PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xenon Ortak.

Recaİ
16 Mart 2011, 20:43
Selamlar, Dostlar..

Xenon alıcağım..Ortak arıyorum almak istiyen bana ulaşırsa sevinirim..2 Adet beyin 2 adet Ampul 100 lira. 50lira 50 lira ortaklaşa alalım istiyen olursa..

Selametle.

Blackeagletr
16 Mart 2011, 20:58
sanırım araba xenonu almayı düşünüyorsun motosiklet xenonlarının voltajı farklı diye biliyorum ben

Recaİ
16 Mart 2011, 21:00
sanırım araba xenonu almayı düşünüyorsun motosiklet xenonlarının voltajı farklı diye biliyorum ben

yok dostum motor için olandan alıcağım.Fiyatıda uygun bu fiyata zor yani.Almak istiyen çıkarsa beraber alırız yoksa alır satarım zaten

BorTeCinE
16 Mart 2011, 21:03
yok dostum motor için olandan alıcağım.Fiyatıda uygun bu fiyata zor yani.Almak istiyen çıkarsa beraber alırız yoksa alır satarım zaten

abi bende alacaktım ama şimdilik dursun diyordumda eğer Ankara'da olsaydın alırdık...

Recaİ
16 Mart 2011, 21:08
abi bende alacaktım ama şimdilik dursun diyordumda eğer Ankara'da olsaydın alırdık...

Antalyadayım dostum, almak istersen bi sıkıntı olmaz fiyatı gerçekten uygun sen bilirsin genede :)

BorTeCinE
16 Mart 2011, 21:13
Antalyadayım dostum, almak istersen bi sıkıntı olmaz fiyatı gerçekten uygun sen bilirsin genede :)

nasıl yapacaz abi :) neyse ben şu plaka ve ruhsat işlemlerini halledimde sana kolay gelsin o zaman :( kusura akma alamam ben ama Ankara'da olsaydın gene konusurduk felan hallederdik..

Recaİ
16 Mart 2011, 21:15
nasıl yapacaz abi :) neyse ben şu plaka ve ruhsat işlemlerini halledimde sana kolay gelsin o zaman :( kusura akma alamam ben ama Ankara'da olsaydın gene konusurduk felan hallederdik..

Tamam dostum cumartesiye kadar almak istiyen çıkmazsa ben gidip alıcam birini nete koyup satarım artık napalım :)

Acil112
16 Mart 2011, 21:27
ikinci tesisatı ne yapacaksın?.
Ben araba için olanlardan, uzun-kısa aldım, bir set taktım, diğer set de yedek duruyor ama tesisat tek. ikinci olarak sadece balast ve ampul var.

Recaİ
16 Mart 2011, 21:28
ikinci tesisatı ne yapacaksın?.
Ben araba için olanlardan, uzun-kısa aldım, bir set taktım, diğer set de yedek duruyor ama tesisat tek. ikinci olarak sadece balast ve ampul var.

İçinde tesisatı yoksa tesisatı alamıyormuyuz ? ayrıyetten nekadar tutuyor bilgin var mı. Alır yollarız sıkıntı olmaz