PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaza yaptım :)

Sayfa : [1] 2

Felon
16 Mart 2011, 11:07
bu sabah işe giderken avcılar yanyolda trafik sıkışık ağır ağır ilerliyodu.bende çantamdaki simit sarayından aldığım simitlerim soğumadan iş yerine gidip çayla birlikte yiğebilmek için sağlı sollu aralardan geçerek gidiyodumki.... bi kuryeyle ufaktan kapıştık arayı baya açmıştım artık kurye arkada bile gözükmüyodu ama fazla coşmuşum yanyolda sol şeritte ilerleyen bi clionun soluna girdim.adam baya sağlı gidiyodu sol şeritte birden sola kırdı bariyerle araba arasında tost oluyodum frene bastım ve fren manetim adamın arabayı ön kapıdan başlayıp arka çamurluğa kadar çizdi :queen: ben düşmedim bile yalnız ön grenajlarım biraz arabaya yaslandı.yani scooter değilde normal bi motosikletle olsaydım ayağım motorla araba arasında ezilcekti büyük ihtimalle:silent:
sonra durduk hemen kaskımı çıkardım kaza yaptığım arkadaşta arabadan indi.ilk önce motoruma baktım bişe yok
sonra adam indi arabaya baktı çizikleri falan inceledi sonra yanıma geldi o sıra bende motora bakıyodum.sende bişe varmı diye sordu :) bu sorudan arkadaşın iyi niyetli biri olduğunu anladım zaten.yok dedim sende varmı yok arabada çizik var.bu arada o kapıştığım kuryeci geldi durdu saolsun :queen:
arabaya baktı motora baktı senin motorda bişe yok araba biraz çizilmiş dedi
sonrada öğüt vermeye başladı: bak böyle sola girme görmezler arada ezilirsin.ortadan sağdan kayna aralardan dedi.bende eyvallah durduğun için saol kardeşim dedim.sonra kaskını taktı yoluna devam etti:queen:
adama sordum kasko varmı yok,mecbur tutanak tutucaz ben resim çektim bi kaç tane onada söyledim sende çek resim araçları 50mt ileri alalım orda minübüs durağı var rahat rahat tutanağı doldururuz.polisimi başka birinimi bilmiyorum birini aradı sonra dedi yok oynatmayalım hiç bozulmasın.neyse tutanakta kendi tarafımdaki bilgileri doldurdum onunkileride o söyledi yazdım.sonra kroki için ver ben çiziyim dedi başladı resim çizmeye ama hiçbişeye benzemiyo çizdiği:queen: neyse öyle tamamladık evraklarımın fotokopisini istedi birlikte gittik fotokopileri çektirdik helalleştik ayrıldık:cat:
sonuç olarak kuryecinin öğütünü düşünmedim değil:P bu kuryeciler, pizzacılar çok deli adamlar onlarla pek kapışmamak lazım
Merak eden arkadaşlar için resimleride birazdan eklerim

AYBERK
16 Mart 2011, 11:11
GEÇMİŞ OLSUN...:rendeer:

Ramazan Can
16 Mart 2011, 11:11
geçmiş olsun..........

Felon
16 Mart 2011, 11:12
http://i54.tinypic.com/1zx5evc.jpg
http://i55.tinypic.com/2h4epdy.jpg
bu arada az daha dün taktığım yeni püsküllerim kopuyodu ama bişe olmadı çok şükür:queen:
@TEKTEKER_RAMÇO
@AYBERK
saolun arkadaşlar :rendeer:

kurubuz
16 Mart 2011, 11:15
Geçmiş olsun. O paketçiler günün 15 saati motora biniyorlar ve ekmek parası peşinde koşuyorlar. Onlarla kapışmaya kalkarsan zararlı sen çıkarsın. Paketçi veya kurye görünce yavaşlayıp yol ver de adamcağız yoluna gitsin, emin ol seni düşünecek zamanları yok.
Sıcak simit yiyeceğim diye başına gelenlere bak. İleride olabilecek daha büyük kazalar için bunu bir uyarı olarak gör ve dikkatli kullan. Tekrar geçmiş olsun.

Ramazan Can
16 Mart 2011, 11:15
kopan püsgül olsun sana bişey olmasın.... çizilen araba olsun size bişey olmasın....

caferasik
16 Mart 2011, 11:18
Geçmiş olsun arkadaşım. Dikkat ettimde motorun şirin bişey :P

Felon
16 Mart 2011, 11:23
kurubuz
saolun hocam haklısınız ama işte şu yeni gelen baharın heycanı var içimde,o yüzden oldu bu olay sanırım :)
TEKTEKER_RAMÇO
eyvallah :)
caferasik
saol hocam evet çok şirin ama az daha eziliyodu bebeğim:salut::)

caferasik
16 Mart 2011, 11:30
eyvallah :)
caferasik
saol hocam evet çok şirin ama az daha eziliyodu bebeğim:salut::)

Ayy kıyamam hanimiş hanimiş onun püsgülleridemi varmış :queen:

siyahatmaca
16 Mart 2011, 11:30
Geçmiş olsun. :rendeer:

RamonRojo
16 Mart 2011, 11:31
Geçmiş olsun kardeş birazdan öğüt vermeye başlarlar toplarsın o öğütleri burdan köye yol yaparsın:).Olur öyle cana geleceğine mala gelsin.

