PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. el silverwing alıyorum nerede kime baktırabilirim?

overrider
19 Mart 2011, 12:17
Arkadaşlar kısmetse pazartesi günü sultanbeyli tarafında bir motora talip oldum. Kime göstersem detaylı bilgi verir? Motorun düşmesi kalkması var mı, km orjinal mi, şasi sağlam mı bunun gibi uzmanlık gerektiren konularda kimden yardım isteyebilirim acaba?

Şimdiden çok teşekkürler. :rendeer:

angorstatik
19 Mart 2011, 12:19
Arkadaşlar kısmetse pazartesi günü sultanbeyli tarafında bir motora talip oldum. Kime göstersem detaylı bilgi verir? Motorun düşmesi kalkması var mı, km orjinal mi, şasi sağlam mı bunun gibi uzmanlık gerektiren konularda kimden yardım isteyebilirim acaba?

Şimdiden çok teşekkürler. :rendeer:

kızıltoprakta ALİ ESENGÜL ustaya baktırabilirsin. iyi ustadır, honda servisidir.:cat:

guveli28
19 Mart 2011, 12:25
ali esengül ün methini benden duydum. orası olmadı pendikde de bir honda yetkili servisi var. orayada baktırabilirsin.

hayırlısı olsun şimdiden. bekliyoruz sw topiğine :)

< iLk@yy >
19 Mart 2011, 12:29
ali esengül ün methini benden duydum. orası olmadı pendikde de bir honda yetkili servisi var. orayada baktırabilirsin.

hayırlısı olsun şimdiden. bekliyoruz sw topiğine :)

ali esengül güzeldir

pendikte değilde e-5 kartal istikametinde mutluhan var cengiz ustada iyidir.
mutluhanın işçilik ücretleride makul diğer yerlere göre ben eksantirik gergisi ve keçe değişimine parçalar+işçilik+kdv 300 lira vermiştim.

cengaver29
19 Mart 2011, 12:57
kurtköy hilal konutları macit moto geldiğinde haber ver görüşürüz..!!