PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : krom aksamların bakımı

qönlüm
20 Nisan 2011, 10:05
yağışlı hava nemli ortamda kronzlaşmış olan krom metal aksamlarını ibXR krom parlatıcı ile giderebilirsiniz güvenli kullanımı pratik içinde hiçbir şekilde kimyasal madde yoktur tamamen yerli üretim nano teknikle imal edilmiş kronzlaşmış yüzeyleri temizler parlatır korur İbXR marka güvencesiyle içiniz rahat güvenle kulanılacak bir ürün kavil mamülü ürünlerin içinde %5 asit %30 tuz %10 mater %20 değişik kimyasallar olduğundan kullanıldıktan sonra hem krom yüzeyde matlaşma hemde ısıya duyarlı olarak hoş olmayan asitsi yanık kokusu oluşur İbXR markalı tamamı TÜRK malı yerli üretim olan krom parlatıcı koruyucu 'nun içeriğinde hiç bir şekilde kavil tabiri kimyasal madde bulunmamaktadır özenle güvenle kulanılacak üründür tavsiye edilir..

zuzu_20
20 Nisan 2011, 10:48
kardeş bu ürünü nerden bulabilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz :)

draggy
20 Nisan 2011, 11:25
İçinde Kimyasal madde olmayınca, nasıl kimyasal tepki vererek, krom parlatma işini yapacak ? :pr:

Ramazan Can
20 Nisan 2011, 11:31
İçinde Kimyasal madde olmayınca, nasıl kimyasal tepki vererek, krom parlatma işini yapacak ? :pr:

aynen.. bu kısmı bende çözmedim.. arkadaşın bir cevabı vardır...

ZIPPIRMAN
20 Nisan 2011, 12:31
Çok reklam beeeee
koktu valla

osmanba
20 Nisan 2011, 12:34

Bunun anlaşılamıyacak tarafı neresi ? Tamamen organik ve bitkisel yapıya sahiptir. İçinde hiçbir kimyasal katkı yoktur.:)

qönlüm
20 Nisan 2011, 13:08
kıymet değerli güzel insan kerdeşlerim İbXR KROM PARLATICI tamamen organiktir nano teknikle üretimiştir % 100 yerlidir kendi ülkemizin ürünüdür içinde tahıl ürünlerinden elde edilen ve hiç bir şekilde kimyasal katkı bulunmayan bir üründür en kısa zamanda tüm türkiyede satışa sunulacaktır mutlaka alıp denemenizi tavsiye ederim tanıtım amaçlı olarak 100 cc ambalajında fiyatı 4 tl olacak eşsiz mükemmel bir ürün .. her türlü sorusu olana bu konuda ayrıntılı bilgi verebilirim ilginize şimdiden tşkr güzel ve tüm güzellikler sizlerin olsun ..kardeşlerim

draggy
20 Nisan 2011, 13:10
Bunun anlaşılamıyacak tarafı neresi ? Tamamen organik ve bitkisel yapıya sahiptir. İçinde hiçbir kimyasal katkı yoktur.:)

Organik bir madde de olsa kimyasal tepki vermeden krom adlı kimyasal madde üzerinde değişiklik yapacak? Temizlik yapıyor derseniz onu prilde yapıyor...

qönlüm
20 Nisan 2011, 13:25
Çok reklam beeeee
koktu valla

değerli güzel insan kardeşim sence bunu böyle yorumluyorsun ama reklam değil kullanıcı kardeşlerime bilgi amaçlı dır bu hizmettir yardımlaşmadır dayanışmadır kültür anlayışımız paylaşmaktır ..Güzel düşüncene

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 ----------

Organik bir madde de olsa kimyasal tepki vermeden krom adlı kimyasal madde üzerinde değişiklik yapacak? Temizlik yapıyor derseniz onu prilde yapıyor...

hayır bu pril değil prilde de kimyasal madde var içinde tuz oranı ve hyporat var sadece yüzeysel toz ve kiri alır kalıcılığı olmaz İbXR KROM PARLATICI tamamen organiktir tahıl kimyasalından gücünü alır ve parlatmanın dışında koruma ve kronzlaşmaya karşı tam etki gösterir tüm kardeşlerime kafalarına takılan her konuda İbXR markası olarak bilgilendirebilirim saygı ve sevgiyle kalın kardeşlerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:15 ----------

kardeş bu ürünü nerden bulabilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz :)

güzel kardeşim İbXR KROM PARLATICI en kısa zamanda tüm türkiye genelinde satışa sunulacaktır tercihleriniz için şimdiden tşkr

ZIPPIRMAN
20 Nisan 2011, 13:25
Sağolasınız teşekkür ederiz allah sizi başımızdan eksik etmesin
fakat takdir edersinizki allahın bizlere bir lutfu olan değerli nefeslerimizi tüketmesekte

siz bize ürünün tanıtıcı linkini verseniz size sorana kadar oradan incelesek görsek bulabileceğimiz adres telefonları falan ögrensek daha güzel olmazmı? mutlaka vardır ciddi bir web adresi değilmi?

SeMpaTuRk77
20 Nisan 2011, 14:16
üniverstede iken nano teknolojisiyle üretimi yapıldı vs vs vs vs diyerek temizlik bezleri satıyordum o geldi aklıma ! ::)

genelde şöyle başlardım

sayın abim 1 dakikanızı alabilirmiyim :)

Başladımmı anlatmaya kalem pille şarj eden telefon şarjını iz yapmayan temizlik bezini ucuzundan traş makinesini bikaç ürünü daha bi sererdim önüne adam keşke sustursaydım dercesine bakardı ! Muhakkak 1 tanesini alırdı :)

ZIPPIRMAN
20 Nisan 2011, 14:22
Sağolasınız teşekkür ederiz allah sizi başımızdan eksik etmesin
fakat takdir edersinizki allahın bizlere bir lutfu olan değerli nefeslerimizi tüketmesekte

siz bize ürünün tanıtıcı linkini verseniz size sorana kadar oradan incelesek görsek bulabileceğimiz adres telefonları falan ögrensek daha güzel olmazmı? mutlaka vardır ciddi bir web adresi değilmi?

Bu mesajdan sonra 1 saat geçti sizde online sınız soru soran diğer arkadaşlarda cevap bekledikleri için online ve bir cevap alamadık ne yazıkki
demekki neymiş? ne olduğunu anlayamadık ama,iş dün üye olup bugün reklam yapmak değilmiş bunu anladık,gerçi dünde bir başlık altında sizin bu ürünün reklamını yaptığınızı görmüştüm.
ben aradım nette birşey bulamadım ne ürün nede marka hakkında,%100 TÜRK malı dediğiniz ürünün adının türkçe olmamasını geçiyorumda
bir bilgi alabilseydik, bir linki olaydı, yada küçücük ciddi başka birşey

WOLF 81
20 Nisan 2011, 19:12
:cat: katılıyorum.

Slayerrr
20 Nisan 2011, 19:46
İçinde kimyasal madde olmaması ve organik olmasının ne avantajı var. Krom parlatıcı ya da egzoz falan yiyenler mi var yoksa :mrgreen: