PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motoGP İstanbulda (mı?)

CanTR
06 Nisan 2011, 18:33
selamlar arkadaşlar,

demin duyduğum bir habere göre Japonyadaki büyük felaketten dolayı 2 Ekim 2011 de Motegi'de düzenlenicek yarış aynı tarihlerde İstanbula kaydırılmış.

umarım bu şekilde bir değişiklik olur hem İstanbul hem ülkemiz kazanır hemde bizler tekrardan MotoGP keyfini çıkartırız ve hatta artık Kenan Sofuoğlunuda Moto2 de destekleriz bu vesile ile...

zeda3000
06 Nisan 2011, 18:41
Buruk bir vesile acikcasi ...

Felon
06 Nisan 2011, 18:42
sanmıyorum ama öyleyse bu yarışa gidilir

Ramazan Can
06 Nisan 2011, 18:47
bu gp izlenir....................

CanTR
06 Nisan 2011, 19:01
izmir olsa oda çok güzel elbet, ama uluslar arası bir kaynaktan daha teyit geldi İstanbul için..

Jubaa
06 Nisan 2011, 19:41
Haberin kaynagi nedir ne degildir?

Pekte sevinelecek bi havadis degil zaten.:pale:

CanTR
07 Nisan 2011, 11:05
Haberin kaynagi nedir ne degildir?

Pekte sevinelecek bi havadis degil zaten.:pale:

turizm sektöründe çalışıyorum uluslar arası bir firmada, bizde fiyatlar günlük olarak değişir, yurtdışında bulunan genel satış ofisinden gelen bilgi bu şekilde..

sevinelecek haber olmamasını anlayamadım ama?

speirs
07 Nisan 2011, 11:18
motogp gelsede, vatandaşın o biletleri alacak maddi durumu olmadığı için pistin yarısı boş kalır. Zaten motogp onun için İstanbul dan alındı.

CanTR
07 Nisan 2011, 12:11
motogp gelsede, vatandaşın o biletleri alacak maddi durumu olmadığı için pistin yarısı boş kalır. Zaten motogp onun için İstanbul dan alındı.

formula 1 de her sene daha az seyirci geliyor ama halen istanbulda ??

irondark
07 Nisan 2011, 12:44
İstanbulda motogp yi izleme şansı yakalamıştım... Ozmanlar motor kullanmayı bile bilmiyordum... Motor alma sebeblerinden biridir... O gün oraya binlerce motorcunun gelmesi cok hosuma gitmisti....

CanTR
08 Nisan 2011, 15:05
http://www.motosiklet.net/forum/son-haberler/87707-motogp-tekrar-istanbula-geliyor.html

Jubaa
13 Nisan 2011, 13:12
turizm sektöründe çalışıyorum uluslar arası bir firmada, bizde fiyatlar günlük olarak değişir, yurtdışında bulunan genel satış ofisinden gelen bilgi bu şekilde..

sevinelecek haber olmamasını anlayamadım ama?

Japonya daki deprem ve nukleer sizinti.

Durumlar cok vahim, o sizinti gelecek nesillerden catir catir cikicak.

Turkiye de olmasi sevindirici ama cok kisi gitmez zaten motorcular bi azinlik parayi bulamiyan isi olan vakti olmayan hosuna gitmeyen falan derken cok az bi insan kaliyor geriye oraya gidicek.