PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk kaza

anaconda84
20 Mart 2011, 09:15
sabah saah motorumla ilk kazam yaptım öküzün biri yan yoldan birden atladı yola Allah'tan yavaştım 40km gibi bi hızla gidiyordum adamın far camı kırıldı motorumun ise sol grenajında çizik var birde çamurluğun hemen altındaki amortisörün üzerindeki plastik parça oynuyor oda sorun olmaz diye tahmin ediyorum Allah'a şükür ucuz atlattık adam yolu kontrol etmeden çıkıyor birde bana kafa tutuyor nasıl gidiyorsun sen bu kadar hızlı gidilirmi diye duyanda saatte 120 km ile gidiyorum sanacak neyse zaten ben işe geç kaldığım için adamın çenesini çekemezdim gazladım gittim. verilmiş sadakamız varmış diyelim.

cengaver29
20 Mart 2011, 10:08
geçmiş olsun sana birşey olmamışya gerisi hikaye.trafikte böyle hanzo dolu ... sinyal vermiyeni ayna kullanmıyanı alışırsın zamanla :( :)

anaconda84
20 Mart 2011, 10:19
sağol kardeşim teşekür ederim dediğin gibi hanzo çok trafikte eee her önüne gelene ehliyet verilirse olacağı bu ne yazıkki

acayüp
20 Mart 2011, 10:34
Geçmiş olsun.
Ne kadar tecrübeli olursan ol bazen trafikte öyle saçmalıyorlar ki insan ne yapacağını şaşırıyor.
Çizilen kırılan grenajın olsun .

anaconda84
20 Mart 2011, 10:48
sağolasın kardeş doğru diyorsun kırılan grenaj olsun kolumuz bacağımıza bişey olmasın herkese kazasız sürüşler

Ramazan Can
20 Mart 2011, 10:59
geçmiş olsun.....

106GT!
20 Mart 2011, 11:25
Geçmiş olsun kardeşim:rendeer:...

Geçmiş olsun.
Ne kadar tecrübeli olursan ol bazen trafikte öyle saçmalıyorlar ki insan ne yapacağını şaşırıyor.
Çizilen kırılan grenajın olsun .

+1:cat:...

anaconda84
20 Mart 2011, 12:06
herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar

MkD
20 Mart 2011, 12:11
geçmiş olsun çok büyük birşey olmaması sevindirici

ozan_oz
20 Mart 2011, 22:43
Çok geçmiş olsun... Kaza bir yana, adamın tavrı deli eder insanı, sindirmek çok zor...

ExpendableS
20 Mart 2011, 22:51
Geçmiş olsun.aynı olaylar neredeyse hepimizin başına geldi.yine bir kavşak ve yine dikkatsiz kontrolsüz çıkan bir araba şöförü trafikte bunlardan okadar çok varki kendimizin dikkatli olmaktan başka yapabileceği hiç bişey yok malesef :S.boş ver canına geleceğine mala gelsin sana bişey olmamışya gerisi kafana takma.

anaconda84
21 Mart 2011, 17:07
Allah'a çok şükür arkadaşlar bende ve motorumda hiç bişey yok ama ozan kerdeşimizinde dediği gibi adamın tavrı insanı deli ediyor hem suçlu hem güçlü cinsinden

mertfan
21 Mart 2011, 18:04
Birde kendileri yanlış yapıolar.sonra yanına gelip el kol hareketi yapıolar.onlara çok sinirleniyorum.sıkıyosa yunus lara yapsalarya.geçmiş olsun kardeşim.can a gelcene mala gelsin

Alp34.5
21 Mart 2011, 23:21
çok geçmiş olsun arkadaşım.. trafikte böyle dikkatsiz ve kör 0küz'ler olduğu sürece işimiz çok zor.. her 6 ayda bir ehliyetli insanların kontrol edilmesi lazım büyük şehirlerde psikolojik mi bedensel mi arızası tesbit edilen çıkmasın kardeşim iyileşene kadar...

extrem_015
21 Mart 2011, 23:30
geçmiş olsun

Felon
21 Mart 2011, 23:30
geçmiş olsun,boşver motor yapılır

#GECE#
21 Mart 2011, 23:47
Hemşerim geçmiş olsun diyorum...Hızın düşükmüş Allahtan,yoksa daha kötü bir
sonuçla karşı karşıya gelebilirdin.Kask ve koruyuculu eldivenin önemi bu tip yan
yoldan çıkma kazalarında belli oluyor.Genelde kullanılmayan dizlikler ise yandan
darbelere karşı elzem niteliginde..

Herkese kazasız belasız sürüşler..

Eroldem34
22 Mart 2011, 00:35
Geçmiş olsun.

Maverick35
22 Mart 2011, 00:41
Geçmiş olsun.

Motor kullanırken "Öngörülü" olman lazım.Yani, tamam 40 km/h ile gidiyordun ama, gene de o ayının önüne çıkabileceğini düşünmeliydin, gerekirse durup yol vermeliydin.Çünkü, onun çelik sacdan kaportası var, senin ise kaportan, vücudun.Her zaman böyle şanslı olmayabilirsin.

Tekrar geçmiş olsun.İnşallah yaşadığın ilk ve son kaza olur.

abolgi
22 Mart 2011, 01:11
geçmiş olsun

QM50
22 Mart 2011, 01:15
Geciş olsun ucuz atltmısın inş ilk ve son olur bu gün bende kaza yapıyodum az kalsın motorla sanayi bolgesine gidiyodum somunla vida almak ıcın tumsege az kala frenlerı sıktım nasıl olduysa on fren kitledi birden ayaklarımı flan yere atıımm verilmiş sadakam varmıs az daha düşüodum

anaconda84
22 Mart 2011, 09:46
Geçmiş olsun.

Motor kullanırken "Öngörülü" olman lazım.Yani, tamam 40 km/h ile gidiyordun ama, gene de o ayının önüne çıkabileceğini düşünmeliydin, gerekirse durup yol vermeliydin.Çünkü, onun çelik sacdan kaportası var, senin ise kaportan, vücudun.Her zaman böyle şanslı olmayabilirsin.

Tekrar geçmiş olsun.İnşallah yaşadığın ilk ve son kaza olur.

öncelikle çok teşekkür ederim ve gerekirse durup yol vermeliydin demişsiniz ama benim öyle bir fırsatım bile olmadı çünkü köşeyle mesafem yaklaşık 2-3 mete filan kalmıştı adam birden yola atladı arabasıyla hemen frenlere asıldım ama yine dokundurdum adama ön sağdan herkesein dediği gibi cana geleceğine mala gelsin ama yinede adama koyuyor be ai daha taksitleri bitmedi motorun için gitti valla.

herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar ilgisinden dolayı ve QM50 arkadaşım sanada çok geçmiş olsun Allah hepimizi kazadan beladan ve böyle öküzlerden korusun.

kim
22 Mart 2011, 20:36
geçmiş olsun,umarım bir daha yaşamazsın ,sürat yapmaman hayatını kurtarmış olabilir dikkat etmek lazım.