PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trekker 100

ByPaTr10
19 Nisan 2011, 02:20
Merhaba Arkadaşlar 2.el ,kullanılmış ,Hurda peugeot trekker 100 Arıyorum Mt il grubunda açtım konuyu ama ılgılenen olmadı Almak isteyenlere de açtım ama ordada olmadı
Elinde böle hurdaya cıkarmış kullanılmayan peugeot trekker 100ü olan varsa alabılırım motoru üstüme almak istiyorum yanlız kendı kaza yaptıgım motorumun alt motoru saglam oldugu ıcın ona nakil edicem elinde trekker 100 olan varsa mesaj atabilir mi?
İyi geceler..

SeMpaTuRk77
19 Nisan 2011, 15:58
Merhaba Arkadaşlar 2.el ,kullanılmış ,Hurda peugeot trekker 100 Arıyorum Mt il grubunda açtım konuyu ama ılgılenen olmadı Almak isteyenlere de açtım ama ordada olmadı
Elinde böle hurdaya cıkarmış kullanılmayan peugeot trekker 100ü olan varsa alabılırım motoru üstüme almak istiyorum yanlız kendı kaza yaptıgım motorumun alt motoru saglam oldugu ıcın ona nakil edicem elinde trekker 100 olan varsa mesaj atabilir mi?
İyi geceler..

gayet iyi durumda 2 tane var ama hurda değil :) gıcırında :D

ByPaTr10
19 Nisan 2011, 17:18
ne kadar istiyosun ?

SeMpaTuRk77
20 Nisan 2011, 16:19
hocam motosikletler şahsıma ait değil ama bin lira civarına verirler sanırım aklında bi kuşku kalmasın 2 sini de biliyorum düzen ve titiz kullanılan aletler
parça sıkıntısı olur parçası yok diye satıcam dediler bana bende burda senin başlığı görünce belki senin işini görür düşüncesiyle yazdım

ByPaTr10
13 Mayıs 2011, 13:06
bana bı tanesı lazım en ucuza ne kadar verır sorsana bı

gurkanpeker
20 Ağustos 2011, 01:44
hocam banda lazım bitane ama sağlam olması lazım :)