Felon
16 Mart 2011, 11:34
caferasik
:mrgreen: var tabi hemde yepisyeni :)
siyahatmaca,RamonRojo,Hann_Ist

saolun hocam:rendeer:
kuryecinin verdiği öğüt süperdi onun anlatış şeklini görseniz tam film adamdı yahu:queen:

bu arada sonradan yanımdan geçen 2 chopper sürücüsüde bişey varmı gibisinden baktılar saolsun ama bmw f650gs li eleman iplemedi bile, olsun bigün o kaza yapar ben yine yardımcı olurum:cat:

Hann_Ist
16 Mart 2011, 11:34
GEÇMİŞ OLSUN...:rendeer:

ZIPPIRMAN
16 Mart 2011, 11:37
Canın sağolsun gelen motora arabaya gelsin,daha ne motorların olacak

caferasik
16 Mart 2011, 11:37
Biraz daha dikkat etmen dileğiyle kardeğim tekerin yere düz bassın :)

speedygogo
16 Mart 2011, 11:38
geçmiş olsun. sağdan gitmek de tehlikeli tabi. ben 6 ayda 2 kere solumdaki arabanın çarpması yüzünden kaza yaptım.

Felon
16 Mart 2011, 11:43
ZIPPIRMAN
saolun hocam :rendeer:
caferasik
saol kardeşim,hepimizin tekeri düz bassın :rendeer:
speedygogo
sağda solda aynı sanırım ama sağda emniyet şeridi olmasa bile biraz daha fazla bi alan oluyoda o bölgede sağ daha sıkışıktı bide otobüs vardı onlardan uzak duruyorum çünkü otobüs,kamyon gibi büyük araçlar katil gibi gidiyolar arkalarını görmedikleri gibi aynalarınıda kullandıkları yok.

ellvis_78
16 Mart 2011, 11:44
geçmiş olsun :pale:

Felon
16 Mart 2011, 11:52
ellvis_78
saol hocam:rendeer:

Blackeagletr
16 Mart 2011, 11:53
Geçmiş olsun. Sana bişey olmaması sevindirici. O bariyerler varya adamı öldürür. Arada bende kaptırıyorum öyle ama sakinleşmek fazla gaza gelmemek lazım :)

acun0
16 Mart 2011, 11:58
allahtan altında x markalı motorlardan yok muş sonuç daha fena olurdu.
bu kadarlık geçmiş olsun

KID333
16 Mart 2011, 11:59
püsküllü bela olsun artık motorunun adı bence :D şaka bi yana geçmiş olsun ufak kazalar insanı daha büyük kazalardan koruyabilcek kazalardır bence, insanı daha dikkatli olmaya sevk eder.

speedygogo
16 Mart 2011, 12:06
sağda da olsan solda da olsan devamlı korna kullanmak lazım aslında. baktın adam dalgın, seni görmüyo ufak bi "düt" kendine getiriyor. bir de sapaklara yaklaşınca içerilere dalmak daha sağlıklı. bana çarpanlar aniden dönmeye veya sağa geçmeye karar vermişlerdi ve sinyal minyal fren falan hak getire.

FlexMan
16 Mart 2011, 12:10
geçmiş olsun arkadaşım ucuz atlatmışsın dikkatli olman dileğiyle...:cat:

anaconda84
16 Mart 2011, 12:12
kardeş çok geçmiş olsun iyi sana bişey olmamış.

elronds
16 Mart 2011, 12:14
Sen motoru püskülü boşver sana bişey olmamış dua et felon :)
hadi geçmiş olsun...

antilop_skul
16 Mart 2011, 12:16
gecmiş olsun felon allahtan sana zarar gelmemiş ehliyetin faydaları buarada :cherry:

movibiker
16 Mart 2011, 12:38
geçmiş olsun,tüüh bee simitlerde soğumuştur şimdi :queen:

yoyo74
16 Mart 2011, 12:56
Sabah servisin içindeyken gördüm seni...Lacivert clio önde senin motor arkada...arabanın üzerinde raporu çiziyodun.. ohh dedim yaralanmalı birşey olmamış... aman dikkatli ol.... her zaman bir otomobilmişcesine yolun ortasından git.... kim ne derse desin görünür olmak en önemli şey...

mertfan
16 Mart 2011, 13:04
geçmiş olsun.şimdi motorunla karşılıklı simiti yiyebilrsin :D:cherry:

kh1
16 Mart 2011, 13:26
Çok çok geçmiş olsun. Iyiki birşey olmamış sana bu sevindirici..

takendy
16 Mart 2011, 13:34
geçmiş olsun ...

simitleri ne yaptın ?

Acil112
16 Mart 2011, 13:42
Geçmiş olsun, her kazadan ders çıkarmak gerekir. Sende birşey olmaması sevindirici...

vecix
16 Mart 2011, 13:51
felon geçmiş olsun

kanucan
16 Mart 2011, 13:56
Geçmiş olsun. :rendeer:

kizilkurt
16 Mart 2011, 14:16
Geçmiş olsun kardeşim öğüt vermeye gerek yok kendi öğüdünü bu olayla almışsındır zaten :mrgreen: Allah beterinden korusun hepimizi...

Slayerrr
16 Mart 2011, 14:24
Geçmiş olsun. Sıcak sıcak simit alıp tek başına yemeyi düşünürsen böyle oldu işte :mrgreen:

Felon
16 Mart 2011, 14:35
Blackeagletr
saol hocam aslında bariyerlere vursam arabaya dokunmazdım belkide ama bariyerlerden tırsıyorum patetes gibi yontar adamı valla:)
acun0
saol hocam x markadan kasıt ney hondamı :):P
KID333
saolasın bu şirin şeyden bela olmaz ya :)
speedygogo
evet korna gerçekten işe yarıyo ama ben pek kullanmıyorum nedense
FlexMan,anaconda84,elronds,antilop_skul,movibiker
saolun arkadaşlar :rendeer:
hiçbir eksiğimin olmaması ilk defa işe yaradı yoksa uğraş dur :)
simitler biraz soğudu bu sabah malesef:pale::queen:
yoyo74
aynen hocam doğrudur:) baya oyalandık raporu tutarken
mertfan
saol hocam biraz kızdı bana o ama ben alırım gönlünü onun :queen: yeni far alıcam haftaya düzeltiriz aramızı:queen:
kh1,takendy
çok saolun arkadaşlar,simitleri kaza anımı anlatırken yedim biraz soğumuştu ama :queen:
Acil112,vecix,kanucan,kizilkurt
çok saolun arkadaşlar bundan böyle cliolardan uzak durucam:P:)
Slayerrr
saol rıdvan sen gel bizim buralara sıcak simiti ayarlarız:rendeer::)

canicellat
16 Mart 2011, 14:39
Gecmis olsun..Daha dikkatli olman gerekiyor..

_oXXo_
16 Mart 2011, 14:43
çok geçmiş olsun.
dikkat her zaman iyidir. o çizdiğin araba clio değilde halk otobüsü yada kamyon olabilirdi. kanımca iyi bir tecrübe edinmişsin. tekrar geçmiş olsun

Felon
16 Mart 2011, 14:57
canicellat,_oXXo_
saolun arkadaşlar belediye otobüsleri arabaları bile görmüyo onlardan mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışıyorum:)

abolgi
16 Mart 2011, 15:52
geçmiş olsun arkadaşım.

Felon
16 Mart 2011, 15:59
abolgi
saol hocam :rendeer:

Alper Kaya
16 Mart 2011, 16:03
felon yani şu kısa motorculuk serüveninde herşeyi yaşadın :D

Felon
16 Mart 2011, 16:08
alper150zc
aynen şu 1,5ay içinde yağmurdada kullandım kardada ,kuru soğuktada ,sıcaktada :mrgreen: ee motor kullanıyoruz biraz hızlı yaşamalıyız:P:cherry:

ozturkkaan
16 Mart 2011, 16:13
Geçmiş olsun
Bizim evi 200 metre kadar geçmişsin :)
Görseydim çayı ben demlerdim simitleri bölüşürdük :)
Geçidin hemen yanında benim evde.

Şeyh Şamil
16 Mart 2011, 16:15
Geçmiş olsun..
'' Kıssadan hisse çıkarman '' son derece olgun bir davranış..:cat:
En büyük ve en son kazan bu olsun..

Felon
16 Mart 2011, 16:16
@ozturkkaan
eheh rastlasaydık hoş olurdu, kazadan sonra mt den bi üyenin çok yardımları olabilir:):rendeer:
@Şeyh Şamil
çok saolun:rendeer:

myhammer
16 Mart 2011, 16:28
geçmiş olsun bi daha sola girmezssin heralde :)

Felon
16 Mart 2011, 16:42
myhammer
saol hocam bilmiyorum şu sıralar girmeyeceğim kesin:mrgreen: