PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dragstar 650si olanlar

garabli
18 Mart 2011, 15:56
merhaba arkadaşlar ben izmirden mustafa sadece dragstarların oldugu bir gezi düzenleyelim diyorum ne diyorsunuz?

draggy
18 Mart 2011, 15:57
Başka motorlarda olsun yahu :) Böylesi daha zevkli, hep dragstar hep dragstar konuşulur mu cnaı sıkılır insanın, dragstardan güzel bir sürü de motor varken hem :)

garabli
18 Mart 2011, 18:12
draggy merhaba ben dragstar için hypercharger bakıyorum eğer biliyosan fyatı ne? ve zararı varmı? bide ön bar nerden alabilirim ?

draggy
18 Mart 2011, 19:59
Zararı cebine olur :) performans artışı istemiyorsan gereksiz bence, performans artışı için benzin sarfiyetı artıyor eninde sonunda, birde hyperchargerla bitmeyecek iş, bunun açık egsozu, geçen topikte tartıştığımız jet kit, buji ve karbüratör ayarları var. 160 a uzun yolda rahat çıkıyor motor sonrası cama ve ivmelenmene bağlı, kadran sonu görmek ve çok daha çabuk hızlanmak istiyorsan taktırabilirsin. sıfırı 250 dolar civarı ebayda 2. eli düşüyor ucuza ama ne kadar güvenilebilinir 2. ele? Ön bar bende arıyorum ama Yamahanınkini orjinal yamaha sisfarlarımı takacağım bende :) Ön cam aparatıda orjinal yaamaha ama gidonu sökmek gerekiyor, aksesuar takma işini sürekli erteliyorum bende :)

garabli
19 Mart 2011, 09:39
cok tesekkür eederim verdiğin bilgilerden dolayı