PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon sınavı acilll yardımm!!!

craz099
12 Mart 2011, 11:48
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve buradaki arkadaşlıkların çok sıkı olduğunu gördüm. Bi sorum olacak A2 ehliyet için 12 şubattaki yazılı sınava girdim sonuçlar açıklandı kazandım sürücü kursuna tekrar gittim direksiyon sınavını ne zman yapacaksınız dedim biz size 15 gün önceden haber veririz dediler. Hala daha arayan soran yok sınav açıklanalı 10 gün oldu acaba sınav açıklanma tarihi ile direksiyon sınavı tarihi arasında bu kadar zaman olması doğalmı ilden ile farkediyormu bu sınav tarihleri. Yoksa gidip sürücü kursunumu yıkmalıyım :pr::pr::pr:

MotorKafa
12 Mart 2011, 11:51
Gidip sürücü kursunu yıkmalısın :)
Normal şartlarda bellidir direksiyon sınavının tarihi. En fazla bir hafta oynar sana söyledikleri tarihin arasında. Bence arayıp sor sınav tarihini unutmuş olabilirler seni.

semihg
12 Mart 2011, 11:53
12 şubat yazılı sınavının,direksiyon sınav tarihi 12-13 marttır,Tabi bu istanbul için diğer illeri bilemem.Ama yine kursunuzla bi görüşün,sınavı kaçırmayın ;)

universe88
12 Mart 2011, 11:53
Genelde pratik sınavı en az 1 ay sonra olur diye biliyorum yazılıdan sonra (Niyeyse!!)... Ama genede emin olmak için bire bir konuş adamlarla veya başka bir kursa sor derim.

craz099
12 Mart 2011, 11:54
Peki bu sınav tarihlerini öğrenebileceğim bi site varmı. MEB'in sitesine girdim. Ordada yazılı sınav tarihleri var.

semihg
12 Mart 2011, 11:56
http://www.olcaysurucukursu.com/subat_ehliyet_sinavi.html buradan bakabilirsin.

craz099
12 Mart 2011, 12:00
Tşkkler sağolasın kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

Walla benim aklıma şu gelio bu adma bizi oyalayıp nisanda sınava girenlerle birlikte direksiyon sınavına sokacakmış gibi gelio umarım öle bi hata yapmaz yoksa benim MCT'nin cc barına bağlar sürürüm onu :queen::queen::queen::queen:

kuzen84
12 Mart 2011, 12:12
Arkadaşım sınav bu sabahtı ve bitti... :silent: Ben ordan geliyorum şimdi geçtim çok şükür.. Sen sürücü kursunu yıkmalısın bence....!

craz099
12 Mart 2011, 12:14
Buradaki başka sürücü kurslarınada soracam eğer onlar bugün yapmışlarsa Milli Eğitim Baknlığına şikayet edecem ve arkasınıda takip edecem insanlarla oynamak nasıl birşeymiş görsünler

bobora
12 Mart 2011, 12:26
Sınavlar her yerde eş zamanlı yapılır ki tarihleri milli eğitim bakanlığı veriyor ancak bu direksiyon sınavlarını belirtmemiş sanırsam burda bir farklılık olabilir.
Ama bende aynı dönemde girdim.Benim yarın direksiyon sınavım var (13 mart)
Tarihler aynı olmasa bile hemen hemen yakındır. Ara ve sor bence kaçırırsan üzülürsün..

kopan çocuk
12 Mart 2011, 13:07
arkadaşım senin hiç yakınlarında ehliyet alan yokmu sorsana bi bilgi öğrensene,yazılı sınavdan 1 ay sonradır direksiyon sınavı bende az önce sınavdan geldim ara hemen kursu,konuş eğer geç kalmamışsaan belki girebilirsin.
yoksa 26 martta diğer sınav.netten öğrenebilirsin 2011 yılının sınav tarihlerini.

GoodsLife
12 Mart 2011, 13:33
arkadaşım yanımıyosam direksiyon sınavları yarın =)
yani 13 mart diye biliyorum ama sen yinede bi kursa git öğren...

emir27
12 Mart 2011, 14:14
direksiyon sınavı bugündü arkadaşlar

hatis
12 Mart 2011, 16:49
direksiyon sınavı CUMARTESİ PAZAR olur.
senin isim soy isim baş harflerine göre.
benimki s ile başlıyor ben pazar gününe denk geldim behliyetimde
a2 de ise az motorcu oldugu ıcın cumartesi girdim.
buyuk ihtimalle sınavın yarın. nasıl haber vermediler ya...!!!

ysn17
12 Mart 2011, 17:08
Telefon et yada gidip yüzyüze görüş bide sınav giriş kartı vermediler mi sana onda da yazar sınav tarihi.

ferrari_gani
12 Mart 2011, 18:24
bizim sürücü kursumuz var. sınav bu haftasonu. bugün ve yarın, sabah ve öğleden sonra şeklinde sınavlar var.

Amca35
12 Mart 2011, 18:33
Size direksiyon sınavınızın gününü bildirmeyen Sürücü Kursunu şiddetle kınıyorum ki bu işlerini nasıl takip ettiklerini göstermektedir.(Baştansağma) Benim bile direksiyon sınavından bir hafta öncesinden bağlı olduğum sürücü kursu tarafından cep telefonuma 3 gün boyunca uyarı mesajı gönderdiler. ''Şu tarihte şu adreste direksiyon sınavınız vardır'' diye size yapılanlardan ötürü şaşırdım. :(

MkD
12 Mart 2011, 18:46
Tşkkler sağolasın kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

Walla benim aklıma şu gelio bu adma bizi oyalayıp nisanda sınava girenlerle birlikte direksiyon sınavına sokacakmış gibi gelio umarım öle bi hata yapmaz yoksa benim MCT'nin cc barına bağlar sürürüm onu :queen::queen::queen::queen:

eğer sınav sadece bugün içindiyse videosunu isteriz :mrgreen: