PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarış motosikletine yoğun talep, fiyatları uçurdu...

hondacbr1100xx
22 Ağustos 2004, 18:36
http://www.milliyet.com.tr/2004/08/08/son/resim/soneko04.gif

Genellikle yaz aylarında kullanılan yarış motosikletlerinde, yoğun talep nedeniyle fiyatlar 1 ile 3 milyar lira arasında arttı.
Konya Bisiklet ve Motosiklet Odası Başkanı Ahmet Çal, Konya'da bir yarış pisti olmamasına karşın yarış motosikletlerine büyük ilgi duyulduğunu söyledi.
Kış aylarında parklara çekilen yüzlerce motosikletin yaz aylarında sokaklara çıktığını ifade eden Çal, bu dönemde ikinci el yarış motosikleti piyasasının canlandığını bildirdi.
Son yıllarda artan yoğun talebin de etkisiyle, bu yaz yarış motosikletinde fiyatların 1 ile 3 milyar lira arttığını ifade eden Çal, ''Ekonomide canlılık da etkili oldu. Zaten Konya'da sayılı yerde yarış motosikleti satılıyor. Buralarda da gelen talep güçlükle karşılanıyor. Ekim ayının gelmesiyle yoğunluk ve fiyatlar düşer'' dedi.
http://www.milliyet.com.tr/2004/08/08/son/soneko04.html

RaCe_
24 Ağustos 2004, 12:25
ulan honda hi değilse racing de. ne demek yarış motoru.-)))))) hıh .ok vardı fiyatlar arttı. zaten alamıcaz ...

Darkfriairs
11 Eylül 2004, 16:10
1 milyar artsa ne olacak, 20 milyarı bulsam 1 milyarıda bulurum...:P

invent
12 Eylül 2004, 11:58
:mrgreen:

Light
13 Eylül 2004, 10:50
Yazı sadece Konya için geçerli. Kaç Konyalı var ki forumda?

ehe pardon hondacbr1100xx sen Konya akçaabattan mısın? :P

powerbyaydin
13 Eylül 2004, 11:33
tabi artar artık gençlik motora yöneldi istediğimiz arabaları almak yerine motor daha iyi
bilmiyorum ama son yıllarda motor piyasası çok genişledi çeşitler filan

Bodybuilder
13 Eylül 2004, 16:37
Evt Aydın. Eğer işin gösteriş yönünü düşünecek olursak 50 - 60 milyarlık arabanın gösterişi 20 milyarlık motorda yok. birde bana 3 4 milyr civarı bi motor söylermisin. Önümüzdeki kış ünv. giderken motor almayı düşünüyorumda ! Kendi paramla alıcam onun için malesef meblayı düşük tutmak durumunda kaldım. Evden para çıkmıyor motora