sağa dönüncede panikleyip ön tekeri kilitliyor sanırım. sonrası ortada.
tır solda durmalımıydı durmamalımıydı bilmiyorum ama sinyalini vermiş, dikkatli olsaymış keşke.
ayrıca asıl büyük zararı veren durum ise tırı geri çekmesinden sonra oluyor, milletin tepkisinden adamın iyice ezildiği belli.
Ne diyim, kask, koruma vs nin etki etmediği durumlardan biri işte. Allah hepimizi böyle durumlardan korusun.

sana tamamen katılıyorum
ama istediğin kadar koruman olsun o tekerin altından canlı kurtulamazsın mümkün değil
arkadaş biz motosikleti gerçek anlamda sürmeye başladığımızda bize ilk öğretilen kesinlikle araçların sağından girmeyin di
adamlar asla sağ aynaya bakmazlar sinek gibi yapışırsın aracın sağına
bende herkese bunu öneriyorum arkadaşlar kesinlikle araçların sağından gitmeyin geç gidin gideceğiniz yere ölmekten iyidir

Felon
23 Nisan 2011, 10:01
o değilde insanlar olayı anlar anlamaz koşmaya başladılar.sanki istanbulda kaza olduğunda artık pek kimse umursamıyo gibime geliyo.tabi olayın büyüklüğüde farklı bi durum
kurtulma şansının olduğunu sanmıyorum allah rahmet eylesin

sideprensi07
23 Nisan 2011, 12:17
bu kazada motorcu nun tek hatası,motoru ters yöne yatırması,buda hayatına maal olmuş,ALLAH dan umut kesilmez lakin görüntü sağ kaldığını pek işaret etmiyor,

gelelim tır şöferine:farao:

bu olayda tırcı %100 hatalı,sağa dönecek aracın yolun diğer şeridinde ne işi var:pale:orası karşı tarafa geçişler için,resmen kazaya davet çıkarmış,

tır uzun diye yolun diğer şeridin den dönecek diye bir kayde yok,o tır babaları gibi sağ şeritten döner,şöfer şöfer deyilmiş vesselam:farao:

MotorKafa
23 Nisan 2011, 13:34
Motorcu arkadaş için gerçekten üzüldüm ama herkes tır şoförü için şöyle böyle demiş. Arkadaş adam orda kabak gibi duruyor ve seni görmeyeceğide aşikar... Sen o virajda o tırın dibine kadar giriyorsan, orada hata yapmamayı da bilmen lazım.
Suçu sadece taksicilerde minibüsçülerde kamyoncularda değil birazda kendimizde arayalım.
Arkadaşın ailesine sabır diliyorum...