PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : benzine zam

kursattekin
11 Mart 2011, 22:38
benzine zam oldu mu acaba bugun? japonyada deprem oldu ya bahane olur diye :queen:

CİHAN
11 Mart 2011, 22:40
4.22 kuruş

Deryali
11 Mart 2011, 22:44
Fazer 1000 yalan oldu.

kursattekin
11 Mart 2011, 22:44
benzine etanol katip kullaniyorlar, bilginiz var mi?

antilop_skul
11 Mart 2011, 22:51
benzine etanol katip kullaniyorlar, bilginiz var mi?

http://www.teknikinsanlar.com/index.php/topic,3303.0.html

bi sitede makale bldm istersen bilgi al

hattat_hasan
11 Mart 2011, 23:00
başlığı gördüğüm an saydırmaya başlamıştım ama :) çok şükür zam olmamış...
şakası bile hoş değil :)

ZIPPIRMAN
11 Mart 2011, 23:03
Ben bir T.C vatandaşı olarak
1-Dünyanın en fazla akaryakıt vergisini vermekten,
2-Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanmaktan

Gurur duyuyorum beeeee
Çok mutluyum çokkkk dünyada birinci olduğumuz birşeyi sizlerle kazık olarak paylaşmaktan onur duyarım..
Yatmadan önce Denizkeriz fenerlerinizi kapatmayı unutmayınız...

Yasin E.
11 Mart 2011, 23:05
başlığı gördüğüm an saydırmaya başlamıştım ama :) çok şükür zam olmamış...
şakası bile hoş değil :)

Bende hay dedim okuyunca içim rahatladı yav :)

COQ
11 Mart 2011, 23:11
Yapmayin böyle seyler arkadaslar.
Sonra Kuvvetmira yoruluyor.!!!
Adama ayip!!!:cherry:

GT250rAlanya
11 Mart 2011, 23:13
Böyle bi başlık açılır mı hocam ?

Kalp hastası olan var, tansiyonu olan var adamı öldüreceksiniz

:queen::rendeer:

gangster90
11 Mart 2011, 23:14
başlık hiç komik değil !!! =) korktum açıkcası

ama motora ufak tüp takılyormuş =)
yani resmen LPG li motor oluyor...

bizde mi taktırsak ??? yarı yarıya düşüyor fiyat :cherry:

dreamdark
11 Mart 2011, 23:23
Sevinmeyin o kadar, bugün olmasa bile birkaç güne kadar gerçeği açılır başlığın; geceden yapılır, sabah uyanıp benzin aldığımızda sürprize sövmeye başlarız merak etmeyin.

Ben takip edemiyorum artık zaten, en son 4 TL'yi buldu diye bayağı tepki çıkmıştı ortaya kısa bir süre önce?
Ama tepki fıssss tabi, psikolojik sınır aşıldı ne de olsa.. Ardından ardı ardına 1 haftada 14-15 kuruş zamlar geldi.

Yaza kalmadan 4,50 TL ve seçim de bittikten sonra kısa zamanda 5 TL'yi bulacağına kesin gözüyle bakıyorum ben.

crazy_81
11 Mart 2011, 23:39
motora bınemıcez bu yaz heralde yaa... :( yada sımdıden yakacagımız benzın parasını bırıktırmek lazım :s

erol 62
11 Mart 2011, 23:44
Demokrasi olmadığına göre halkın sesini çıkarma şansı yok, protesto etmeye kalk vali izin vermez veya kafan copu yersin böylece sindirilirsin

c3nk
11 Mart 2011, 23:48
aaaaaa hayret zam gelmemiş mi? çok şaşırdım

ozgurakman
11 Mart 2011, 23:55
şu seçimler geçsin boruuyu o zaman döşeyecekler...

no_name
12 Mart 2011, 00:23
mayıs gibi indirimler başlar önce bindirim sonra indirim belki bu sefer kömür yerine benzin filan dağıtmaya başlarlar nede olsa seçim ver

srknbdm
12 Mart 2011, 00:29
seçim öncesi ak amcalar fiyatı düşürür :)

ozaktasi
12 Mart 2011, 00:41
Allahtan Halep 10 Km suriye benzinine vurediyoruzda makinalara biniyoruz..Suriyede benzin1.54 kuruş sadece...

Ülkeyi ne kadar kötü yönetiyorlar sizler tasavvur edin..

delicoban08
12 Mart 2011, 00:44
Arkadaşlar artık insanlar yıldı tepki bile koyulmuyor. Geçen bir arkadaşıma dert yanıyordum benzin 4 lira oldu ne yapacağız dedim. Arkadaşta yapacağımız şey belli gidip alacağız dedi 5 lira olursa yine alacağız yapacak bişey yok dedi. Allah bu işin sonunu hayır etsin...Ama şunu da söyleyeyim bu adamlar %50 oy alıyorsa bu konuya yorum yazanların yarısı da bunlara oy vermiş demektir. :)

GT250rAlanya
12 Mart 2011, 00:48
Bi olay yaşanmıştı önceden,
Bülent Ecevit başbakan iken esnafımızın birisi Yazar kasasını elinden atarak
''Sayın Başbakan'ım Ben bir Esnafım '' Demişti.....

....Tekrarı yakındır....

Unique693
12 Mart 2011, 00:50
Yakında bende depoyu söküp gidip atacam önüne.

Başbakanım ben motorcuyum diye :)

Recaİ
12 Mart 2011, 01:28
Şuanda benzin 4 lira 17 kuruş her gün gizli gizli zam bune.

Ramazan Can
12 Mart 2011, 01:38

:cat::cat::cat::cat::cat::cat::cat::cat::cat:

GaCCaLL
12 Mart 2011, 01:49
Yapmayin böyle seyler arkadaslar.
Sonra Kuvvetmira yoruluyor.!!!
Adama ayip!!!:cherry:

bende ona bakınıyorum bi bomba patlatmamış mı diye :mrgreen:

Terrorizer
12 Mart 2011, 01:55
Ben bu konu ile ilgili daha radikal çözümler düşünüyorum. Seyahat olayını falan tamamen çıkartmak lazım hayatımızdan. Günün belirli saatlerinde güneş alan hafif de sulak güzel bir yer bulup kök salmak lazım. Hem gölgemizden falan da faydalanırlar belki.

overcloud
12 Mart 2011, 02:03

Cevabı tahmin edebilirsin o zaman... :)

Deponuda al git!!!

:queen::queen::queen:

fatih_995
12 Mart 2011, 02:24
geçenlerde bir benzinli jenaröterde gördüm adam jenaratörü tüplüye çevirmiş piknik tüple çalıştırıyo.topcase bi piknik tüp koyup bizde ölemi yapsak.:mrgreen:

kwsk-boy
12 Mart 2011, 03:32
Cevabı tahmin edebilirsin o zaman... :)

Deponuda al git!!!

:queen::queen::queen:

tam üstüne bastın :queen::queen::queen:

Allah bu işin sonunu hayır etsin...Ama şunu da söyleyeyim bu adamlar %50 oy alıyorsa bu konuya yorum yazanların yarısı da bunlara oy vermiş demektir.

aslında %50 falan doğru değil. ismini hatırlamadığım bi köşe yazarının yazısında okumuştum. halkın zaafından ve umutsuzluğundan faydalanma gibi bişe. insanlar hangisine vereceğini bilemiyo. sonrada bu anketlere kanıp "zaten bu gelmeye gelecek bari bizde oy verelim gelince yanındayız oy verdik falan deriz" diye kendince umutlanıyo. kesin birisi bu yorumumdan alıntı yapıp hükümetine taparcasına destekleyen ve beni eleştiren bişe yazacak bundan eminim ama ben bildiğimi ve yorumumu yazıyorum. herkes istediğini düşünmekte özgürdür.

DaBEL
12 Mart 2011, 03:56
valla ben bu sayfaya yorum yapan herkesi eleştiricegim.. nedeni ise bu sayfaya yorum yapanlar sanki öyle bi yazmışlarki şu an zam gelse tepkimizi ortaya koyucagız gibi.. yani okurkan bi an öyle hissettim.. hee gelmedimi o zaman sorun yok, pankartları yumurtaları aldıgınız yere koyun.. sanki böyle bi hava sezdim okurken..
ama zam 2 gün önce gelmedi mi?? geldi.. bi hafta içinde gelmesi mümkün mü?? mümkün.. o zaman buyrun tepkimizi koyalım..

kursattekin
12 Mart 2011, 04:57
bi hafta içinde gelmesi mümkün mü?? mümkün.. o zaman buyrun tepkimizi koyalım..

http://kyuksel.files.wordpress.com/2010/05/yassah.jpg

valla ben bu sayfaya yorum yapan herkesi eleştiricegim.. nedeni ise bu sayfaya yorum yapanlar sanki öyle bi yazmışlarki şu an zam gelse tepkimizi ortaya koyucagız gibi.. yani okurkan bi an öyle hissettim.. hee gelmedimi o zaman sorun yok, pankartları yumurtaları aldıgınız yere koyun.. sanki böyle bi hava sezdim okurken..

http://666kb.com/i/b0dgyigt5mtfk0b3u.gif

Yeni Duzen ve Eski Duzen ( duzene takilmayin belli :P )

http://img1.blogcu.com/images/s/i/g/sigarayibiraktim/cigaraci02.jpg

serimotorcu
12 Mart 2011, 11:01
Allahım ne zaman nasip olacak şu depoyu fullemek
Ben hiçbir zaman motoru benzinliğe çekip fulle depoyu diyemeyecek miyim. :salut:

Rebornx4
12 Mart 2011, 11:33
Ben ufak bir hesap yaptım ve sanırım benzin altından daha çok kar getiriyo. Stoklayın abicim 5000-10000 litre tankerlerle. Ufak bi zamda satın köşeyi donersiniz vallahi. Benzin 20 kuruş zamlansa 1000 litre başına 200tl kar edersiniz. 10000 litre döşedinizmi 2000tl oh mis. Eh bizim benzinlerin de ayda 20kuruştan fazla zamlandıgını hesap edersek bence karlı iş.

He bide not : Sıla- Acısada öldürmez :queen:

serimotorcu
12 Mart 2011, 11:39
10.000 litre benzin içinde sağlam bi sermaye lazım yani :cherry: