PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağlayan sarhoş hikayesi

SeMpaTuRk77
22 Nisan 2011, 17:52
Dün gece 01 : 15 sularında kafam biraz dalgın ödemelertimi vs vs düşünürken birden evden çıktım indim aşağıya dükkanımdan motosikletimi çıkardım YALOVA ARAŞTIRMA deniz kenarı sakin güzel piknik alanlarının olduğu yola girdim ağır ağır gidiyorum kaskımı çıkardım koluma taktım nefes alayım rüzgarı hissedeyim kafamı dağıtayım dedim aşağı yukarı 30 km civarı hızım sabitlemişim öyle giderken abi ölüyorumm kurtar abii yardım et abii diye bi ses karanlığın içinden ağaçların arasından ! Tereddüt ettim ıssız kimse yok gece karanlık sonra durdum birden geri dönüp sesin geldiği yere gittim :)

Ne görsem beğenirsiniz ! 18 Yaşlarında bir çocuk almış 1 şişe şarap çıkmış ağaca içmiş içmiş inmeye çalışırken düşmüş kalmış orda bahsi geçen yoldan 1 km ilerleyince yalova devlet hastanesine çıkıyo yol ! Aldım çocuğu bindirdim motora Tutun diyorum kendine gel aç gözlerini diyorum çocuk bi sağa sallanıyo motorun üstünde bi sola en sonunda tek elini çektim öne doğru ben tuttum bi yandan motor kullanıyorum hastahaneye girdik polisler sorgu suhal sen mi çarptına geldi muhabbet derdimi anlatana kadar sabah oldu hastahanede sabah oldu çocuğun durumu iyi geldi yanıma abi çok seviyodum be dedi :) sağol gel sana 2 bira ısmarlıyım teşekür anlamında dedi :) evini sordum yakın dedi iyi dedim döndüm eve geldim :)

GÜLSEMMİ AĞLASAMMI BENDE BİLEMEDİM.!

mınçıka_35
22 Nisan 2011, 18:05
"sağol gel sana 2 bira ısmarlıyım teşekür anlamında dedi" :cherry::cherry::cherry::cherry::cherry: Burası güzelmiş...Doğru olanı yapmışsın.Paylaştığın için teşekkürler:)

nezih77
22 Nisan 2011, 18:22
en doğru olanı yapmışsın kardeşim iyilik yap denize at o iyilik bir gün döner bulur seni :cat:

iptaluyelik02
22 Nisan 2011, 19:32
sarhoş adamı motora bindirmekle hata etmişsin,yolda düşüp ölseydi tek kusurlu sen olurdun:)
112 ye haber vermek daha doğru davranıştır.

Felon
22 Nisan 2011, 20:09
savaş abinin dediği gibi keşke 112yi arasaydın. :)
ama komik bi anı olmuş:mrgreen:

SeMpaTuRk77
22 Nisan 2011, 20:47
sarhoş adamı motora bindirmekle hata etmişsin,yolda düşüp ölseydi tek kusurlu sen olurdun:)
112 ye haber vermek daha doğru davranıştır.

Üstadım haklısın ama hakikaten öyle bi bakıyodu ki aklıma bile gelmedi 112 yol araç trafiğine kapalı olduğundan belkide gidebileceğimizi düşündüm !

Ama tabiki mantıklı olan 112 yi aramaktı

piyanist_irf
22 Nisan 2011, 20:55
güzel anı olmuş , bende diğer arkadaşlar gibi keşke 112 yi arasaydın üzerine risk almasaydın diyeceğim , birdahaki sarhoş yine ağaçtan düşerse söyle ona içip içip ağaca çıkmasın :queen:

bu arada bahsetmiş olduğun sahilin yalova il olmadan önceki halinide gayet iyi bilirim :) o zamanlar motosikletlede dolaşamazdın , sarhoşlar çimlerde sereserpe, tenhalarda piizleniyorlardı,şimdi yalova il oldu ya asayişte bayağı sıkılaştı , demekki artık ağaçlara çıkmak moda olmuş :queen:

SeMpaTuRk77
22 Nisan 2011, 21:03
güzel anı olmuş , bende diğer arkadaşlar gibi keşke 112 yi arasaydın üzerine risk almasaydın diyeceğim , birdahaki sarhoş yine ağaçtan düşerse söyle ona içip içip ağaca çıkmasın :queen:

bu arada bahsetmiş olduğun sahilin yalova il olmadan önceki halinide gayet iyi bilirim :) o zamanlar motosikletlede dolaşamazdın , sarhoşlar çimlerde sereserpe, tenhalarda piizleniyorlardı,şimdi yalova il oldu ya asayişte bayağı sıkılaştı , demekki artık ağaçlara çıkmak moda olmuş :queen:

:):):) Aynen öyleydi abi ama şimdi yalova emniyeti saolsun rahat her yer ! :):)

MotorKafa
22 Nisan 2011, 21:24
Gerçekten örnek bir insanlık davranışı.

Fakat ya üzerine kussaydı yolda :queen:

sedici
22 Nisan 2011, 21:49

tam olarak benim de aklımdan geçen buydu :) sarhoş adam arkanda böyle enseden bi sıcaklık giriyo :queen: evlerden ırak:queen:

RiDeR_2
22 Nisan 2011, 21:57
güzel bi anı olmuş ,sonu da kötü bitmemiş :cat:

SeMpaTuRk77
23 Nisan 2011, 00:00

:):):) onu o halde gördüm aklıma gelmedi o olasılık :)

Allahtan öyle bişey olmadı yoksa kaderine terkedebilirdim hehe:cherry: