PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : havalar ne zaman düzelir :)

mertfan
19 Mart 2011, 14:40
Havaları tam düzeldi diyoruz gene yağmur başlıyor.Önümüzdeki 1 hafta gene yağmurlu bi keyfini çıkaramadık motorun :D

antilop_skul
19 Mart 2011, 14:45
ayın 26 sında düzelecekmiş haberde dediler

Ramazan Can
19 Mart 2011, 14:52
eski kar buz soğuklar şimdi mevcut değil... bunlarda soğukmu... düzelir sıkmayın canınızı...

Şenonar
19 Mart 2011, 14:52
Son yağmurlar artık sonra olacağını sanmıyorum :)
Gerçi bizim buralar baya iyi :mrgreen:

antilop_skul
19 Mart 2011, 14:54
Son yağmurlar artık sonra olacağını sanmıyorum :)
Gerçi bizim buralar baya iyi :mrgreen:

2-3 hafta önce iskenderundaydım burada yagmur varken orada millet tsörtle geziodu :D

AmonRA34
19 Mart 2011, 14:58
Havalar ne zaman düzelir :)

Düzeldiği zaman :queen:

mertfan
19 Mart 2011, 15:02
o kdar kötü değil ama şöyle güneş gösterse kendini daha tatlı olcak.

Umut7
19 Mart 2011, 15:08
Valla ben dün sağanak yağışta bile gayet güzelce dolaştım. Bir sürü işim vardı, sabahtan gece 10'a kadar yollardaydım istanbul'da :) Ama 3-4 güne düzelir bence.

Şenonar
19 Mart 2011, 15:16
2-3 hafta önce iskenderundaydım burada yagmur varken orada millet tsörtle geziodu :D

Ne zaman geldin ne için geldin :queen:

antilop_skul
19 Mart 2011, 15:43
Ne zaman geldin ne için geldin :queen:

:salut: özür dilerim abi iznin olmadan geldiysek :queen::queen:

:cherry: hataylıyım bazı ailevi nedenlerden dolayı gelmiştim

Umut7
19 Mart 2011, 15:45
İstanbul Kadıköy'de oturan arkadaşlar için ufak bir bilgilendirme yapayım. Çarşamba gününden itibaren yine havalar düzelmeye başlıyor :)

Zaten diğer günler için Hafif Yağışlı gösterilmiş. Artık tatlu su motorcusu değilsiniz ya. Çıkarsınız çok istiyorsanız :D Hatta bağdat caddesi taraflarına takılan varsa gezelim :D

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/6492.jpg

motoco
19 Mart 2011, 17:53
valla ne bisiklet ne motor binemiyorum doya doya bir türlü.

satoyama
19 Mart 2011, 18:30
japonya yı gördükten sonra inanın şükretmeye başladım Allah felaket vermesinde havalar da düzelmesin aga :wiinkk:

oguzetuna
20 Mart 2011, 23:57
Çarşamba'dan sonra açıyor gözüküyor benim telde

KingoftHeWest
21 Mart 2011, 00:39
Düzelmesin ben daha motor alamadım :)

serhatarman
21 Mart 2011, 00:49
yahu bu haftasonu edirne yapıcaktık arkaşla sırf hava neşemızı bozdu dıye gıtmedık.cuma gunune ayarlama yapıyoruz bakalım umarım hava guzel olur da bıraz yol görürüz..bu donem çok çektirdi bize havalar..

c3nk
21 Mart 2011, 01:09
martın son haftası artık düzelir, sonra yollar bizim ;)

serimotorcu
21 Mart 2011, 10:41
Geçen motoru özene bezene bir güzel silmiştim. Bal dök yala kıvamına gelmişti.
Havada güzel çıkayım gideyim dedim.Bir yağmur bastırdı anlatamam :P
Motor çamur ben çamur dağlarda gezen cross cular gibi olduk. Yağmur bitaraflarımdan süzüldü iyice :queen:

erimozel
02 Nisan 2011, 22:54
Aynı soruyu sorarak bu konuyu belediyenin bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak hortlatıyorum :) Artık düzelse de binsek. Motor yatmaktan bir hal oldu.

MotorKafa
02 Nisan 2011, 23:09
Aynı soruyu sorarak bu konuyu belediyenin bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak hortlatıyorum :) Artık düzelse de binsek. Motor yatmaktan bir hal oldu.

Motor dediğin motorcu dediğin bu havada yatarmı yau bin gez nolcak en fazla boxer ın ıslanır :cherry:
1 saate kadar Beyoğlu yapmayı düşünüyorum. Resmen kıta değiştirecem:queen:

Felon
02 Nisan 2011, 23:21
tatlısu motorcuları sizi, ben hergün üstündeyim :P

F54
02 Nisan 2011, 23:22
evet ben soğuğa rağmen bugün bindim zaten hafta iznim vardı azda olsa gazladım yani ben kar yağarken de biniyorum bu havalar bana yaz gibi geldi yani:cherry:

Alper Kaya
02 Nisan 2011, 23:23
aga ben ıslanıyım motor çamur olmasın :D

inzell
02 Nisan 2011, 23:25
Motor dediğin motorcu dediğin bu havada yatarmı yau bin gez nolcak en fazla boxer ın ıslanır :cherry:
1 saate kadar Beyoğlu yapmayı düşünüyorum. Resmen kıta değiştirecem:queen:

Kuru boxer kalmadı be. :mrgreen: Bugün sınava giderken solu kapadım yine. :P

MotorKafa
02 Nisan 2011, 23:28
Kuru boxer kalmadı be. :mrgreen: Bugün sınava giderken solu kapadım yine. :P
Ahahahahha koptum gel gezelim ? alayım seni :cherry:

Bide biraz önce senden iletilmedi raporu geldi 2 gün önce attığım için. İnsan arada bi telefonunu açar ayarlarını değiştirir bişeyler yapar. Hep bi vurdum duymazlık ! Olmaz ki böyle ! :cherry::cherry:

Felon
02 Nisan 2011, 23:31
o bahsi geçen beyoğlu dorock mı :mrgreen:

MotorKafa
02 Nisan 2011, 23:32

Vayyyy ayıpsın felon :cherry: sende bendensin demek ::xrock::::xrock::::xrock::

-unnamed-
02 Nisan 2011, 23:34
guzel cevap(:

inzell
02 Nisan 2011, 23:36
Sabah 9'da tekrar sınav var, yoksa gelirdim. :cherry:

Yahu bugün biri daha dedi mesajım gitmedi sana diye bi bakayım. Montun cebinden de çıkarmıyorum, arada ıslanıyor falan. :mrgreen:

Felon
02 Nisan 2011, 23:38
Vayyyy ayıpsın felon :cherry: sende bendensin demek ::xrock::::xrock::::xrock::

oho havalar az düzelsin dorock a meyvesuyu içmeye gideriz toplanıp :queen: motorla tek gitmek istemiyorum scooter sırıtıyo orda birazda:queen:

Slayerrr
02 Nisan 2011, 23:38

Kopya çekiyosun. Sen kesin sınavlarda da böyle yapıyosundur :queen:

musti58
02 Nisan 2011, 23:39
İstanbul Kadıköy'de oturan arkadaşlar için ufak bir bilgilendirme yapayım. Çarşamba gününden itibaren yine havalar düzelmeye başlıyor :)

Zaten diğer günler için Hafif Yağışlı gösterilmiş. Artık tatlu su motorcusu değilsiniz ya. Çıkarsınız çok istiyorsanız :D Hatta bağdat caddesi taraflarına takılan varsa gezelim :D

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/6492.jpg

Meteroloji bazen işkembedenatıyo :mrgreen::mrgreen:

Nisan yamurlarından sonra yaz gelir :cherry:

Felon
02 Nisan 2011, 23:40

yapmaya çalıştım ama etrafımda pek konuyla alakası tipler yoktu bide sınav gözetmeni çok güzeldi kopya çekip kızdırmak istemedim:queen:

MotorKafa
02 Nisan 2011, 23:46
oho havalar az düzelsin dorock a meyvesuyu içmeye gideriz toplanıp :queen: motorla tek gitmek istemiyorum scooter sırıtıyo orda birazda:queen:

Meyvesuyu derken :queen:

Sırıtmaz hacı yaa. Senin motorun kırmızısı her cuma orada oluyor eleman geliyor sevgilisiyle beraber. Bide egzosu patlatmış zoldur zoldur bağırttırıyo motoru :cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

Bu akşamda murder çıkyıo haa dorockta.
Fena slayerrr çalarlar dadından yinmez ::xrock::

Slayerrr
02 Nisan 2011, 23:50

Hiç gaz vermeye gerek yok önümüzdeki günlerde dahil olmak üzere Taksime çıma ihtimalim 0 :salut:

Felon
02 Nisan 2011, 23:52
Meyvesuyu derken :queen:

Sırıtmaz hacı yaa. Senin motorun kırmızısı her cuma orada oluyor eleman geliyor sevgilisiyle beraber. Bide egzosu patlatmış zoldur zoldur bağırttırıyo motoru :cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

meyvesuyu tabi ne olabilir kötü örnek teşkil etmeyelim :queen:
bende sevgili yok ama arıyorum bulursam geliyim o zaman kırmızının arkasına çekerim :queen:

MotorKafa
02 Nisan 2011, 23:53
Bende gaza gelirsinde yol arkadaşı bulurum diye ümitlenmiştim ne güzel ::tartis:::cherry:

Slayerrr
02 Nisan 2011, 23:55
meyvesuyu tabi ne olabilir kötü örnek teşkil etmeyelim :queen:

Meyvesuyu içecez tabi ama sek meyvesuyu beni çarpıyo. :queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 ----------

Bende gaza gelirsinde yol arkadaşı bulurum diye ümitlenmiştim ne güzel ::tartis:::cherry:

Elimizde olmayan teknik nedenlerden dolayı :salut:
Bu arada konuyu katlettik galiba :mrgreen:

Felon
02 Nisan 2011, 23:56
ben uyuyorum beyler taksim yaparsanız 2 foto çekin yarın bakarım :queen: okuyom ben ya sınavım var :queen:
http://www.uslanmam.com/attachments/tanisalim-kaynasalim-geyik-bolumu/18257d1286735131-okuyom-ben-ya-app_full_proxy-jpeg

MotorKafa
02 Nisan 2011, 23:58
ben uyuyorum beyler taksim yaparsanız 2 foto çekin yarın bakarım :queen: okuyom ben ya sınavım var :queen:
http://www.uslanmam.com/attachments/tanisalim-kaynasalim-geyik-bolumu/18257d1286735131-okuyom-ben-ya-app_full_proxy-jpeg

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen:

Bayılıyorum bu kareye hergün işyerinde de makarasını yapıyorum istisnasız:cherry:

Başarılar sınavında...

Felon
03 Nisan 2011, 11:40
:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen:

Bayılıyorum bu kareye hergün işyerinde de makarasını yapıyorum istisnasız:cherry:

Başarılar sınavında...
o kare hiç eskimez favorilerimdendir :queen:
saol dostum gidip geldim :)
bu ne soğuktur arkadaş ya kış geri geldi.ben yine kışlık eldivenlerimi çıkarsam iyi olcak.baklava takmadığıma o kadar pişman oldumki,buff incecik çok fena rüzgar yedim hasta olmasam iyidir.küresel ısınma istiyorum kuraklık istiyorum:queen:

sherrnova
04 Nisan 2011, 01:08
Zonguldak'ta yedi gün boyunca yağışlı... :pr:

Felon
04 Nisan 2011, 21:52
havalar hala soğuk :(

Slayerrr
04 Nisan 2011, 22:06
Afrika'dan gelen sıcak hava dalgası vize sorunu yaşamış Mayıs ortasından önce gelemeyecekmiş. :mrgreen:
Not: Espirinin kötü olduğunu beliren mesaj yazmayın ben de biliyorum ama tutamadım kendimi :P

ysmn
04 Nisan 2011, 22:12
10 gün daha havalar böyle bozuk :(..... bari hafta sonları yağmasa keşkeee....

kopan çocuk
04 Nisan 2011, 23:32
valla havanın soğukluğu değilde yerlerin yaş olması beni geri adım attırıyor,asfalt kurumu devam, arkama bile bakmam soğuk sıcak rüzgar.

BİROL 78
04 Nisan 2011, 23:52
Kış ayına karşıyım zaten.:cherry:

Motosiklette giderken kaskın vizörüne düşen her damla kalbime dokunuyor artık,ama en sonunda fazerin yanına alıcam bi xl 200 ondan sonra yağmur duasına çıkıcam valla.:pale:

emre_tnl
04 Nisan 2011, 23:55
aman tanrımm:pr::pr:
Düzeldiği zaman :queen: