PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bolu’daki motorsiklet kazası kameralarda

kim
19 Nisan 2011, 21:27
http://www.sondakikahaberleri.info.tr/image.php/62210-bolu-daki-motorsiklet-kazasi-kameralarda.jpg?width=290&height=300&cropratio=290:300&image=/images/haberresim/62210-bolu-daki-motorsiklet-kazasi-kameralarda.jpg

-

Bolu’da, kırmızı ışıkta geçtiği iddia edilen otomobile bir motosikletin göbekten çarpması sonucu meydana gelen kaza mobese kamerası tarafından görüntülendi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN (http://www.haberalsak.com/boludaki-motorsiklet-kazasi-kameralarda-video,216.html)

Kaza, geçtiğimiz günlerde Gölyüzü Kavşağı’nda meydana geldi. İddiaya göre, kırmızı ışıkta geçen otomobile motosiklet göbekten çarptı.

Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü Ercan Koyunoğlu takla atarak yerde sürüklendi. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Koyunoğlu, olay yerine gelen ambulansla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Alper Kaya
19 Nisan 2011, 21:30
motorsiklet sürücüsü çok dikatsiz ve süratli gitmiş gibi geldi bana ne kadar yeşil ışık yansada motorcuların sağına soluna bakması lazım çünkü canın şakası olmuyor

Ramazan Can
19 Nisan 2011, 21:45
motorcu arkadaşa geçmiş olsun diyorum...

Unique693
19 Nisan 2011, 21:46
motorsiklet sürücüsü çok dikatsiz ve süratli gitmiş gibi geldi bana ne kadar yeşil ışık yansada motorcuların sağına soluna bakması lazım çünkü canın şakası olmuyor

Sonuçta kurye yetiştirmesi gereken paket var.Sivil olsa dediğin olur ama...

Bolu gündemde kurye arkadaş mesaj yazmış durumu iyi.

Samet Ağır
19 Nisan 2011, 21:51
Sonuçta kurye yetiştirmesi gereken paket var.Sivil olsa dediğin olur ama...

Bolu gündemde kurye arkadaş mesaj yazmış durumu iyi.

aman iyi olsun..çok şükür.....

otopsici
19 Nisan 2011, 22:09
dikkat arkadaşlar daha çok dikkat

kartal1439
19 Nisan 2011, 22:17
geçmiş olsun ucuz atlatmış valla

kim
19 Nisan 2011, 22:30
Aman arkadaşlar size yeşil de yansa yola bakmadan çıkış yapmayın,her halükarda yavaşlayıp kontrol edin.

jawa
19 Nisan 2011, 22:45
Arkadaşa büyük geçmiş olsun.

Diğer araç kırmızıda geçmiş, görünüyor videoda.

abolgi
19 Nisan 2011, 22:48
arkadaşa geçmiş olsun. acil şifalar dilerim.

GP500-1st
19 Nisan 2011, 22:57
Kendisine yeşilde yansa kontrol etmeden o kadar hızlı girmemeliydi. bizde trafik canavarı çok..

Geçmiş olsun çok ucuz atlatmış gerçekten o hıza göre. arabanın üzerinden aşamasa yani araç bi transit transporter tipi yüksek bişey olsa boynu kırılabilirdi. Arabaya çarpan sadece motor olmuş Allahtan..

iSSo
19 Nisan 2011, 23:05

Aynen katılıyorum.

Sonuçta araç görüş açısı çok net bir alandan geliyor. Daha dikkatli olması gerekir ama hata yine karşı tarafta :pr: