PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletli İş ilanlar !!!

BorTeCinE
17 Nisan 2011, 22:10
Selamun Aleyküm , sitede aradım ama bulamadım zaten gereksiz olarak görünürse silinir , benim gibi motorunu büyütmek isteyen çok insan vardır :) ama maddi çöküntü yüzünden bi türlü büyütemezler , örneğin ben öğrenciyim p.tesi salı çarşamba staja gidiyorum perşembe cuma cumartesi pazar çalışabileceğim kuryelik işi arıyorum eğer ANKARA'da varsa lütfen buraya yazarak birçok kişiye ek iş bulabilirler ben ek iş yaparak şuanki hayalimde olan Hyosung 250R olan motor için para biriktirebileceğim bi iş arıyorum eğer gözünüze çarpan veya gelip bizimle şurda kurye olarak çalışırmısın vb. diye öneriler gelebilir eğer siz gitmeyecek veya düşünmüyorsanız buraya yazarak yardımcı olun lütfen... herkeze bol şans ve kazasız sürüşler diliyorum... :cat: ( ehliyetim ruhsatım plakam vb. hepsi var :) )

Alper Kaya
17 Nisan 2011, 22:26
kardeşim senin motor kaç km olduki daha dün ilk motorum vitesli nasıl diye soruyodun cok hızlısın he:D

piyanist_irf
17 Nisan 2011, 22:27
sevgili arkadaşım konunla alakalı yardımcı olamayacağım ama inşallah istediğin işi bulur hayalindeki motorun sahibi olursun kolay gelsin....:)

BorTeCinE
17 Nisan 2011, 23:14
kardeşim senin motor kaç km olduki daha dün ilk motorum vitesli nasıl diye soruyodun cok hızlısın he:D

biraz hızlıyım abi :) şuanda 860km oldu :) motosikeltin üstünden inmiyorumki :) bende bu durumu değerlendireyim akşamları evde otur otur canım sıkılıyor oynıcak bilgisayar oyunuda bulamadım :) ( online ) biraz para kazanır seneye satar 250R alırım diye düşündüm :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 ----------

sevgili arkadaşım konunla alakalı yardımcı olamayacağım ama inşallah istediğin işi bulur hayalindeki motorun sahibi olursun kolay gelsin....:)

saol abicim İnşallah ,Allah herkeze istediği motoru nasip etsin amin. :)

redlion999
17 Nisan 2011, 23:25
İş olarak düşünüyorsan açıkcası kuryelik değilde bilgisayar işi düşünebilirsin. Teknik destek eğer ufak bir bilgin ve merakın var ise gayet iyi para kazandırır. En basitinden format,driver,yedekleme vs işleri hem çok kolaydır hemde iyi para bırakır. Hem gitmen gereken yerlere motosiklet ile gidersin. Daha 860 km yapmışsın binlerce km yapmış motokuryeleri yedi bu istanbul..

BorTeCinE
17 Nisan 2011, 23:31
İş olarak düşünüyorsan açıkcası kuryelik değilde bilgisayar işi düşünebilirsin. Teknik destek eğer ufak bir bilgin ve merakın var ise gayet iyi para kazandırır. En basitinden format,driver,yedekleme vs işleri hem çok kolaydır hemde iyi para bırakır. Hem gitmen gereken yerlere motosiklet ile gidersin. Daha 860 km yapmışsın binlerce km yapmış motokuryeleri yedi bu istanbul..

Olabilir tabiki ama benim araştırmalarıam göre baktığım bi kaç bilgisayarcı işe elaman almıyolar zaten onlar bunları yapıyor bunlar icin elman almaya gerek yok felan diyolar benim için hem saat bakımından hemde para bakımından kuryelik en uygunu geliyor yinede önerin için teşekkür ediyorum ve yeni önerilerinizide bekliyorum...

redlion999
18 Nisan 2011, 04:38
Olabilir tabiki ama benim araştırmalarıam göre baktığım bi kaç bilgisayarcı işe elaman almıyolar zaten onlar bunları yapıyor bunlar icin elman almaya gerek yok felan diyolar benim için hem saat bakımından hemde para bakımından kuryelik en uygunu geliyor yinede önerin için teşekkür ediyorum ve yeni önerilerinizide bekliyorum...

Yerde ankara yazıyormuş ben atlamışım direk istanbul diye:pr:

Ankara biraz daha iyi durumda istanbula göre.. Etrafımda hem okuyup hem çalışan ve motosiklet kullanan arkadaşlar hep bilg üzerine çalışıyorlardı. Umarım gönlüne göre iş ve ücret bulursun. Pizzacılar dışında hepsi kabulümüz:cat:

BorTeCinE
18 Nisan 2011, 16:52
Yerde ankara yazıyormuş ben atlamışım direk istanbul diye:pr:

Ankara biraz daha iyi durumda istanbula göre.. Etrafımda hem okuyup hem çalışan ve motosiklet kullanan arkadaşlar hep bilg üzerine çalışıyorlardı. Umarım gönlüne göre iş ve ücret bulursun. Pizzacılar dışında hepsi kabulümüz:cat:

eyvallah abi İnşallah ama pizzacıalrın nesi varmış :) forumdaki tüm pizzacılar saldırır sana bak demedi deme :queen:

inancalio
18 Nisan 2011, 21:03
Sevgili kardeşim,
kardeşim diyorum alınma küçümsemek için değil yaş 41 o yüzden... Naçizane önerim sana biraz daha motor üzerinde pişip ondan sonra motorlu bir iş bakman. Kendimden örnek vereyim ben motorumu aldıktan sonra ehliyetli olmama rağmen yaklaşık 600km hiç trafiğe çıkmadım. İnan bu tırsıklıktan değil. 18 yaşından beri otomobil ehliyetim var ve 13 yaşından beri araba kullanıyorum. Sadece riskleri en aza indirmek için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum. Haaa illaki motorla çalışacağım diyorsan sana bir alternatif de sunayım: Ben reklamcıyım bizim sektörde ve matbaa sektöründe bazı firmalar kendi kurye motorlarını barındırıyorlar. Veya bazısı part time motorlu ofis boy kullanıyor. Bir de onlara bak bakalım...

Kazasız sürüşler diliyorum...

BorTeCinE
18 Nisan 2011, 21:18
Sevgili kardeşim,
kardeşim diyorum alınma küçümsemek için değil yaş 41 o yüzden... Naçizane önerim sana biraz daha motor üzerinde pişip ondan sonra motorlu bir iş bakman. Kendimden örnek vereyim ben motorumu aldıktan sonra ehliyetli olmama rağmen yaklaşık 600km hiç trafiğe çıkmadım. İnan bu tırsıklıktan değil. 18 yaşından beri otomobil ehliyetim var ve 13 yaşından beri araba kullanıyorum. Sadece riskleri en aza indirmek için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum. Haaa illaki motorla çalışacağım diyorsan sana bir alternatif de sunayım: Ben reklamcıyım bizim sektörde ve matbaa sektöründe bazı firmalar kendi kurye motorlarını barındırıyorlar. Veya bazısı part time motorlu ofis boy kullanıyor. Bir de onlara bak bakalım...

Kazasız sürüşler diliyorum...

çok saol abicim çok teşekkür ederim :) aklıma gelmemişti rekramcılara sormak bide oralara bakayım yinede teşekkür ediyorum biliyorum biraz aceleciyim ama napim sabırsızlanıyorum ss motora binmessem olmaz :mrgreen: bugune kadarda nasıl durmusum bilmiyorum :) Herkeze bol şans kazasız sürüşler... :cat: